Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 178 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

אוקיי :) שאלה בבקשה,איך אנח נכנס למפה אחרת??זה נכנס לי אוטומטית תמיד למפה אחת.יש אפשרות להיכנס למפה אחרת?תודה!

Caspian Border הייתה בבטא סגורה אבל אנשים איכשהו היו מצליחים להשיג סיסמה לשרתים. אבל אתמול DICE הודיעה שהם סיימו את זה והורידו את כל השרתים. עכשיו יש רק OPERATION METRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן סגרו את הבאסטה:

http://www.vg247.com/2011/09/30/dice-ends-caspian-border-playtime-on-bf3-pc-beta/

אגב יש חלקים מסוימים במפה שזה נותן לי 35 FPS (בהגדרות אולטרה)...יש להם עוד הרבה מה לעבוד על הדרייברים ו PATCHים

בנוסף:

Battlelog Features Trailer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים מסתבכים עוד יותר.

Confirmed, SQUADS are only accessible in battlelog, no squad management in game

מצאתי את המידע הזה בפורום של EA UK. זה פשוט טירוף איך אפשר לקחת משחק טוב ופשוט להרוס אותו!!! :kopfpatsch:

@TRansfersmania Voice chat and squadding will be on the battlelog side of things

— Daniel. (@zh1nt0)

October 1, 2011
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמצפה מ EA ו DICE למשהו אחר או שהוא צעיר או שהזכירון שלו מאוד גרוע. DICE צריכים להתמקד במה שהם עושים טוב וזה לא BF, הסדרה הזו מדרדרת באופן קבוע מאז BF2. לדעתי הם עשו עם ME עבודה הרבה יותר טובה. יש להם 2 אפשרויות, למצוא עובדים טובים יותר או לסדר מחדש את החברה, הם חיים בסרט שמה שהם עושים טוב ומתנהגים בצורה עיוורת שזוכה ליחס זהה בכל מקום (אפילו ב GT לא יכלו להימנע מלצחוק על BATTLELOG).

המשחק הזה נבנה בצורה שהוא אמור לעבוד בסדר ב 30FPS ובגלל זה הרבה פה לא מרגישים את ההבדל, ברגע שתיהיה נפילה קטנה בפריימים אתם תרגישו טוב מאוד. בקשר ל- FPS, לי בחלק הרישון ה FPS טוב, במטרו טיפה יותר ובחלק האחרון הוא פשוט בריצפה. לא יודע מה הם עשו שם אבל יש בזבוז נוראי של משאבים (במיוחד כשמשתמשים ב ADS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים מסתבכים עוד יותר.

Confirmed, SQUADS are only accessible in battlelog, no squad management in game

מצאתי את המידע הזה בפורום של EA UK. זה פשוט טירוף איך אפשר לקחת משחק טוב ופשוט להרוס אותו!!! :kopfpatsch:

@TRansfersmania Voice chat and squadding will be on the battlelog side of things

— Daniel. (@zh1nt0)

October 1, 2011

איפה יש squads ב-battlelog? אם היה אז ניחא לפחות הייתה יכול לשחק עם חברים בתאום מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלא מסדרים שום דבר רציני ב BETA מראה שזה לא באמת BETA אלה DEMO לא גמור. המשחק כניראה הגיע ליצור והם פשוט ידרשו התקנה חלקית מ כמו ב COD.

אם תעברו על הרשימה הזו תיראו ש 90% מהבעיות שהזכרנו לא יסודרו עד יציאת המשחק וכניראה שגם לא בחודש הראשון שהמשחק יהיה בחוץ. שלא לדבר על כמה באגים הם עוד יוסיפו עם הסידורים הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתקתי כאשר התלוננו על הרבה דברים, כי אני פשוט אוהב BF ומוכן לתת צ'אנס ל DICE עוד פעם (BC 2 גם היה לא משהו ועדיין נהנתי מקרוב ל 500 שעות של משחק).

אבל מה שהם עשו עם SQUADS זה פשוט לא יאומן! גמישות במבנה של SQUADS זה בסיס של המשחק הזה, כי אם אני רוצה לשחק עם חברים אני צריך שיהיה לי יכולת לפתוח, לעבור או לעזוב SQUAD פשוטה כמו שזה היה ב BF 2, BC2!

TEAM PLAY תמיד היה במרכז ואין את זה בלי להיות ב SQUAD יחד עם חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעוד לא ראה

A selection of changes from BETA to FINAL part 1 30fc10909b6d6e7cf620eadbcc7fa98b?s=22&d=http%3A%2F%2Fbattlelog-cdn.battlefield.com%2Fpublic%2Fbase%2Fshared%2Fdefault-avatar-22.png%3Fv%3D1337 By: zh1nt0 common-square.png?v=185 Posted: 5 hours ago common-square.png?v=185472 Comments The amounts of people flocking to our Open Beta is fantastic! We are happy to see so many players enjoy this Open Beta, and giving us their valuable feedback on the experience on the Battlelog forums.

This blog post is the first in a series of posts that will outline some of the changes we are making in the final game thanks to your feedback and participation in the Open Beta.

A SELECTION OF CHANGES FROM OPEN BETA TO FINAL, PART 1

(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)

* Fixed occasional client crash when reviving.

* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.

* Issue with spawning on dead squad mates fixed.

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.

* A subtle low health screen effect has been added.

* Tweaked scores of Medals and Service Stars.

* Tweaked the Rank progression.

* Pushing prone on console will not play the animation twice.

* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.

* Framerate stability fixes.

* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.

* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.

* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.

* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.

* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...