Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - סיכום

alex.turovsky

Recommended Posts

האם הפורמט שלך תואם את הפורמט של גוגל?

https://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=12119

לגבי השאלה השניה, לצערי לא מצאתי אפשרות. הדבר הכי קרוב הוא "כינוי". אבל לא ניתן לחפש בעזרתו (אם זה מה שניסיתי להשיג - אפשרות חיפוש בשתי השפות)

יכול להיות שזה בגלל שהכותרת של התא היתה Name ולא name. אני אנסה את זה מיד. תודה.

מעניין מה יקרה אם אני אכניס את השם בעברית לתוך First Name ואז את השם באנגלית לתוך Last Name.. אולי זה יעבוד כמו שאני מחפש.

יש לי פשוט דיבורית לרכב עם תצוגה של שם המתקשר אבל היא תומכת רק באנגלית אז אני רוצה שיהיה גם שם באנגלית לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה' ירחם, קראתי עכשיו את נתוני הקרינה של שני המכשירים.

iPhone: 1 KW

Samsung קרינה של 0.3 KW

לאייפון יש קרינה מטורפת פי 3 מהסמסונג :o

אלוהים ישמור אם זה 1 קילו וואט .... :smile1:

אני לאט לאט רוצה יותר ויותר את ה SGS בגללכם !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, יש לי את ה-SGS דרך פלאפון לאחר שהיה לי את ה-3GS, עניין התדרים של פלאפון הוא פשוט שהם משתמשים בתדר 850 שאין בכל המכשירים, אבל זה עניין קטנטן.

חומרתית אני יודע שאין מה להשוות, אבל מבחינת מערכת ההפעלה זה פשוט תענוג להיות בלי האזיקים של סטיב ג'ובס.

אני חושב שרמת האפלקציות עבור האנדרואיד כבר היום גבוהה יותר מהרמה שיש באפסטור.

קח אפילו דבר מתבקש שהוא חייגן נורמלי שכולל חיפוש T9.

אז נכון יש באפסטור כמה חייגנים חצי אפויים שלא מחליפים את החייגן הדיפולטיבי של האייפון כי סטיבי לא מרשה.

ויש חייגן שכן מחליף אם אתה פורץ את האייפון וגם הוא לא מושלם ויש לו זמן טעינה (ועולה גם כסף).

ב-SGS לעומת זאת אתה גולש למרקט, מוריד את DIALER ONE ויש לך חייגן כולל T9 עם אפשרויות הגדרה לרוב.

תוסיף למשוואה את המרדף אחרי הפריצה הבאה ותבין איזו מערכת נותנת לך להיות חופשי ומאושר ואיזו מחליטה מה טוב לך ומה לא.

באופן כללי, הייתי אומר לך ללכת על ה- S כעדיפות ראשונה בגלל שאין שם את השטויות שסמסונג עשו בגלאקסי (RFS בין השאר).

אבל אם אין לך אפשרות אז ה-SGS הוא מכשיר מעולה בפני עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, הייתי אומר לך ללכת על ה- S כעדיפות ראשונה בגלל שאין שם את השטויות שסמסונג עשו בגלאקסי (RFS בין השאר).

תודה על התגובה, אבל עברת לסינית בסוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מוחלט של הסיקורים\מסקרים מתעלים מעובדה אחת חשובה מאוד והיא של SGS יש מאיץ גרפי SGX 540 כאשר לIPHONE 4 יש SGX 535 בלבד.

נוסיף לכך שהSGX540 חזק מהSGX535 יותר מפי שניים!

אל תשכחו שיש 3 דברים שבזכותם האייפון עד אכשיו ניצח את כול מה שהיה עד אכשיו והם מסך מגע מצויין תוכנה טובה ומאיץ גרפי חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונג משתמשים במערכת קבצים משלהם בשם rfs

לא הדבר הכי מהיר שקיים (יחסית לjfs/ext2/ext4)

זה יוצר צוואר בקבוק במכשיר (קריאה וכתיבה הם די איטיות)

אז?

יש מלא פורומים בארץ ובעולם שנותנים לך מדריכים ואמצעים כדי להפוך את המכשיר למטוס

והכל פשוט וקל

וגם את האייפון מלא פורצים כדי לנצל 100 אחוז ממנו,אז למה שלא יפרצו מערכת כל כך פתוחה כמו וינצלו את זה שהיא באמת פתוחה ולא הכל אסור בה כמו אצל אפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...