ה"סופה" בדרך ארצה... - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"סופה" בדרך ארצה...

Dark_Phantom

Recommended Posts

סתם בשביל הרקורד המטוס F-16I הוא מטוס מאוד משופר הם פשוט שיפרו את כולו

מהמערכות הפנימיות ועד לגוף החיצוני...

למטוס יש יכולות א'ק טובות אבל יכולות א'א מעולות (לא צריך להגזים' date=' יש לו יכולות א"א מרשימות, אבל לא מעולות. למיגים החדישים יש יכולות א"א מעולות)[/b'] !!!!

הוא יותר קל וקטן מהאף 15(יותר קטן וקל - נכון, אבל המבנה האווירודינמי שלו פחות טוב והיכולו א"א שלו פחות טובות) הרבה יותר אווירודנמי

ואסור לשכוח שהוא חד-בוכנתי (חד בוכנתי זה מטוס עם מנוע בוכנה (פרופלור) אחד. אתה מתכוון שיש לו מנוע סילון אחד) מה שאומר שיש לו מנוע אחד מה שאומר

שהוא יכול לעשות תימרונים בקלות רבה יותר...והיכולות האצה שלו פחות טובות, ההמראה שלו ארוכה יותר, היכולת טיפוס שלו נמוכה יותר, והמהירות המקסימלית שלו נמוכה יותר)

F16I הוא הגאווה הישראלית... (איי יא איי, סה"כ מטוס מסכן עם כמה מערכות טובות, הוא לא הפריצת דרך שאנחנו מחכים לה)

לפי דעתי מה שהם עשו זה לקחת את התוכניות הפנימיות של הלביא

ודחפו אותן לתוך האף 16 ... (הלביא בזמנו היה מטוס טוב, היום הוא מטוס גרוע ומיושן שלא עומד בסטנדרטים של ימינו)

אחחחחח רק אם הלביא היה יוצא לאור....איזה מטוס זה היה... :'( (מטוס בעל מנוע חזק פחות משל ה-F16, עם מערכות טכנולוגיות ישנות יותר ומערכות הטסה מיושנות יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בטוח ?

אני חושב שאתה מתבלבל יכולת התמרון של ה אף -16 יותר טובה משל ה אף -15

וה אף -15 מסוגל להיות חמוש ביותר פצצות במיוחד א"ק.

עריכה: בדקתי קצת ובאמת האף -15 נועד לעליונות אווירית אבל בארץ משתמשים בו

במיוחד לתקיפת מטרות קרקע בגלל הנשיאה הגדול שלו.

אגב אם כבר מדברים על יש תמונה שאני חייב להראות לכם... ביין החזקות שיש.למי שכבר לא מכיר.

הלביא

410.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק חייב להגיד שה-F16I הוא לא המתקדם בתחומו.

אומנם, מותקנות בו מערכות ניווט ונשק מהמתקדמות בעולם (ישראליות), אך הבלוק תוכנה שעליו מבוססת כל המערכת מחשב שלו היא נחשבת דבר לדיי מיושנת (בלוק 50) כשלסעודיה יש כבר מספר לא קטן של מטוסי F-16S בעלי בלוק תוכנה מסוג 62.

לסעודיה אין את הבלוקים מסוג 62

בקרוב אמורים להגיע לאיחוד האמירויות מטוסי

F-16

בלוק 60

אבל 99% הם עוד לא הגיעו

וסתם כבדרך אגב בלוק 50 הוא הכי חדש שיש לארה'ב + מלא תוספות ישראליות

סתם בשביל הרקורד המטוס F-16I הוא מטוס מאוד משופר הם פשוט שיפרו את כולו

מהמערכות הפנימיות ועד לגוף החיצוני...

למטוס יש יכולות א'ק טובות אבל יכולות א'א מעולות (לא צריך להגזים, יש לו יכולות א"א מרשימות, אבל לא מעולות. למיגים החדישים יש יכולות א"א מעולות) !!!!

