השכנים מלמעלה מוצאים לי את המוח - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השכנים מלמעלה מוצאים לי את המוח

MasterDK

Recommended Posts

אני מציע שתבוא אליהם בגישה הכי חיובית שתוכל למצוא

תקנה בעצמך כמות של המדבקות ספוג הזה

תדפוק להם על הדלת

תסביר את המצב ותגיד להם שאתה בא לקראתם ונותן להם את המדבקות

הכל רק שלא יטריחו את עצמם בגללך

כל מה שנשאר להם הוא רק להדביק

(אלא אם כן תרצה לעזור להם..)

אם זה לא עוזר

וואלק, אללה ירחמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב לחזק.

שום שיטה פרט ללנסות להסביר להם בהגיון ובשקט את הבעיה לא תעזור.

אז תפתח להם בשבת. וואו, תהיה "גבר". אז? זה יעזור? לא.

אם כבר הם סתם ישנאו אותך, לא ירצו לעזור לך, יהיו לכם יחסים רעים - ואתה תסבול יותר.

יש סיכוי טוב שגם להסביר להם בהגיון לא יעזור. זה לא אומר שאתה צריך לנסות להפסיק.

מצד שני, אף אחד לא אמר שלכל דבר בחיים יש פתרון ושהחיים מושלמים. יש דברים שצריך להשלים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק!!!

אני לא גזען, אין לי בעיה עם דתות שונות ובפרט עם דתיים (יש לי שנאה כלפיהם אבל זה לא נובע מהיותם דתיים) כמו כן אני נגד ריבוי ילדים, בפרט כשההורים לא מסוגלים לגדל ולחנך אותם כמו שצריך.

(אין לנאמר לעיל קשר למשפחה הנ"ל, אינני יודע אם הילדים שלהם חונכו כראוי או לא).

לכל השאר: תודה על התגובות, אנסה לדבר איתם ואז נראה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/193/483.html

יש כל מיני סוגי דתיים [גם חוזרים- בתשובה ]וגם גודל אדוקם , לא צריך לשנוא במיוחד שאין קשר להיותם דתיים.

אז יש כמה ילדים קטנים שעושים רעש -זה אינו מצביע על חינוך.

תלך ותבקש יפה ,ואם אתה יודע על פיתרון והם לא כמו המדבקות תציע את זה - עדיף להיות תמיד חכם מאשר טיפש-הרי כל מה שאתה רוצה זה יותר שקט ולא ריבים עם שכנים.

יש לשים לב לאן הגיע המוסר של חלק מהחברה כאן [בעיקר אתאיסטים כפי הנראה , ואני מדבר רק לאותם שהגיבו כאן ולא הכללה ] ממש של אנטישמי ממוצע ,קצת תסתכלו במראה וראו לאן הגעתם.. מעבר להשקפות של האדם -האדם צריך קודם כל לכבד כל אדם ובמיוחד שלא פגע בו בכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Trumpeldor

עם כל הכבוד אני לא הולך לפול על 4 בפיניהם ולקנות להם שטיחים/מדבקות/whatever. יש גבול.

The Avatar

יש סיכוי טוב שגם להסביר להם בהגיון לא יעזור. זה לא אומר שאתה צריך לנסות להפסיק.

קוראים לזה אדם נואש, ואני ממש משמ לא רוצה להיות כזה ולהעמיד את עצמי במצב של "הם שמים ז** עלי", כי זה בדיוק המצב שיקרה אם אני אבוא אליהם כל יומיים וזה עדיין ימשיך, מבחינתי זה יהיה חוסר כבוד כלפי ולא עשיתי שום דבר רע בשביל שלא יכבדו אותי.

rroonnii

לא צריך לשנוא במיוחד שאין קשר להיותם דתיים.

מצטער, בכל מקום יהיו חרא אנשים שאני אצטרך לשנוא, אני מבין שזה כנראה לא מסתדר עם הדעות שלך אבל ככה אני, אני לא יכול לאהוב את כולם.

