מישהו יכול להמליץ על דוא"ל רשת חינמי, טוב ואמין? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להמליץ על דוא"ל רשת חינמי, טוב ואמין?

mulki

Recommended Posts

את אני מעדיף לא לקחת כי הם קוראים לך את המיילים.

את YAHOO לקחתי פעם אבל לא נגעתי בו כבר איזה 4 שנים. היום כשנכסתי אליו, פתאום גיליתי שהנבלות מחקו לי את החשבון ובתוכו כל המיילים (חלקם חשובים) עקב "חוסר פעילות".

בוואלה אני גם מעדיף לא לגעת כי הבנתי שהם כמו .

שמעתי על HOTMAIL, אבל אף פעם לא ניסיתי...

בעיקרון אני מחפש שירות כלשהו גדול, חינמי, ואמין. שלא יסגור לי את החשבון גם אחרי 5 שנים של חוסר פעילות. ועם העדפה שלא ירגל אחרי (אבל אם אין ברירה אז אין ברירה). ושהשירות עצמו לא יתפגר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט קיימת סברה רווחת שמיילים בגוגל נקראים, השאלה על ידי מי. אלא אם כן אתה איזה דמות חשובה ובצו משפטי גוגל מורים לקרוא לך את המייל, אני מאמין שהיחיד שקורא לך את המייל הוא רובוט שמחפש מילים מסויימות כדי להתאים לך פרסומות עבורן. אני לא מאמין שגוגל היו מסתכנים בכך שדבר כזה היה דולף ( ותאמין לי זה היה דולף). מלבד הג'ימייל יש לך גם את המייל שלך של הספק שלך שלעולם לא יסגר, לדעתי זו אופציה מעולה. כך לדוגמא לחבר שלי שיש לו את החנות הזו לממכר יהלומים

בהתחלה הם ניהלו את החשבון שלהם בגימייל. הם מכרו דרך זה טבעות אירוסין וטבעות נישואין והם עברו לעבוד עם המייל של הספק שלהם בסופו של דבר. בסופו של דבר עם אתר שניתן לרכוש בו יהלום עובד ככה, לדעתי גם אתה יכול לעבוד ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא כדאי להשתמש במייל של הספק כי אז תהיה בצרות אם תרצה לעבור ספק, מה שמאוד לא מופרך.

לא ע"פ החוק החדש שקובע כי הספקית חייבת להשאיר לך את המייל גם אם עזבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GMAIL לא קראת אימייל. תפסיקו לזיין בשכל.

מאז שגימייל יצאו עם ה Priority Inbox שלהם זה לא אומר שהם קוראים לך את האימיילים, זה עובד לפי כמות המיילים שאתה מקבל מאותה כתובות, אם אתה מגיב בחזרה, אם אתה קורא את האימייל ואם אתה זורק את האימייל לפח.

http://mail.google.com/mail/help/priority-inbox.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מה שאמרו לך, אין על GMAIL. רוצה מייל פרטי? תתקין שרת EXCHANGE ותשלח ממנו אימיילים או מהאתר שלך כמו שלצוות פה יש תיבה X@HWzone.co.il

אתה סוכן מוסד? השתמש במייל של המוסד

אתה חי בסרט? השתמש באחד השירותים האלו:

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=anonymus+email

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...