הוא יותר קל וקטן מהאף 15(יותר קטן וקל - נכון, אבל המבנה האווירודינמי שלו פחות טוב והיכולו א"א שלו פחות טובות) הרבה יותר אווירודנמי

ואסור לשכוח שהוא חד-בוכנתי (חד בוכנתי זה מטוס עם מנוע בוכנה (פרופלור) אחד. אתה מתכוון שיש לו מנוע סילון אחד) מה שאומר שיש לו מנוע אחד מה שאומר

שהוא יכול לעשות תימרונים בקלות רבה יותר...והיכולות האצה שלו פחות טובות, ההמראה שלו ארוכה יותר, היכולת טיפוס שלו נמוכה יותר, והמהירות המקסימלית שלו נמוכה יותר)

F16I הוא הגאווה הישראלית... (איי יא איי, סה"כ מטוס מסכן עם כמה מערכות טובות, הוא לא הפריצת דרך שאנחנו מחכים לה)

ודחפו אותן לתוך האף 16 ... (הלביא בזמנו היה מטוס טוב, היום הוא מטוס גרוע ומיושן שלא עומד בסטנדרטים של ימינו)

אחחחחח רק אם הלביא היה יוצא לאור....איזה מטוס זה היה... (מטוס בעל מנוע חזק פחות משל ה-F16, עם מערכות טכנולוגיות ישנות יותר ומערכות הטסה מיושנות יותר).

אני אגיב על כל מה שאמרת ...

דבר ראשון...מה קשורים עכשיו המטוסים הרוסים!? מישהו דיבר עליהם בכלל!?!?

הכי פשוט זה להגיד שיש לאף 15 מבנה יותר אוירודנמי...תוכיח !!!

אמממ מצטער על הקטע של החד בוכנתי...אני פשוט מתעסק יותר עם ישנים...

אבל הבנת למה אני מתכוון

דבר ראשון סתם מטוס מסכן או לא מטוס מסכן-הוא הכי מתקדם בעולם מכל מטוסי האף 16? והוא הכי טוב באזור !?

לא מספיק גאווה!?

ובנוגע ללביא מספיק שמבחינה אווירודינמית הלביא היה יותר טוב מהאפ-16.... לכול מה שבפנים ח"א כבר היה מטפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יכולת דבר ראשון הוא רוצה לשפר יכולות קימות המטוס הזה בה להחליף את הסקיאוק והפנטום המיושנים.

דבר שני המטוס החדש נותן כוח הרתעה חדש לאיומים חדשים כמו אירן שבקרוב תפתח פצצת אטום ונראה לי שזו גם אחת הסיבות שהוסיפו למטוס מחליי דלק נוספים.

עוד משהו שלא הוזכר לאחר קניית המטוסים הללו חיל האוויר יהפוך לחייל יותר גדול גם מזה של בריטניה.

ולבחור שמעליי אולי אולי הוא פחות מתקדם משל הסעודים מבחינת בלוק שאני לא מבין מה זה בדיוק אבל אני חושב שהמוח והמערכות הפנימיות של המטוס שלנו יותר מתקדמות משלהם וחוץ מזה אין על הטייסים שלנו בשום חייל בעולם (אולי הבריטים מעט יותר טובים).

הטייסים הטובים בעולם הם האמריקאים והישראלים כאשר לישראלים יש יתרון בקרבות אויר קרובים (קשר עין) כפועל יוצא מזה שאין

להם הרבה שטח להתאמן מעליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הF-16I הוא בעצם F-16D מבלוק 52+ (הפלוס מציין את מיכלי הCFT שהותקנו על גב המטוס ומקנים לו טווח טיסה ארוך בכ40%)

המטוס מוקף בהמוני סנסורים שמתריעים לו על כל איום והם גם אוספים מידע. האוויוניקה הישראלית מותקנת על הדבשת של המטוס (יחודי לנו).

חליפת האלקטרונית שמותקנת על המטוס היא ישראלית והיא הכי מתקדמת בעולם, היא כוללת חליפת ECM, והמוני סנסורים (בעלי תפקידים שונים). המכ"ם פותח במיוחד לנו ובעל יכולת עיבוד וחישוב פי 5 מאשר במטוסי הF-16D בלוק 40, הוא בעל מפתח SAR.

הF-16I בעל יכולת נשיאת פוד FLIR לניווט בתנאי מזג אויר קשים, ופוד לייטנינג לסימון מטרות בלייזר.

חלק מהאוויוניקה שלו מתקדמת יותר משל הרעם וברור שיותר מהF-16 בלוק 60.

