לבחור לינוקס לנטבוק אטום ניסיתי UBUNTU REMIX 10.10 NETBOOK והוא פשוט איטי =\ - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבחור לינוקס לנטבוק אטום ניסיתי UBUNTU REMIX 10.10 NETBOOK והוא פשוט איטי =\

bay

Recommended Posts

אני מחפש גרסא של שתרוץ טוב על מעבד אטום 1.6 1 גיגה ראם ו120 דיסק קשיח כולל תמיכה במצלמה של הנטבוק ובWIFI בינתיים ניסיתיUBUNTU 10.10 REMIX והוא פשוט איטי מידי (יותר מXP שמותקן על הנטבוק) ולא תומך במצלמה.

חובה תמיכה מלאה בעברית! (כולל דבקטופ והכול)

תודה לכול העוזרים למיניהם :xyxthumbs:

אגב חשבתי לנסות האקינטוש.. יש האקינטוש עם תמיכה מלאה בעברית? שווה לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חדש בלינוקס (ולא מתכוון להשתלט מהר אל דברים מתקדמים) תנסה את כל מערכות הנפוצות - ובמיוחד opensuse ו fedora והגרסאות הרגילות של ו kubuntu

אם אתה יכול להתקדם - תיקח מערכת מתקדמת יותר (ללא ויזארדים וכו אבל מהירה יותר) כמו debian או arch (אני משתמש אם arch)

בכל המערכות יש דסקטופים נפוצים עיקריים kde ו gnome (אני מעדיף וממליץ את kde) ודסקטופים קלים כמו lxde וכו שלוקחים פחות אבל גם יש להם פחות אפשרויות. אני מריץ ללא בעיה kde אל סלרון (של פנטיום 4) אם 1 G , לא חושב שתהיה בעיה אצלך. אתה יכול להתקין כמה באותה מערכת ולבחור לאיזה להיכנס במסך של log in (וגם להעיף את אלה שניסית ולא מתאימים לך), הם לא יאיטו את המחשב בזה שהם מותקנים בו זמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסתי את ה-remix, אבל היא אמורה להיות מהירה יותר מאשר

הגירסה הרגילה Desktop לכן זה באמת מוזר.

אני גם עושה שימוש ב-netbook, רק עם 2 גיגה זכרון (N270) בגירסה

Ubuntu Desktop LTS והוא עובד מצויין, אפילו במעט מהיר יותר

מ- שמותקנת במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את ההמלצות של כל אלה שבאו לפניי!!!!!!!!!! (בלי לזלזל באף אחד)

תקשיב לי!!!!

אני ממליץ בחום על lubuntu (כן עם L בהתחלה, זה עם שולחן עבודה LXDE)

כמה חודשים עם זה, זה פשוט מעולה!!!!!!!

גם על מחשב עם 2GB של ראם..

זאת מערכת מודרנית שרצה עם מערכות של 128MB ונראית מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש עם 1005p , שזה מעבד אטום דומה לשלך עם 1G, התקנתי את ה Netbook של 10.10, וזה היה קצת איטי ( בעיקר בגלל ה Unity), מה שכן במסך הLogin למטה , בד"כ יש לך אפשרות לבחור איזה Session אתה רוצה, ושם תבחר Gnome Desktop או משהוא בסגנון, וזה עובד סופר, הרבה יותר מהר מאשר ה Win 7 שהיה מותקן על המחשב לפנ"כ.

לגבי ה KDE או Gnome, אתה כנראה חדש ללינוקס, לכן אתה הולך לבלות הרבה עם ה GUI, ולדעתי כמה שפחות פרטים יקלו עליך את ההבנה של המערכת החדשה, ו Gnome תואם לזה בדיוק, מה גם שהKDE יותר כבד ממנו, לכן אני ממליץ בחום על Gnome.

לגבי ה LXDE, זה נכון שהוא יותר מהיר מהGnome אבל אם אתה תסתדר יותר טוב עם Gnome מאשר עם ה LXDE.

בקצרה:

אם אתה אפ' לא יודעה מה הקודים האלה ^^^ אומרים, אז פשוט תשאר עם אותה מערכת שהתקנת רק ש במסך הכניסה (איפה שאתה מכניס את השם משתמש וסיסמה), תשנה בשורה למטה (איפה שכתוב Session) למה שכתוב Gnome.

