Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 196 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניראה לי ש DICE לא יודעים מה זה BETA TEST, משהו בהבדלי שפה הפיל אותם...

התפקיד של BETA זה לבדוק את המשחק, אם המשחק שבור יותר ממה שהוא היה ב ALPHA זכותם של אנשים להודיע להם על זה וזה חובתם לסדר את זה. אם הם רוצים לספק שירות או מוצר שיעסו את זה כמו שצריך ושלא יבכו על זה שאנשים אומרים להם שהם עשו עבודה לא טובה. חוץ מזה בכל משחק שהם הוציאו מאז שהתחילה סדרת BF היו בעיות בהתחלה כי הם תמיד חושבים שפחות אנשים יקנו, שיפסיקו לשקר, הם עושים את המינימום האפשרי ואם זה לא עובד אז הם מוסיפים עוד שרתים בשביל שיעבוד במינימום האפשרי.

זה אפשרי בכלל לשחק עם פינג של 120? אפילו ב 40 ו 80 הבעיות מתחילות להפריע :P

שרת של HWZONE יהיה רק במשחק הסופי וגם זה לא בטוח.

SPAWN לכלי אפשר רק אם יש מישהו מהקבוצה שלך ברכב כמו שבמשחק הקודם. זה לא תמיד עובד, גם כשהמפה הייתה רק לאנשים מסויימים זה לא עבד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי ש DICE לא יודעים מה זה BETA TEST, משהו בהבדלי שפה הפיל אותם...

התפקיד של BETA זה לבדוק את המשחק, אם המשחק שבור יותר ממה שהוא היה ב ALPHA זכותם של אנשים להודיע להם על זה וזה חובתם לסדר את זה. אם הם רוצים לספק שירות או מוצר שיעסו את זה כמו שצריך ושלא יבכו על זה שאנשים אומרים להם שהם עשו עבודה לא טובה. חוץ מזה בכל משחק שהם הוציאו מאז שהתחילה סדרת BF היו בעיות בהתחלה כי הם תמיד חושבים שפחות אנשים יקנו, שיפסיקו לשקר, הם עושים את המינימום האפשרי ואם זה לא עובד אז הם מוסיפים עוד שרתים בשביל שיעבוד במינימום האפשרי.

זה אפשרי בכלל לשחק עם פינג של 120? אפילו ב 40 ו 80 הבעיות מתחילות להפריע :P

שרת של HWZONE יהיה רק במשחק הסופי וגם זה לא בטוח.

SPAWN לכלי אפשר רק אם יש מישהו מהקבוצה שלך ברכב כמו שבמשחק הקודם. זה לא תמיד עובד, גם כשהמפה הייתה רק לאנשים מסויימים זה לא עבד כמו שצריך.

הבעיה שאנשים לקחו יותר מידי ברצינות את הבטא ואפילו ביטלו את ההזמנות.

אנשים פשוט לא מבינים את המשמעות של המילה "Beta",חושבים שאם הגרסא הניסיונית מלאה בבאגים

אז כך יהיה גם בגרסא המלאה.

חוץ מזה ש-120 פינג ז שחיק ביותר(מניסיון ב-Black ops)

עדיין מביא משחקים טובים עם פינג כזה בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם המשחק הזה היא שה BETA פחות מחודש לפני שהמשחק יוצא ואי אפשר לסדר כל כך הרבה בעיות בחודש.

בדקתי ויש לי שרתים עם פינג של 90, לא מבין למה הפינג שלכם כל כך גבוה.

מצד שני אני לא יכול לשחק בכלל, שרתים עם PB לא נפתחים לי :pissed: מה היה להם להפעיל את החרא הזה ביום האחרון של ה BETA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...