מתלבט לגבי רכישת SSD למערכת - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי רכישת SSD למערכת

fakeman

Recommended Posts

פותח הדיון הSSD עדין בהתפתחות -כל כמה זמן יוצא דגם מהיר יותר ועם יותר שטח אכסון למחיר

היום לא משתלם לקנות למשתמש ביתי ממוצא או גימר רגיל

גם לא לחלץ קבצים של 20 גיגה

נכון זה ישפר את המהירות -אבל עלות תועלת רחוק מלהיות משתלם

SSD היום משתלם לנידות \אמינות \אלו שאוהבים שקט

ודווקא משתמשים מאוד קלים (כי להם יספיק 40G )

מעבר לזה רק לשימושים מקצועים -לפחות עד שהמחיר לנפח ירד מספיק

מראש אמרתי שאני מודע לכך שהוא לא משתלם, למרות שמשתלם זה דבר יחסי. גם על כרטיסי מסך אפשר להגיד שהם לא משתלמים כי נגיד אם תיקח אחד שעולה 1000 והשני שעולה 2000 אתה מוסיף 100% מחיר וממש לא מקבל עוד 100% ביצועים. גם כל מי שיש לו אומר שברגע שיש לך את זה, אתה לא יכול בלי זה. דווקא אלה שאין להם את זה, אומרים שזה לא שווה את המחיר אבל הקטע הוא שהם מעולם לא ניסו לעבוד עם אחד כזה.

מבחינתי יהיה לי משתלם לקנות ב-1000 ש"ח בשביל ביצועים כמו שראיתי בסרטון שהוספתי.

ה Vertex 2 הוכרז באפריל 2010 והVertex 3 הוכרז עכשיו , על פניו נראה כי כרגע זה המרוץ למהירות ולא לנפח.

אני מאמין שעכשיו שהגיע למהירות מטורפת של 550מג"ש הם יתרכזו בפיתוח כוננים יותר גדולים בנפח והורדת מחירים לVertex2.

תגיד בתור בעלים של ה-vertex 2 איך הביצועים שלו לעומת כונן רגיל? אתה מרגיש הבדל גדול?

חברה השאלה שלי היא כזו לפני הקניה האם יש הבדל בין גרסת ה-EX לבין הגרסה ב-ksp בקישור שהבאתי? עדיף לשלם עוד כמה מאות ולקנות את הגרסה ב-RSM? מה ההבדל ביניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מראש אמרתי שאני מודע לכך שהוא לא משתלם, למרות שמשתלם זה דבר יחסי. גם על כרטיסי מסך אפשר להגיד שהם לא משתלמים כי נגיד אם תיקח אחד שעולה 1000 והשני שעולה 2000 אתה מוסיף 100% מחיר וממש לא מקבל עוד 100% ביצועים. גם כל מי שיש לו אומר שברגע שיש לך את זה, אתה לא יכול בלי זה. דווקא אלה שאין להם את זה, אומרים שזה לא שווה את המחיר אבל הקטע הוא שהם מעולם לא ניסו לעבוד עם אחד כזה.

מבחינתי יהיה לי משתלם לקנות ב-1000 ש"ח בשביל ביצועים כמו שראיתי בסרטון שהוספתי.

תגיד בתור בעלים של ה-vertex 2 איך הביצועים שלו לעומת כונן רגיל? אתה מרגיש הבדל גדול?

חברה השאלה שלי היא כזו לפני הקניה האם יש הבדל בין גרסת ה-EX לבין הגרסה ב-ksp בקישור שהבאתי? עדיף לשלם עוד כמה מאות ולקנות את הגרסה ב-RSM? מה ההבדל ביניהם?

אחרי שימוש במחשב עם 2 ברייד0, כל מחשב אחר נראה איטי בטירוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה מכל הלב - עדיף להשקיע את הכסף בRAID 0 - אני עכשיו ביצעתי RAID 0 עם שני כונני 500GB והמהירות הממוצעת שלהם ע"פ HDTUNE זה 217MB בקריאה ו210 מגה בכתיבה !

במחיר של בודד אתה יכול לקנות 2 כוננים של 1.5TB לעשות ביניהם RAID 0 ולהוסיף כונן של 1TB+ בתור גיבוי

אפילו אם חשוב לך גיבוי יש אפשרות לעשות עם שני כוננים אחרים RAID 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה מכל הלב - עדיף להשקיע את הכסף בRAID 0 - אני עכשיו ביצעתי RAID 0 עם שני כונני 500GB והמהירות הממוצעת שלהם ע"פ HDTUNE זה 217MB בקריאה ו210 מגה בכתיבה !

במחיר של בודד אתה יכול לקנות 2 כוננים של 1.5TB לעשות ביניהם RAID 0 ולהוסיף כונן של 1TB+ בתור גיבוי

אפילו אם חשוב לך גיבוי יש אפשרות לעשות עם שני כוננים אחרים RAID 1.

תבדוק את ה SEEK TIME שלו שיעמוד על 10ms לעומת 0.1 של כלומר פי 100 יותר מהיר

ותבדוק את הקריאה הלא רציפה (שבעיקר זה מה שמשנה) גם זה בערך פי 10 יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק מהיר יותר....והלוואי עליי שנים כאלה בRAID 0

אבל הנפח הפצפון שלו - פשוט לא מספיק לWIN7

בוא נגיד שאם האמצעים עומדים ברשותך - תקנה של לפחות 60GB

אם לא RAID זה אלטרנטיבה זולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...