האם כיום קיימת תמיכה נרחבת ל MAC כמו ל Windows בכל הנ&#149 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כיום קיימת תמיכה נרחבת ל MAC כמו ל Windows בכל הנ&#149

Recommended Posts

שלום. כידוע Windows = מוצר גרוע, אבל אין מה לעשות. הרגל זה הרגל, והרוב המוחלט (כולל אני) רגילים לחלונות. אני שוקל לעבור ל , ושואל: האם קיימת תמיכה נרחבת ל כמו לחלונות? דגש על משחקי מחשב, ותוכנות כמו Winrar, utorrent. אני מאוד לא רוצה להגיע למצב בו המחשב שלי לא יתמוך בתוכנה מסוימת בגלל שהוא . כמו כן מה לגבי 2010? האם קיים תחליף ראוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לשאול - מדוע חלונות הוא כזה מוצר גרוע לדעתך שעדיף לך לעבור למחשב יקר בהרבה (עבור אותה קונפיגורציית חומרה)?

ואגב,

אתה יכול לנסות להתקין OS X על המחשב הנוכחי שלך. פשוט תחפש בגוגל hackintosh

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות כבדה, יש בה באגים יחסית רבים, שירות לקוחות לא משהו בכלל (וזה דבר שמאוד חשוב לי), אי יציבות כללית. המחשבים של מאק יקרים זה נכון, אבל איכות הבניה שלהם (למעט אלה עם בעיות ההתחממות שסודרו) מעולה. ויש לי X64. אני אחפש לזה "קנייה". ומה לגבי השאלה עצמה - התמיכה במשחקים וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איכות הבניה שלהם (למעט אלה עם בעיות ההתחממות שסודרו) מעולה.

זה בפירוש לא נכון, ואני אומר זאת בתור מי שמתקן מחשבי בשביל הפרנסה.

בכל הדגמים (חוץ מMac Pro) איכות הבניה על הפנים ובעיות התחממות לא סודרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלק מהתוכנות יש גירסה למק (כמו UTORRENT) שבד"כ היא פחות מפותחת

לחלק יש תחליפים (למשל BETTERZIP במקום WINRAR) שגם הם בד"כ פחות טובים

אופיס של מיקוסופט לא תומך טוב בעברית, התחליפים לא מספיק טובים

לרוב המשחקים אין גירסה שמתאימה למקינטוש

תתקין OSX על דיסק קשיח נפרד במחשב שלך ותנסה את זה תקופה לפני שאתה מבזבז סתם כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלק מהתוכנות יש גירסה למק (כמו UTORRENT) שבד"כ היא פחות מפותחת

לחלק יש תחליפים (למשל BETTERZIP במקום WINRAR) שגם הם בד"כ פחות טובים

אופיס של מיקוסופט לא תומך טוב בעברית, התחליפים לא מספיק טובים

לרוב המשחקים אין גירסה שמתאימה למקינטוש

תתקין OSX על דיסק קשיח נפרד במחשב שלך ותנסה את זה תקופה לפני שאתה מבזבז סתם כסף

לטעמי האישי כל התוכנות הפרודוקטיביות ברמה זהה ומעלה, אני לא יכול לחשוב על שום תוכנה שהיתה לי בוינדוס שאני יורד ברמה שלה בשימוש במק.

ב-3 נושאים בלבד אני מרגיש את היתרון של הוינדוס כמערכת ההפעלה הפופולרית ביותר לשוק הביתי.

1. וינדוס זאת הפלטפורמה השולטת כרגע למשחקי מחשב - הפתרון היחידי הוא להתקין וינדוס על מחיצה נפרדת (2 אפשרויות בחירה בבוט).

2. - אם אתה מסוגל לעבוד עם אופן- בוינדוס (שזה מה שאני עושה בוינדוס) אז אין בעיה גם במק.

אם אתה עובד אך ורק עם מיקרוסופט , משתף קבצים עם אנשים אחרים וכו', הביצועים הטובים ביותר יהיו באמת ממיקרוסופט לוינדוס - הפתרון זה להתקין וינדוס על וירטואל משין על מערכת ההפעלה של המק.

3. אתרים מיושנים שעד היום תומכים רק באקספלורר או רק בוינדוס מדיה פלייר, הם במיעוט רציני, אפילו אם מסתכלים על אתרים ישראלים, היחיד שאני נתקל בו כרגע זה mako vod, ושוב פעם הפתרון הוא וירטואל משין (שאגב עובד חלק אם אתה מתקין את התוכנות הנכונות).

נכון, זה נשמע כמו "לך תקנה ותתקין עליו וינדוס", אבל הרבה מאוד משתמשים לא באמת צריכים אף אחד משלושת הסעיפים האלה ויכולים להמשיך לעבוד גם בלי זה.

בכל נושא התוכנות והחלופות, אם הייתי מרוצה עד אתמול מכמות ואיכות האלטרנטיבות, אתמול המצב השתנה לגמרי עם ה-AppStore למק, המגוון והאיכות עלו ועוד יעלו בגלל תחרות צמודה, והמחירים של התוכנות בתשלום רק יורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום

אני משתמש חדש

ואני מאוד מרוצה

אני עברתי מאותה סיבה כמו שלך: אני שונא את חלונות

וכיום כל המשחקים ורוב התוכנות נתמכות במק אבל יש הרבה אתרים שלא נתמכים ותוקעים את המק כמו מאקו

אבל אני מאוד ממליץ לך לעבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...