"קופון" תביעת המיליונים של דני רוזן בן זוגה של אהובה תומר ז"ל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קופון" תביעת המיליונים של דני רוזן בן זוגה של אהובה תומר ז"ל

ellell

Recommended Posts

דני רוזן האיש של... ז"ל לאחר שחילל את זכר החללים בשריפת הכרמל בטכס הממלכתי ופגע במעמד הרגשי המיוחד של המשפחות,

ברוב חוצפתו רוצה לעשות "קופונים" תובע את שר הפנים במיליונים על האסון של הנספים.

חוצפה:

כנסו "לגוגל" כתבו דני רוזן ותראו כמה תיקים באפילה יש על הגב השם הנ"ל וז"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עדיין לא הבנתי למה הם התפרצו ככה. מישהו מוכן להסביר לי בבקשה?

עם כמה שאני לא אוהב את אלי ישי, עוד לא יצא לי לשמוע טיעון שמבסס את האמירה "ישי אחראי להכל" (בנוגע לשריפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שהמשפחות עדיין מאוד טעונות רגשית. חוץ מזה, הם ניצלו את המעמד והמקום שבו הם נמצאו. לא בכל יום, אתה נמצא במרחק של כמה מטרים מראש הממשלה ושריו.

כנראה שהם ראו באלי-ישי, את "הכבשה השחורה" של כל אירועי הכרמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שאני לא אוהב את אלי ישי, עוד לא יצא לי לשמוע טיעון שמבסס את האמירה "ישי אחראי להכל" (בנוגע לשריפה).

הוא בכל זאת השר האחראי על שירותי הכיבוי...

אם הייתה הזנחה במשך שנים או לא הייתה זה לא רלוונטי. כרגע ישי היה אחראי על המשרד ולכן מה שקרה תחת תחום אחריותו.

אם, כפי שהוא טוען, לא התאפשר לו לבצע את תפקידו הרי שהוא היה צריך להחזיר את המפתחות ולהתפטר.

אחרת, הוא פשוט מחזיק את המקל משני קצותיו (כמו כל פוליטיקאי בארץ, וכנראה גם בעולם) - אם משהו טוב קורה - הרי שישי גרם לו לקרות,

אם משהו רע קורה - הרי שלא נתנו לישי לתקן את המחדלים שהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה הזנחה במשך שנים או לא הייתה זה לא רלוונטי. כרגע ישי היה אחראי על המשרד ולכן מה שקרה תחת תחום אחריותו.

אם, כפי שהוא טוען, לא התאפשר לו לבצע את תפקידו הרי שהוא היה צריך להחזיר את המפתחות ולהתפטר.

אחרת, הוא פשוט מחזיק את המקל משני קצותיו (כמו כל פוליטיקאי בארץ, וכנראה גם בעולם) - אם משהו טוב קורה - הרי שישי גרם לו לקרות,

זה לא כרגע הוא מחזיק בתפקיד הזה, אם אני לא טועה הוא מחזיק במשרד הזה כבר כמה ממשלות...

אני עדיין לא הבנתי למה הם התפרצו ככה. מישהו מוכן להסביר לי בבקשה?

דני דיבר כי הוא לא רצה את אלי ישי באזכרה, מבחינתו הוא האיש האחראי והוא לא לוקח אחריות בסיסית ומתפטר והוא מחלל את כל הטקס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להפריד בין שני האירועים, בין השריפה בכרמל לבין האסון של הכבאים.

אילולי היה רק ההר בוער ומזיק עצים וממון אף אחד לא היה מצייץ על מחדל אישי של ישי היו כולם מתנפלים על הממשלה,

אבל הכישלון האישי של מפקדת תומר שאישרה את העליה של האוטובוס להר בכביש צר ותהום בצד הכביש ובכך גרמה לו שיכנס למכודת האש,

זה חמור ולא ליחס המחדל אישי של ישי

ולכן לא לערב בין המחדלים.

והתפרצות של רוזן היתה מגמה פוליטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה ששלחו את האוטובוס עם הסוהרים לכיוון בית הסוהר (ולפיכך לכיוון השריפה) זה לא היה טעות לדעתי.

נכון, התוצאות היו קשות מאוד אבל הכוונה הייתה טובה וחכמה (לתגבר את הסוהרים של בית הכלא).

הרי אם האסירים היו בורחים כי לא היו מספיק סוהרים בשביל לשמור עליהם אז כולם היו מתעצבנים שלא שלחו מספיק סוהרים...

קודם כל, ישי אחראי להיקף השריפה מאחר והוא השר הממונה.

ובאופן עקיף, אפשר להגיד שהוא גם אחראי למות הסוהרים מכיוון שהשריפה לא הייתה מגיעה לכאלה ממדים ולא

היה צורך לשלוח אותם פנימה אם היו שירותי כבאות נורמליים (שהוא היה אחראי לכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מצפה?

מצד אחד, זה מחדל של כמה ממשלות אז יש חלק של אמת במה שהוא אומר-

אבל זה לא משנה את העובדה שאלי ישי הוא לא בן אדם, הוא תולעת. כל פעם שצריך לקחת אחריות על משהו או להסביר משהו, רואים בחדשות את הצבע נשטף לו מהפרצוף, ואז מתחילים הגמגומים המפורסמים שלו שתוך כדי הוא דוחף 7000 נושאים לא קשורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקופון הזה זה סתם לעצבן את הצד השני,אף-אחד לא באמת יקח את התביעה הכספית הזו ברצינות

זקוק לכסף לתמיכה.

