גם לכם Windows 7 קופא כל כמה זמן בצורה אקראית? הנה הפיתרון! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לכם Windows 7 קופא כל כמה זמן בצורה אקראית? הנה הפיתרון!

Milford Cubicle

Recommended Posts

גם לכם 7 קופא כל כמה זמן בצורה אקראית? כל החלונות מפסיקים להגיב (not responding) למשך כמה שניות, ואז הכל משתחרר (בתקווה) או לפעמים אפילו נתקע לחלוטין?

אתם לא לבד :)

זאת לא בעית חומרה אלא בעית תוכנה ב-Win 7.

מצ"ב פיתרון ששוחרר ע"י מיקרוסופט:

http://support.microsoft.com/kb/2265716/

לי היתה את הבעיה הזאת מאז היום הראשון שבו התחלתי להשתמש ב-7. מאז התקנת ה-fix הזה, נראה שהבעיה נעלמה לחלוטין. טפו טפו טפו.

אז... תהנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה לא קורה בכל מערכת ועל פי אמורים לעשות שימוש בעדכון רק במערכות שסובלות מהבעיה, כי זה עדיין עובר בדיקות.

A supported hotfix is available from . However, this hotfix is intended to correct only the problem that is described in this article. Apply this hotfix only to systems that are experiencing the problem described in this article. This hotfix might receive additional testing. Therefore, if you are not severely affected by this problem, we recommend that you wait for the next software update that contains this hotfix.

אם זה לא דחוף עדיף לחכות כמה ימים, שבוע, שבועיים, או כמה זמן שייקח.

תנו לאחרים להיות שפני נסיון.

----> wabbit-avatar.jpg:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שולל את זה שנתקלתי בבעיה, אבל אני לא יכול לומר ששמתי לב זה.

אולי אני נתקל בזה מדי פעם ורגיל להתעלם מזה ולקשר את זה לתוכנה או פעולה שעשיתי.

אם זה היה קורה בתדירות גבוהה בטוח הייתי שם לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה התחיל בתדירות יחסית סבילה (פעמיים-שלוש ביום, לכמה שניות בודדות), אבל החמיר עם הזמן. בימים האחרונים זה התחיל להיות ממש מזעזע, נתקע לפעמים ל-20-30 שניות שבהם כלום לא מגיב, וזה קורה ככה לפחות פעם בשעה.

בינתיים מאז העידכון זה לא קרה אפילו פעם אחת טפו טפו טפו, אני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמהני כמה משתשים בפורום מנצלים את SCOM ואת GROUP POLICY

ו/או בכלל שמעו עליהם...........

A computer that is running Server 2008 R2 or 7 with System Center Operations Manager (SCOM) and a large number of GPOs (Group Policies) running a service that calls for Local Security Authority Subsystem Service (LSASS

על זה אצלנו אומרים

אמאאאמ

אינו מועיל אבל אולי אינו מזיק........

אני אצלי אין כאלו תקיעות ולא היו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגעים אלו אני מתקין את זה .

אם זה מצליח שמע אחי אתה מלך .

אם לא גם תודה כי כבר עברתי הרבה עם התקיעות האלו .

אצלי זה חמור עד כדי כך שחייב לעשות ריסט .

בנוסף אם יהי פתרון לבעיית הגאדג'טים יהיה מצויין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסוך לפנות למיקרוסופט למי שכן רוצה לתקין

אז את התיקון שמתי כאן.

לא מצליח להריץ ולהתקין את זה, "העידכון אינו ישים עבור המחשב שלך"

26075626.jpg

86X זה ל32BIT, לא?

יש לי 64X, אפשר את העידכון? (למרות שאני חושב בימים האחרונים עידכנתי אותו כבר והוא לא מוצא גם עידכונים חדשים , אבל לא בטוח)

עריכה:

בקושי אני מצליח לכתוב את ההודעה הזאת, כל 10 דק' ולפעמים פחות(דקה) המחשב ממשיך לעשות ריסטים(מסך שחור ל2 שניות ואז בום ריסט), ופשוט אי אפשר לעבוד איתו :'(

איך אני מגדיר לקבל מסך כחול במקום ריסט? בשביל לאבחן את הקוד שגיאה..אם יש אחד כזה בכלל.. (אני מתכוון שיצור קבצי DUMP בC:\WINDOWS שאותם אוכל לבדוק).

בבקשה עיזרו: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=488040.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח להריץ ולהתקין את זה, "העידכון אינו ישים עבור המחשב שלך"

26075626.jpg

86X זה ל32BIT, לא?

יש לי 64X, אפשר את העידכון? (למרות שאני חושב בימים האחרונים עידכנתי אותו כבר והוא לא מוצא גם עידכונים חדשים , אבל לא בטוח)

עריכה:

בקושי אני מצליח לכתוב את ההודעה הזאת, כל 10 דק' ולפעמים פחות(דקה) המחשב ממשיך לעשות ריסטים(מסך שחור ל2 שניות ואז בום ריסט), ופשוט אי אפשר לעבוד איתו :'(

איך אני מגדיר לקבל מסך כחול במקום ריסט? בשביל לאבחן את הקוד שגיאה..אם יש אחד כזה בכלל.. (אני מתכוון שיצור קבצי DUMP בC:\WINDOWS שאותם אוכל לבדוק).

בבקשה עיזרו: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=488040.0

פרמט אחי .

אני גם יש לי בעיה לא קשה כמו שלך אבל עדיין מחשב רגיל עם נתונים של היום לא אמור להיתקע בוינדוס 7 אף פעם .

אני גם היה כתוב לי שהעידכון לא ישים הורדתי את הגירסא שמתאימה לי ובסופו של דבר כלום לא הולך התקיעות נשארות .

תפרמט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמוט הוא לא הפיתרון, לפחות לא אצלי, כי כבר זה נעשה כמה וכמה פעמים בעבר, וזה לא עזר.

אין לי שום בעיה של ווירוסים או ספייווארים שמצדיקים פירמוט - המחשב עובד מהר סה''כ

אצלי זאת בעיה שהולכת וחוזרת כל תקופה..(ראה אשכולות אחרים בלינק המצורף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...