שידרוג מ-2gb ram ל-4gb ram - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מ-2gb ram ל-4gb ram

st379

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות 4gb ללוח אם ep35-ds3l הבעיה שהמחירים מאד גבוהים האם מישהו יודע אם יש מקום מחו"ל או בארץ שהמחירים זולים?

אין לי בעיה לקנות מחו"ל.

תקציב : מינימלי. ומשם אני אעשה את ההחלטה אם לקנות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה ממש טעם לקנות זכרון שהוא לא רכיב כזה יקר דווקא בחו"ל. החסכון הכספי, אם בכלל, אינו כזה גדול.

אין מה להתפלא שזכרון DDR3 זול יותר. כיום הוא התקן בכל הפלטפורמות החדשות ועם הביקוש יורד המחיר.

זכרון DDR2 הוא כבר "מיושן" יותר, ההיצע והביקוש קטנים יותר, ולכן מחירו עולה עם הזמן. על אותו משקל זכרון יקר יותר מזכרון , וכן הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להתייעץ.

המפרט הוא:

e8400 3.6ghz אם הזיכרון טוב 4ghz זו בהחלט אפשרות. (ללא העלאת מתחים הצלחתי להגיע ל3.82)

ep35ds3l

2gb ram 5-6-6-18

9600gt

samsung f3 1tb

2 צורבי דיוידי

ezcool 450 Watt

הזיכרון מתחיל להגביל אותי אפילו בcall of duty modern warfare 2 עם ברקע צורך 100mb !!!!!!!!!!!!!

מה נסגר עם נהיה כזה כבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי 2 ג'יגה בזאפ ב-200 ש"ח (667). לא ציינת תדר.

ההפרש במחיר בין הארץ לאי ביי זעום, וחבל שתתקע עם צ'יפ לא עובד סתם ככה. מה גם שיש עליהם אחריות, אם אתה קונה בארץ.

אין ספק שלהוסיף 2 ג'יגה זה תמיד מבורך.

אתה על 64 ביט (מערכת הפעלה)?

כי אם לא, תוספת של ג'יגה יכולה להספיק (ההפרש בין 3 ל-4 ב-32 ביט, מסתכם ב-100-200 מגה בייט), עקב מגבלת Windows. וזה גם יוזיל לך את המחיר.

קרא גם: http://en.kioskea.net/faq/1571-why-windows-is-not-detecting-the-4-gb-of-ram-installed

הלינק הנ"ל - לא הכי מקצועי, אבל די מסכם את העניין. אם תרצה להרחיב - חפש קצת בגוגל בנושא, או שאל כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי בסטיקי תקנו אותי אם אני טועה אני יכול לשים 3 זכרונות שונים וזה יזהה את שלושתם אז חשבתי על ה gskill

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=4963

אבל זה עדיין יקר אנני מעדיף שלא להשקיע מעל 100 ש"ח אם זה אפשרי או שזה לא אפשרי גם חו"ל זה אופציה אבל בebay זה לא יותר זול בהרבה.

התדרים שלי קצת שונים 56618 וזה 55515 ורק 880 mhz בטוח שלא פחות מזה גם האוברקלוקינג שלי מנצל את כל ה800 במינימום למה אי אפשר לחלק לפחות מ-2 בלוח אם את החילוק של הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...