מעבר להשקפות של האדם -האדם צריך קודם כל לכבד כל אדם ובמיוחד שלא פגע בו בכוונה.

נמאס לי לכבד את כל העולם, נמאס לי לחכות בכניסה לרכבת שכולם ירדו ורק אז אני יעלה, כשלצידי יש אנשים שנדחפים ועולים. נמאס לי לעמוד בדואר בתור ולחכות למספר שלי בשביל לקבל חבילה מסריחה כשתמיד יבוא איזה אחד יעצבן את כולם על הצעקות שלו ויכנס לפני. אני לא צדיק ואני לא הולך לתקן את העולם אבל כמו שאומרים "בישראל תיהיה ישראלי" (תקף דרך הגב לכל מדינה). וכמו שאני מכבד אנשים אני מצפה שיכבדו אותי בחזרה, ואם זה לא קורה אז כנראה לא מגיע להם שאני אכבד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MasterDK

אצלי יש שכנים שעושים את זה וגם מאפרים על הכביסה שלי. שום דבר לא יעזור - משטרה לא מטפלת בזה, בבית משפט יתעלמו ממך.

לתפארת מדינת .

עכשיו שהסברתי לך מה האפשרויות שלך, תעשה מה שנראה לך לנכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, בכל מקום יהיו חרא אנשים שאני אצטרך לשנוא, אני מבין שזה כנראה לא מסתדר עם הדעות שלך אבל ככה אני, אני לא יכול לאהוב את כולם.

נמאס לי לכבד את כל העולם, נמאס לי לחכות בכניסה לרכבת שכולם ירדו ורק אז אני יעלה, כשלצידי יש אנשים שנדחפים ועולים. נמאס לי לעמוד בדואר בתור ולחכות למספר שלי בשביל לקבל חבילה מסריחה כשתמיד יבוא איזה אחד יעצבן את כולם על הצעקות שלו ויכנס לפני. אני לא צדיק ואני לא הולך לתקן את העולם אבל כמו שאומרים "בישראל תיהיה ישראלי" (תקף דרך הגב לכל מדינה). וכמו שאני מכבד אנשים אני מצפה שיכבדו אותי בחזרה, ואם זה לא קורה אז כנראה לא מגיע להם שאני אכבד אותם.

* זה לא שייך למה שכתבתי, אם יש אדם חרא ושפוגע בכוונה אני לא אומר לך לאהוב אותו ,אבל אתה לא צריך לקחת קבוצה שלמה ולומר שונא אותם.

במקרה שלך אם שכן הוא לא סימפטי ולא אומר אף פעם שלום ,זכותך לא לחבב אותו.

* שוב אותו דבר ,זה שאחרים זבלים לא אומר שאתה גם צריך להיות כזה, מי שפוגע בך אתה לא צריך לכבד אותו.

המקרה שלך הוא רחוק הרי מדובר בילדים של השכנים [וכנראה קטנים ] שעושים רעש, אף אחד לא עושה לך את זה בכוונה וכן לפגוע.

תנסה לפתור את הבעיה. . אם אתה הולך אליהם ומציע את המדבקות ואתה רואה שהם שמים פס עלייך, באמת הם לא שווים כבוד.

*בגדול אני לא אומר לך להיות בדרגת צדיק - שמקבל כל דבר באהבה, אני אומר לך תהיה חזק ושלא ידרכו עלייך אך על תיהיה סתם אדם זבל וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה אותו סיפור עם השכן מלמעלה.

יש לו 3 ילדים מקסימים ובריאים והם כל הזמן היו גוררים ריהוט, נוסעים על קורקינט בבית ועוד כהנה וכהנה.

בכל פעם שזה היה קורה הייתי עולה אליו ואומר לו שזה מפריע. לא הייתי מוותר.

תבין שהייתי עולה אחרי 15 דקות של רעש ולא מייד לפעמים אחרי 20 דקות.

הייתי מבקש ממנו שיבוא אליי לדירה וישמע כמה שזה מפריע.

