המסך DELL U2311H טוב לגיימינג? - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך DELL U2311H טוב לגיימינג?

ozshurki

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הMS לא פקטור לשום דבר כולל משחקים כל עוד הוא נמוך יחסית.

זה לא משפיע על כלום חוץ מהזמן שלוקח למסך להציג תמונה אחרי שהוא מקבל אותה.

הרציפות בכל מקרה תמיד תהיה.

אם פתחת את הברז מאוחר יותר בכמה MS עדיין הזרם יזרום באותה מידה.

ואין לזה שום קשר לצבעים או לאיכות התמונה.

כל עוד זה מספיק מהיר כדי שלא תרגיש עיקוב בין הפעולות שאתה עושה לפעולות שאתה רואה, אין בעיה.

מאית שניה זה מאוד מהיר.

אתה טועה, הנתון שרשום ב-ms(מילישניות) זה ה-response time(זמן תגובה), זה מתבטא בכמה התמונה נמרחת כשיש תנועה על המסך.

מה שאתה מתאר נשמע כמו input lag, שזה הזמן שלוקח לתמונה להגיע למסך - את הנתון הזה היצרניות לא רושמות.

בכל מקרה, גם ה-ms שהיצרניות רושמות הוא לא מדוייק, לכל חברה יש שיטות משלה "לבדוק" את זה. הכי עדיף לראות את המסך במציאות או לפחות לקרוא ביקורות מאשר לבסס את הקנייה על נתונים יבשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך, מבחינת זמן תגובה הוא מתאים למשחקים אין מריחות במשחקים כמו CSS, blur

,אבל הקונטרסט שלו די נמוך, כלומר הצבעים שלו לא כ"כ "חזקים" והשחור שלו בהרבה יותר קרוב לאפור,

את כל זה אני אומר מהשוואה בינו לTV שארפ 42 1080P, כשהוא מחובר למחשב, ולממיר יס hd דרך מפצל .

לא השוואתי למסכים אחרים בתקציב הזה, כך שאולי המצב דומה בשאר המסכים.

F8MnCs.jpg

vU7pjs.jpg

fj1tNs.jpg

L5Nzps.jpg

אפשר להגיד שהצבעים שלו מדהימים רק לפני שבודקים מסכים אחרים. (ניסיתי כל כיול אפשרי למי שתוהה.)

בתמונות שצירפת השחור נראה באמת אפור...אבל האם ניסית כיול חומרתי? עכשיו קראתי

את הביקורת ב tftcentral והם טוענים שעומק השחור והדינמיות הסטטית טובים מאד לאחר

כיול:

The above gives a comparison of black depth and contrast ratio once calibrated. The U2311H offers the joint best calibrated black depth that we have seen, matching the S-PVA based 22" LP2275W even, at 0.14 cd/m2. This is an excellent result, and even puts it very slightly ahead of the NEC EA231WMi which had impressed us before (0.15). It's also a fair way ahead of its larger 24" brother, the U2410 which was recorded at 0.22 cd/m2. As a result, the U2311H offers the joint best static contrast ratio we have seen at 857:1, a very good result indeed.

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2311h.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2209WA וU2410 שמבוססים על אותה טכנולוגיה ומיוצרים על ידי אותו יצרן.

השחור הוא מעולה, אומנם זה לא SUPER אבל ביחס למסכים בשוק זה טוב מאוד.

תנסה לשחק עם הכיוונים ואם אתה בטוח ב100% שלא ניתן להשיג שחור סביר עם הכיוונים ושהמסך לא מאוזן חומרתית מהמפעל אז גש לחנות ובקש פיתרון.

אם שום דבר לא עוזר אז אי אפשר לשלול את האפשרות שהמסך שלך ספציפית לא מאוזן.

יש מסכים חריגים שהם לא מאוזנים ברמת ההגדרות החומרתיות.

ברוב המוחלט של אותם מקרים נדירים הבעיה ניתנת לכיוון/תיקון ע"י טכנאים מוסמכים כמעט באותה קלות שאתה מכוון הגדרות ע"י תפריט המסך.

רק וודא שאכן זאת הבעיה לפני שאתה מטריח את עצמך לחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את המסך עם הפאנל IPS (כלומר את )

אבל האמת שאני אישית הייתי ממליץ לך יותר על המסך 2209WA בגלל הרזולוצייה, אין בעייה לראות פרטים קטנים (1680X1050)

מסך מעולה עם פאנל , יש לי אותו ואני מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2209WA וU2410 שמבוססים על אותה טכנולוגיה ומיוצרים על ידי אותו יצרן.

השחור הוא מעולה, אומנם זה לא SUPER אבל ביחס למסכים בשוק זה טוב מאוד.

אני שוקל לקנות את ה-U2410 אבל קראתי עליו שיש להרבה דגמים בעיות glowing ו-tinting, שמעת על זה גם (או ששמת לזה לב במסך שלך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...