עם הזמן אתה תלמד מה זה KDE וכל השאר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדסקטופ KDE ממש לא יותר מסובך מ Gnome. שתיהם מתוכננים לכל סוגי המשתמשים, ואני הסתבכתי אם Gnome המון בכל פעם שניסיתי אותו ל 5 דקות, מול KDE שאני זורם בו חופשי החל מ 3.4.1 (שקפצתי אליו ישר מ 98) ודרך כל הגרסאות של 4.X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדסקטופ KDE ממש לא יותר מסובך מ Gnome. שתיהם מתוכננים לכל סוגי המשתמשים, ואני הסתבכתי אם Gnome המון בכל פעם שניסיתי אותו ל 5 דקות, מול KDE שאני זורם בו חופשי החל מ 3.4.1 (שקפצתי אליו ישר מ 98) ודרך כל הגרסאות של 4.X

המסובך הזה שאני מתכווין, זה לא במובן של קושי בשימוש, אלא בזה שיש הרבה מאד אפשרויות לשנות הגדרות וכו' וכו' , ולמשתמש חדש לדעתי הקטנה זה לא מתאים.

בא לא נהפוך את זה לויכוח בין G ל K , כי לא נסיים, כל אחד מה שהוא מעדיף ומסתדר איתו, זה לדעתי הכי טוב בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכך רצוי שנמליץ למשתמש עצמו להתקין את שתיהם אחד לייד השני ולנסות (מתקינים את שתיהם ובוחרים במסך של ה log in לאיזה להיכנס)

ב kde האפשרויות הבסיסיות נמצאות במקום הכי בולט וכל היתר נמצאות עמוק יותר בתפריט או בחלון, וממש לא עומדות במקום שבו משתמש יכול להסתבך. אבל, זה נותן אפשרות לשנות אותם והכול עדיין דיי מובן גם למשתמש חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרק מוכיח כמה מערכות מבוססות כבדות אש

אצלך, מחשב אם 2G זה מחשב חלש שמומלץ לשים לו lxde

אצלי, P4 אם 1G ו Celeron M אם 1G שמתוכם הולך 256 לכרטיס מסך מובנה טסים אם KDE מלא

תגיד מה אתה משוגע?

ניסיתי את הלובונטו על מחשב אחר בבית, 4 עם 512MB וזה טס ברור שטס... אז החלטתי להתקין גם על המחשב שלי...

למה שיהיה איטי? -__-..

המערכת הפעלה הכי מהירה שהתקנתי אי פעם...

אני פשוט רוצה המון פנוי

אחרי התקנה הוא משתמש ב100-120MB כולל פיירפוקס מופעל...

למה להגיד שטויות כאלה... ועוד בפורום לינוקס?

בקיצור בחזרה לנושא... אני רואה שכמעט כולם פה לא מכירים LXDE :S

יצא לי לנסות גם XFCE, ממליץ לאנשים שאוהבים GNOME רגיל וצריכים יותר מהירות...

ראם מינימלי זה 196MB לXubuntu

הXFCE שם ממש דומה לGNOME בכמה דברים, הראשון זה שני הטולברים למעלה ולמטה..

LXDE מצוין גם, יצא לי לעזור למישהו להתקין Lubuntu על מחשב עם 2GB ראם וכמובן שזה מצוין! המחשב היה בעבר מקרטע בסרטי 1080P בוינדוס, כיום זה קל מאוד עבורו בלובונטו :). (היה נתקע כי כל העומס היה הולך על המעבד :x, וקודקים הכי חדשים בזמנו. עד שהתקינו לו משהו שמעביר את העומס לכרטיס מסך כדי לאזן).

אבל תותח בוידאו :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתייחס למהירות עבודה של המוחשב ושימוש ב swap. פנוי לא תמיד אומר הרבה, כי לינוקס מנסה לנצל עד כמה שאפשר אם cache וכו' ולא להשאיר פנוי

עוד משהוא שאתה לא מביא בחשבון, ש KDE ויש מצב גרסאות אחרונות של Gnome רצים חלקית אל הכרטיס מסך, ודסקטופים אחרים בדרך כלל אל המעבד בלבד, מה שאומר שבמקרים מסוימים דסקטופ שלוקח יותר משאבים יהיה גם מהיר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...