Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AH WELL ההבטחה שקיבלנו היא לנזק "מרונדר בזמן אמת", שזה בשום פנים ואופן לא מצביע על חוסר-גבולות. ובמתכונת של BC2 למשל כבר היה עדיף שהוא לא יהיה מרונדר בזמן אמת. אבל שיהיה, נחכה ל-BF3. מן הסתם יהיה שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים שאלתי לדעתכם האם ב- BF3 יהיה ניתן למוטט בנינים שלמים! קיצר נזכרתי במשחק שאהבתי פעם ובו אפשר ממש למוטט מבנים שלמים מכיוונים שונים וכל פעם בצורה שונה. אני מדבר על Red Faction Guerrilla משחק חזק ביותר ולפי דעתי המרשים ביותר בכל הנוגע למנוע גרפי שבו ניתן להרוס מבנים!! fcku:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני בספק ש-DICE יאכזבו. לא יודע, יש לי ציפיות גבוהות ואני יודע שזה יתקיים. אולי אני אופטימי מדי. ;D

מה שכן אני בטוח שבימים הראשון ה-MP לא יהיה שחיק כמו בכל משחק אחר. ;]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אני בטוח שבימים הראשון ה-MP לא יהיה שחיק כמו בכל משחק אחר. ;]

ויכול להיות אפילו יותר גרוע מכל משחק אחר.

כמות האנשים תהיה עצומה בימים הראשונים.

אם כבר עכשיו ההייפ הוא גדול, תחשוב מה יהיה יום לפני ובשיחרור עצמו.

יהיה עומס אדיר. ואני בספק אם לא יהיו בעיות חיבור כלשהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא רק במדינתינו הקטנה אבל כן, כל עוד המשחק זקוק לחיבור קבוע לשרתים הבית לצורך מעקב ורישום סטטיסטיקה וכו' ניתוקים הם דבר בלתי נמנע.

הפתרון הכי טוב הוא יישום מנגנונים חכמים יותר שלא בהכרח מעיפים את השחקן מהמשחק.. כי האפשרות לפתור את התקלה בצד הספק היא פשוט בלתי אפשרית עבור לקוח פרטי עקב חוסר שיתוף הפעולה מצד הספק.

איכשהו אני מופתע לראות כאן אנשים שאומרים שהם "בספק" ש- dice יאכזבו... רק תזכורת קטנה, זאת אותה חברה שבבאטלפילד הקודם הוציאה server browser שהיה חסר תועלת בערך חודשיים מיציאת המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז BF2142 dice רק איכזבו.היו צריכים ישר להתחיל לעבוד על BF3 עם השקעה רצינית,ולא כל שנה לזרוק איזה באטלפילד קטן כדי לרכב על השם של הסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חבילת לי ולרבים לא היו בעיות ( חיבור/ניתוק) .החברה לא יכולה לכתחילה לצפות לבעיה שכזאת -אחר כך יכולה לתקן.

הבעיה הזאת לערכתי היא כאן ולא שם.

.............

BF2142 היה משחק מעולה ונותן את הסחורה, פשוט לא אהבו שהוא עתדני אבל הוא בנוי במשחקיות כמו BF2 .

לא מבין מה אנשים יותר מידי מחפשים וחולמים, BC2 גם הוא משחק טוב מאוד. אז לא כמו BF2 אבל עדיין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...