כמה יעלה לי לשלוח את המחשב לבדיקה (לא לתיקון) במעבדה עצמאית שאינה קשורה לחנות? - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה לי לשלוח את המחשב לבדיקה (לא לתיקון) במעבדה עצמאית שאינה קשורה לחנות?

daniel9876

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהוא מאוד מוזר במה שאתה אומר , ניראה לי כאילו ה FRAPS שלך מזייפת או משהוא , כי זה לא הגיוני שקרייסיס רץ לך על 70 FPS לפי דעתי ה FRAPS מזייפת אצלך אולי איזה גירסה דפוקה או משהוא,

עוד משהוא , ניסיתה לפרמט תמחשב?

ועדיף שמתי שהוא מגיעה ל 87-90 תעצור תבדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שעל הגדרות בינוניות המשחק מגיע לי ל-70-80 FPS אך ורק כאשר אני מוריד את העכבר מטה - אז אני יכול לראות בבירור שרצפת המשחק מקרטעת למרות ה-FPS הגבוה...

אני חושב שאני אנסה להשיג כרטיס מסך אחר על מנת להשוות בינו לבין הכרטיס הנוכחי כפי שהציעו כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מתמקדים בכרטיס מסך.. זה עומס על המעבד הוא כנראה מתחמם לך ואז המחשב מתחיל לקרטע.

בתור התחלה שאתה מפעיל את המשחק תצא מכמה תוכנות שאפשר , אתה יכול לראות גם במנהל משימות אם יש לך איזה תוכנה שלוקחת הרבה % מהCPU . אולי זה אפילו איזה וירוס שתוקע. במקומך גם הייתי מנקה את המחשב מאבק, זה לא יכול להזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מתמקדים בכרטיס מסך.. זה עומס על המעבד הוא כנראה מתחמם לך ואז המחשב מתחיל לקרטע.

בתור התחלה שאתה מפעיל את המשחק תצא מכמה תוכנות שאפשר , אתה יכול לראות גם במנהל משימות אם יש לך איזה תוכנה שלוקחת הרבה % מהCPU . אולי זה אפילו איזה וירוס שתוקע. במקומך גם הייתי מנקה את המחשב מאבק, זה לא יכול להזיק.

זה נבדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...