Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 206 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה.. אז זה אדיר שהוא יודע לכוון את העכבר אל המטרה כמו שרואים בסרטון. ממש שחקן פיצוץ.

רואים שלא ניסית להטיס. בהתחלה יש לך רק מקלע, ובלי גויסטיק זה ממש קשה להוריד , גם עם גויסטיק זה לא בדיוק קל. הריגות זה בכלל בלתי אפשרי, כי יש המון זמן לנטוש אחרי שהמטוס מגיע למצב disabled.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולת האבחנה שלך אינה כמו שחשבת. לא ניסיתי, אני כבר טסתי בבטא וזה קל ביותר עם עכבר ומקלדת. אמנם חיפשתי אפשרות של רגישות כמו שיש ב-BC2 ולא מצאתי, אבל הסתדרתי גם בלי זה.

לגבי הריגות אני מסכים, ציינת את זה כבר קודם והסכמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The list of Battlefield 3 maps have been revealed.

• Operation Metro
  • Caspian Border
  • Operation Firestorm
  • Grand Bazaar
  • Kharg Island
  • Tehran Highway
  • Siene Crossing
  • Nosharh Crossing
  • Damavand Peak

http://bf3blog.com/2011/10/battlefield-3-map-list/

5 מפות מבינהם שלא הכרנו עד עכשיו יחשפו ביום שישי הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולל DLC ו CO OP. רשימה מעט קצרה, פחות מ 10 מפות :P הם הולכים לעשות מפות בחינם כמו עם BC2 או שהם ירדו מזה וינסו לעשות כמה שיותר כסף? כי אם אני זוכר נכון ב MW3 מדברים על לפחות 12 מפות ביום הראשון ועוד לפחות 12 שיגיעו אחרי זה ב DLC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפחות ב COD נותנים מספיק מפות על ההתחלה. חוץ מזה אתה עוד לא יודע מה יהיה עם BF3, זה בדיוק מה ששאלתי. אם הם יוציאו מפות כמו ב BC2 אז 9 זה סבבה, אם הם יוציאו בתשלום אז זה עוד סיבה טובה מאוד (לדעתי) לא לקנות את המשחק הזה.

אני חושב על זה שהמשחק עוד לא יצא ויש לו DLC בתשלום, נכון שאם אתה קונה עכשיו אתהמשחק אז זה בחינם אבל בכללי זה בתשלום. אם המשחק עוד לא יצא והם מתחילים לחשוב על עוד כסף אז אי אפשר לדעת מה יעשו אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפחות ב COD נותנים מספיק מפות על ההתחלה. חוץ מזה אתה עוד לא יודע מה יהיה עם BF3, זה בדיוק מה ששאלתי. אם הם יוציאו מפות כמו ב BC2 אז 9 זה סבבה, אם הם יוציאו בתשלום אז זה עוד סיבה טובה מאוד (לדעתי) לא לקנות את המשחק הזה.

אני חושב על זה שהמשחק עוד לא יצא ויש לו DLC בתשלום, נכון שאם אתה קונה עכשיו אתהמשחק אז זה בחינם אבל בכללי זה בתשלום. אם המשחק עוד לא יצא והם מתחילים לחשוב על עוד כסף אז אי אפשר לדעת מה יעשו אחר כך.

גם אם אתה היית מפתח משחק מחשב היית חושב כמה שיותר על הרווחים,זה לגיטימי.

וכן,הייתי עושה כל חבילת הרחבה בתשלום,מי שלא רוצה שלא יקנה.

זאת רשות ולא חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהחבילה הזאת תבוא עם רכבים חדשים ותוספות ..אולי אפילו צבאות

לכן אני כן רואה תוספת תשלום. לכן אני מאמין שחוץ מזה יצאו עוד כמה מפות רגילות ללא תשלום .

ה-9 מפות כרגע גם השאר ללא פרטים -אפשר לראות במציאות את האיזור - אחלה מפות גם כל אחת שונה ממש מחברתה. חוסר שיעמום אולי סוף סוף היו כמה מפות שגם אחרי שנתיים לא ישעמם לשחק בהן ושמתי על כמה עין , מפות בסגנון הזה לא היו בBC2 אלא בעבר והן היו להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לרצות למקסם רווח ויש חזירות. להוציא משחק שהוא למעשה מיחזור של המשחק הקודם בסידרה, לגבות עליו 60$, 10$ יותר מהמקובל, ואז אחרי כמה חודשים להוציא חבילת מפות ב-15$ (בשביל 5 מפות) ועוד כמה חודשים אח"כ עוד חבילה בעוד 15$, הגענו כבר ל-90$ למי שמתקשה בחשבון, זה פשוט חזירות לשמה. אה כן וחלק מהמפות בחבילה הן בכלל מפות מכותרים קודמים.

בהשוואה לכך ה-Back To Karkand יעלה 10$ ויכלול 4 מפות ונשקים וכלי מחודשים מ-BF2.

ואגב מפת conquest ממוצעת יותר מפורטת ויותר גדולה מכל מפות COD ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...