Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

איך BC2 רץ אצלך?

אצלי BC2 באותה רזולוציה עם אותו כרטיס מסך, אותו זיכרון ו-E6300 @3.4GHZ ואני מקבל בממוצע 30 FPS בהגדרות מקס, בלי פילטרים.

אני לא חושב שתצליח להריץ הכל מקס ב-BF3 בלי פילטרים בשביל משחק חלק גם בחלקים שהכל מתפוצץ.

אתה חייב להחליף מעבד. היה לי בדיוק את אותו מעבד באותו (475x7) ואחרי ששדרגתי מעבד וזיכרון הביצועים קפצו ביותר מ-50% והפריימרייט המינימלי עלה ביותר מ-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://fudzilla.com/games/item/22419-battlefield-3-pushes-consoles-to-the-limit

Still, the PC version will look the best if you have the hardware and graphics card to run it. Sources suggest that maybe only 5% to 7% of the PC players of 3 will have the hardware capable of pushing the PC version to the max when arrives this fall.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים היותר מציקים לי בבטלפילד החדשים (כל מה שבא אחרי BF2) זה התנועה הרוטטת של

הדמות ושל הנשק, כאילו הדמות רוקדת ובנוסף היא גם די מוגבלת וכבידה

ואני רואה שזה קיים גם ב BF3 וזה מבאס

מאוד אהבתי את המשחקיות של BF2 ולי נראה ש BF3 הוא לא המשך ישיר שלו

המטרה שלהם זה לעשות שדה קרב יותר ראליסטי, אם הם היו עושים כמו ב-BF2 זה היה כבר גועל נפש.

במיוחד שלא נדבר על הבאני הופינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתחים בכלל לא כיוונו שזה יהיה משחק המשך .

דמויות ונשקים נראים דווקא רזים יותר מ-BC2.

אין ספק שהם הלכו יותר לכיוון ראליסטי .

*עדן* תודה על הלינק - נראה הרבה יותר מדהים באיכות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסרב להאמין שהמפרט שלי לא יריץ את המשחק ב-1280X1024. עד היום אין משחק שאני לא מריץ על הכי גבוה פחות או יותר חלק (ומקסימום, מורידים קצת AS, על AA קשה לי לוותר כי זה מציק בעין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מנסה להגיד? ש-EA לא יודעים לעשות אופטימיזציה? ובכלל EA היא המפיצה, DICE היא המפתחת. DICE לא יודעים לעשות אופטימיזציה?

אל תזרוק מילים לאוויר. קרייסיס הראשון הוא לא השוואה טובה PERIOD. עובדה שאת קרייסיס ווארהד אני יכול להריץ על ההגדרות הכי גבוהות ברזולוציה שלי. עובדה שאת AC:B אני יכול להריץ ככה. עובדה שאת BC2 אני יכול להריץ ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...