איזה לוח אם לקחת עם ה-2600k - מתוכנן SLI ו-OC בינוני - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם לקחת עם ה-2600k - מתוכנן SLI ו-OC בינוני

roiv11

Recommended Posts

אם מדובר סתם ברצון לסחוט כל FPS אפשרי או נקודות במבחני ביצועים סינטתיים אז זה משהו אחד.

אולם, אם הכוונה היא לבנות מערכת שימושית שתספק חווית שימוש מלאה מבלי "להתפרע", וכל עוד משחקים ברזולוציות הגיוניות, אין ממש טעם לדעתי במערך מרובה כרטיסים.

עדיף להשקיע בכרטיס שמתאים לדרישות ובעתיד לשדרג אותו לכרטיס שיתאים באותה נקודת זמן לדרישות מאשר להוסיף עוד כרטיס "מיושן".

למערך מרובה כרטיסים יש גם מחיר בדמות ספק כוח יקר יותר וצריכת אנרגיה ופליטת חום מוגברת.

היום ניתן לבנות מערכות זולות יחסית (מבוססות על "חלשים" מה-2600k שאגב, אם אתה משחק ברזולציות גבוהות והמטרה העיקרית של המערכת היא משחקים, אז באופן אישי אני חושב שהוא בחירה מאוד לא משתלמת) מאפשרות חווית משחק מלאה ברזולוציות גבוהות. וכאן כל משתמש צריך לשאול את עצמו מה הכי משתלם לי ומה למעשה אני מצפה להשיג מהמערכת?

הרי גם ככה באופן עקרוני לא ניתן להבחין ביותר מ-60FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטרות משחקים באופן כללי (בהנחה שאתה משחק ברזולוציה גבוהה סבירה) עדיף להשקיע הרבה יותר בכרטיס גרפי מאשר במעבד.

לדוגמה, מערכת מבוססת IIx4 בצירוף כרטיס גרפי מתאים תהיה משתלמת הרבה יותר ותספק חווית משחק מלאה.

יחד עם זאת, גם אם אתה רוצה מעבד SB ולא שוקל אפשרויות אחרות, אז ה-2500K יהיה משתלם הרבה יותר מה-2600K למטרות משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...