תצחקו.. אבל 75% מהמערכות בF-16I ובF-15I מקורן ישירות מהלביא.

עוד מידע אפשר למצוא פה:

http://www.hydepark.co.il/hydepark/forum.asp?forum_id=2214

http://www.F-16.net

בשניהם יש פורומים שאני חבר בהם, מומלץ להצטרף גם :)

נ.ב.

הF-16 מתמרן יותר טוב, הוא נועד לקרבות דוג פייט והF-15 לBVR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הF-16I הוא בעצם F-16D מבלוק 52+ (הפלוס מציין את מיכלי הCFT שהותקנו על גב המטוס ומקנים לו טווח טיסה ארוך בכ40%)

המטוס מוקף בהמוני סנסורים שמתריעים לו על כל איום והם גם אוספים מידע. האוויוניקה הישראלית מותקנת על הדבשת של המטוס (יחודי לנו).

חליפת האלקטרונית שמותקנת על המטוס היא ישראלית והיא הכי מתקדמת בעולם, היא כוללת חליפת ECM, והמוני סנסורים (בעלי תפקידים שונים). המכ"ם פותח במיוחד לנו ובעל יכולת עיבוד וחישוב פי 5 מאשר במטוסי הF-16D בלוק 40, הוא בעל מפתח SAR.

הF-16I בעל יכולת נשיאת פוד FLIR לניווט בתנאי מזג אויר קשים, ופוד לייטנינג לסימון מטרות בלייזר.

חלק מהאוויוניקה שלו מתקדמת יותר משל הרעם וברור שיותר מהF-16 בלוק 60.

תצחקו.. אבל 75% מהמערכות בF-16I ובF-15I מקורן ישירות מהלביא.

עוד מידע אפשר למצוא פה:

http://www.hydepark.co.il/hydepark/forum.asp?forum_id=2214

http://www.F-16.net

בשניהם יש פורומים שאני חבר בהם, מומלץ להצטרף גם :)

נ.ב.

הF-16 מתמרן יותר טוב, הוא נועד לקרבות דוג פייט והF-15 לBVR.

צודק!!!

יש לי רק שאלה אחת...איפה שהדגשתי האם התכוונה לחליפת לחץ?

או למשהו אחר?

אם זה משהו אחר אנא פרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לroadrunner אני לא בטוח שהטייסים האמריקאים הם הכי טובים בעולם ביחס למה שאני רואה עכשיו בעירק יש להם ולצבא האמריקני יותר מידי טעויותץ

דבר שני לפי מה שאני יודע ולפי ההיסטוריה,מלחמת העולם השנייה חייל האוויר הבריטי היה היחיד שלא נוצח על ידי הנאצים ומה שמנע מגרמניה להשטלת על בריטניה, הטייסים הבריטים היו טייסים איכותיים ומצויינים כמו שאנחנו לא השתננו הרבה באיכות הטייסים שלנו איכות המטוסים ובחירתם אני גם לא חושב שהבריטים השתנו נכוטן שהאמריאים טובים אבל לפי דעתי אנחנו והבריטים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מי תשאלו, אפילו האמריקנים שאוהבים לחשוב שהם הכי טובים בהכל, יגידו שישראלים הם הטייסים הכי טובים.

סתם בלי קשר הנה כמה סיפורים אמיתיים די נחמדים על חיל האוויר שלנו:

-מטוס F-15 שהתנגש בו מטוס אחר איבד את הכנף באוויר. הטייס שם לב ל"בעיה בשליטה" של המטוס אבל לא ראה את הנזק. הוא נחת נחיתה חלקה מאוחר יותר. האמריקנים שבאו לארץ לראות את הנזק היו צריכים להעביר את המטוס למקום אחר לתיקון והציעו שאם הטייס גם ככה יודע להטיס אותו עם כנף אחת אז שיעשה את זה במקום להסתבך עם ההובלה. זאת הגרסה האמיתית של מה שקרה, אבא שלי מכיר הרבה אנשים בחיל אוויר.

-סקייהוק ישראלי הפיל מיג עם טיל אוויר קרקע.

-אלוף ההפלות במטוסי סילון הוא ישראלי עם 16 הפלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...