למה אתה מצפה?

מצד אחד, זה מחדל של כמה ממשלות אז יש חלק של אמת במה שהוא אומר-

אבל זה לא משנה את העובדה שאלי ישי הוא לא בן אדם, הוא תולעת. כל פעם שצריך לקחת אחריות על משהו או להסביר משהו, רואים בחדשות את הצבע נשטף לו מהפרצוף, ואז מתחילים הגמגומים המפורסמים שלו שתוך כדי הוא דוחף 7000 נושאים לא קשורים.

באמת שכחת להוסיף גם העלוקה.

http://www.takdin.co.il/searchg/%D7%93%D7%A0%D7%99%20%D7%A8%D7%95%D7%96%D7%9F.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שדני רוזן הוא השטן, אחראי לרעידות אדמה ואיידס ואוכל פיתה עם חזיר ביום כיפור(שזה הכי חמור).

חבר, זו עוד טקטיקה של ש"ס ששקופה לכולם, להכפיש כל אדם שיוצא כנגד ש"ס בביקורת בכדי לשלול את לגיטימיות טיעוניו.

זכור, הציבור רואה דרך זה. גם אם מישהו שטוען כנגד ש"ס הוא גנב, רמאי ושקרן, לא אומר שזה פוטר את ש"ס מאותה אשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ישי לא האשם היחיד... יש את כל הממשלות הקודמות שכשלו בנושא הכיבוי אש בארץ למרות הועדות והמסקנות והאסונות שקרו בארץ.

2. ישי הוא האשם העיקרי... הוא שר הפנים, סוף פסוק. הוא האחראי על נושא כיבוי האש, מדובר בחיים של אנשים אי לכך במידה והוא לא פעם בצורה מספקת גם לאור העובדה שהוא ידע שהקודמים לו כשלו בנושא הזה אין לו שום זכות בעולם לפתוח את הפה על אחרים מאחר והוא עצמו לא עשה די, וכמו שאמרו... אם היה לו את המינימום עמוד שדרה בשביל לקום להגיד שהוא לא מוכן לשאת באחריות ולהחזיר את המפתחות של הלשכה שלו לממשלה, הוא לא עשה את זה ובנוסף לא עשה די בשביל לקדם את נושא כיבוי האש = הוא השעיר לעזזל העיקרי מאחר והתחום באחריות שלו

3. ישי מבין עכשיו שהוא השעיר לעזזל והמטרה העיקרית ומנסה להציל את הצוואר שלו על ידי כך שהוא יורה לכל הכיוונים, לא שהוא טועה יותר מדי אבל זה מה שעכברוש (אני לא חובב של פוליטיקאים) יכול לעשות כשהספינה שעליה הוא נמצא (המשרה שלו זה התשלום לש"ס מביבי על הקואליציה בסופו של דבר) טובעת.

4.דני רוזן עושה את הדבר היחיד שהוא בתור אדם פרטי יכול לעשות, ועדות לא עוזרות (מוכח בפועל) שרי ממשלה חסרי עמוד שדרה... הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא להגיש בג"ץ... כל שקל שהוא יוכל להרוויח בנושא הזה הוא התקדמות כלשהי כנגד הממשלה שאחראית למחדל

5. במידה והוא יקח משהו לכיס מעבר לגבול הסביר (הי... לבן אדם מגיע משהו לא?) אז פה זה נוטה לכיוון אחר לגמרי עם כוונות שונות לגמרי

6. תביעה כנגד הממשלה זה דבר טוב מאוד, בבית המשפט אנשים יהיו חייבים לתת תשובות בניגוד לועדות שם אפשר להתחמק בצורה יפה כמו שפוליטיקאים יודעים

7. עם כל הצער שבדבר, אם אנשים לא היו נהרגים בסיפור הזה המצב לא היה זז במילימטר, אני ראיתי את גמלא נשרפת לי מול העיניים מהבית, חוץ מכותרת נחמדה בעיתון אחרי שבוע הכל נשכח.

8. אני מרחם על כל בן אדם שמנסה להאשים את אלו שנספו בדבר כזה או אחר, כולנו חכמים בדיעבד, אף אחד מאיתנו לא היה שם בפועל ואין לו שמץ של רעיון איך היו הדברים במקום ולכן אין לנו מקום להביע דעה ולהכפיש את כבודם של הנספים (ראו ש"ס)

תסבירו לי שוב בבקשה למה העובדה שפרצה שריפה זה אשמתו. כאילו, איזו שליטה הייתה לו על כך?

סיפור קל בשביל להבין למה ישי אשם....

א' הוא אחרי כיבוי אש במפעל, במפעל פרצה שרפה ונגרם הרס רב כי המטף היה ריק בקומה ובמקום שמכונה תנזק, נשרפה קומה שלמה

מי האשם? א', הוא ידע שהמטפים ריקים אבל כל פעם שבא לבוס הבוס אמר לו שאין כסף למטפים

מה א' היה צריך לעשות? להגיד לבוס שהוא לא מוכן לקחת אחריות לנושא כיבוי האש כי לא נותנים לו את היכולת לבצע את העבודה שלו

אם א' לא עשה את זה אז הרי שהוא עדיין האחראי לנושא ואמור לקחת את האחריות על עצמו "ידעתי ולא עשיתי דבר" כל מילה אחרת היא תרוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...