פעם הבאתי אותו בתואנה של עזרה כלשהי ונתתי לו להרגיש כמה זה מפריע.

הייתי עולה אליו לקפה יזום (על ידי) גם בשעה 2000 בערב כשהוא עם הילדים.

כשהיה שואל מה קורה ואיך הוא יכול לעזור לי הייתי אומר לו פשוט רועש אצלי אז עליתי לקפה.

אחרי תקופה הוא הבין את המסר.

גם היום יש מדיי פעם יציאות לא במקום אבל הן מפסיקות אחרי כמה דקות.

וזה כמובן עם כל ההבנה שאלו ילדים וילדים מטבעם עושים רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההורים קונים לילדים חבל קפיצה ומרשים להם לקפוץ בבית על התקרה של השכנים מלמטה.

וקונים להם משחק עם פטישי עץ וחלקים לבניה.

וגוררים כל יום את כל הרהיטים 4 פעמים כדי לפנות מקום לקפיצה קבוצתית על חבל.

ומעודדים את הילד לפתח תחביב בנגרות.

ואחרי שמתלוננים 10 פעמים הם עדיין לא עושים כלום אז צריך להגביר הילוך.

יש אנשים שכל עוד זה כמה מילים פעם בכמה ימים, זה לא מזיז להם.

עד שזה לא יהיה משהו משמעותי שהם לא יכולים להתעלם ממנו, הם ימשיכו להתעלם.

הרבה יותר חשוב להם ההנאה של הילדים שלהם כשהם קופצים בחבל מאשר שהשכן לא יסבול.

כשזה נהיה ברור לגמרי אז כל מה שצריך לעשות זה לאיים לפגוע במה שחשוב להם בתגובה לפגיעה שלהם במה שחשוב לך.

זה מאוד חשוב שיהיה מאזן כוחות בין צדדים מנוגדים כדי שצד אחד לא ידרוס את השני.

חכם משתמש במה שיש לו.

אם השכנים חושבים שאתם אנשים חסרי מוסר שמסוגלים להכל (כמו שרוני חושב על אתאיסטים) אז תשתמשו בכוח הזה.

לשתול פחד קטן אצל האימא יכול להביא הרבה תועלת.

אבל בחוכמה, אתם לא באמת רוצים להרביץ לילדים או לאיים באופן ישיר וליצור את האופציה לדברים להחמיר או להשתבש.

להכניע את היריב ללא קרב זה הניצחון הכי גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפחה דתיה אמרת?

"שלום, תיראו, לא נעים לי. בזמן האחרון, החלטתי להתקרב יותר לקטע של הדת.

את האמת, יש לכם חלק בזה. בזכותכם החלטתי לחזור בתשובה.

רק יש לי בעיה קטנה, בכל פעם שאני מנסה ללמוד תורה/גמרא/משניות,

להקשיב לשיעורי תורה - יש רעש מלמעלה, מהבית שלכם.

אני לא רוצה לריב איתכם חלילה בגלל זה. אלא, אשמח אם תמצאו פתרון לבעיה,

ותעזור לי, ליהודי, להתחזק ולהתקרב לאבינו שבשמיים. אני מאוד רוצה, רק קשה בגלל הרעש"

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :hi: :hi: :hi: :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאב וופר חזק+ עם הרבה צלילים נמוכים (יש בעיקר בטראנסים וכאלה)+ מגבר טוב.

לא רק שאתה לא תשמע אותם, זה גם יפריע להם... אגב אם תקח סאב וופר מפלצתי בעוצמה מספיק חזקה אתה תוכל לגרום לדברים בבית שלהם לרעוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההורים קונים לילדים חבל קפיצה ומרשים להם לקפוץ בבית על התקרה של השכנים מלמטה.

וקונים להם משחק עם פטישי עץ וחלקים לבניה.

וגוררים כל יום את כל הרהיטים 4 פעמים כדי לפנות מקום לקפיצה קבוצתית על חבל.

ומעודדים את הילד לפתח תחביב בנגרות.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...