תצוגה עמומה בDELL D420 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצוגה עמומה בDELL D420

ag43

Recommended Posts

באותו עניין:

קיבלתי מחבר N100 3000 עם בעיית בהירות מסך. כשמדליקים את המחשב מקבלים תמונה (עם גוון אדום מודגש) לכמה שניות ואז המסך

מתעמעם לחלוטין (רואים "צל" של התוכן מאוד כהה) . כאשר נכנסים לWINDOWS אותו סיפור, תמונה לכמה שניות. חיברתי את הכבל

הלבן-סגול של האינוורטר למסך אחר והשארתי את שאר הכבלים במסך הנ"ל. התוצאה - במסך הבעייתי רואים תצוגה עמומה כמו קודם (מן הסתם)

ובמסך השני יש תאורה מקסימלית (כמובן בלי תוכן). גם הורדה והעלאת עוצמת התצוגה ע"י מקשי הFN עובדת מצויין במסך השני. מהבדיקות שעשיתי

נראה שהבעיה במנורת המסך, אבל בכל מקום שאני מחפש טוענים שהסימפטומים שאני מתאר הם סימפטומים של אינוורטר בעייתי.

אשמח לרעיונות למציאת הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 מסכי LCD, המקורי (הבעייתי) ואחד נוסף (נקרא לו התקין). את החיבור של המתח של האינוורטר (הכבל הסגול-לבן) חיברתי למסך התקין והשאר למסך

הבעייתי וכך ראיתי את התוצאה שתוארה מעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי - זה לא קשור לD420 שלך.

כאמור, הממצאים שלך מדברים בעד עצמם. גם כל מה שאני מכיר (ממקורות מנוסים ולא מאנשים בפורומים שממחזרים משהו שהם קראו בפורומים אחרים) אומר שגוון אדום זו בעיה בנורה ולא באינוורטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ובחזרה לD420 - קיבלתי חילופי, החלפתי ו.... הבעיה נשארה! אין לי מושג מה היה מצבו של לוח האם הנ"ל, השאלה האם זוהי בעיה שכיחה בדגם הזה או שאיך שהוא הבעיה באמת במסך ולא בלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...