[הבעיה נפתרה] אחרי IMAGE וחלוקה חדשה, המערכת לא עולה (פרטים בפנים).. - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[הבעיה נפתרה] אחרי IMAGE וחלוקה חדשה, המערכת לא עולה (פרטים בפנים)..

ksn1981

Recommended Posts

תודה חברים :xyxthumbs: וטוב מאוד שיש את המקום הזה (לא טוב להרגיש לבד כשהמסך מחשיך)

ביצעתי בדיקה מעשית לנושא.. מעניין..

בעבר היה לי ניסיון אכזרי עם PartitionMagic, שעלה לי המון עצבים ולבסוף גם לא מעט כסף ששמתי על שיחזור מקצועי (פשוט פחדתי נורא מלחשוב על האפשרות שאאבד את החומר.). מאז, ובכל הנוגע ל- Partitions אני משתמש אך ורק בכלים של .. ואך ורק עם מידע מגובה ו- Image-ים עדכניים בכל פעם שאני עושה משהו "רציני"..

ה- GPARTED נראית לא רע, וגם מדוברת לא מעט ברשת.. אבל לא הייתי עושה איתה (ולא עם אחרת) שום פעולה כשיש לי מידע לא מגובה על הדיסק..

היות ומלבד ה-Image אין לי מידע אחר, הלכתי עד הסוף בניסיון לבדוק את הנושא:

- אחרי ה-REPAIR, עשיתי IMAGE חדש..

- מחקתי את ה- Partitions (של כל הדיסק), ועשיתי מחדש (באותה חלוקה בדיוק)..

- פתחתי את ה-Image ל- C..

-->> עדיין הייתי צריך את ה- RepairCD !!! (הפעם ה- AutoRepair הספיק! ואני בטוח ב- 95% שמה שהיה חסר זה שה- C יסומן כ- ACTIVE וזהו).

מסקנה: גם עם IMAGE של המחיצה של מערכת ההפעלה, כנראה שיכול להיות שמידע מסויים יחסר (כנראה זה אותו מידע שאמור להגיד שמחיצה מסויימת היא Boot/Active וכו').. >> סוף כל סוף אני מוצא שימוש ל- RepairCD <<

* האם המידע הזה, זה מה שקיים במחיצה הקטנה הנוספת (ה- UNUSED).. והאם יש דרך לגבות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה איזו גירסה 7, 8 , 20 :s05:

סליחה, כנראה לא הבנתי אותך.. שלי זה 11.5.1.. אגב אתה ממליץ על תוכנה אחרת ?

עם פקודה

diskmgmt.msc

תעלה תמונה של ניהול דיסקים שלך לפורום.

המחשב כבר לא אצלי :-[

אני אנסה לעשות זאת מרחוק.. אם לא יהיו בעיות אעדכן.. למה מה רצית לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...