המחשב המתקדם והחדיש ביותר במחיר הזול ביותר בישראל! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב המתקדם והחדיש ביותר במחיר הזול ביותר בישראל!

RayZ

Recommended Posts

רגע, זה הופך את זה לבסדר? אם אמא שלך צריכה מכונת כביסה שתסחוב 20 קילו, והיא קונה מכונה של חברה ג'נרית כלשהי שסוחבת 40 קילו בטענה שהיא המתקדמת והאיכותית ביותר והזולה ביותר בארץ (ומצויין גם שהיא סוחבת 80 קילו למרות שבעצם היא מסוגלת רק ל-40), זה הופך את זה לבסדר כי אמא שלך "לא צריכה משהו מעבר לזה"?!

ומה אם מישהו קונה, כמו שאמרו כבר, מחשב "גיימינג" לבן שלו כמתנה? אתה לא יכול להגיד שזה לא פוגע באף אחד, כי כבר עשרות אנשים נפלו בפח הזה וקנו לבן שלהם מכונת משחקים משומנת שאפילו שולה המוקשים גורם לה לקרטע.

בדיני חוזים למדתי המושג - Caveat emptor

ייזהר הקונה - משמע היא שעל הקונה יש לא מעט חובות בלדוק את הנכונות והכדאיות של העסקה

זה שמישהו מנסה למכור לך לוקשים - לא אומר שאתה צריך לקנות - מטרתם של אנשי השיווק והמכירות - היא למכור.

כל עוד שהם לא מסרו מידע מוטעה (ותיאור של מוצר לא יכול להחשב מוטעה - פרטים טכניים כן) - הכל כשר

צודק לגמרי (מהבחינה המשפטית לפחות, מהבחינה המוסרים לדעתי זה ממש לא בסדר), אבל שים לב שכמעט כל פעם, ואני אומר כמעט כי אני רוצה להאמין שיש אי שם מודעה שלא עושה את זה, המחשבים החלשים הללו מקוטלגים כ"מתקדמים וחדישים ביותר". זה פשוט שקר גס, ויש כאן עילה לתביעה, למי שחסר לו משהו לעשות בחיים (כן אפשר להרוויח מזה ים כסף, כי זו לא מודעה בודדת אלא מאות מודעות דומות שעל כל אחת אפשר כנראה להרוויח סכום לא רע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט לא מקבל את הטענות האלה של צרכנים חלשים שלא מבינים כלום

צרכן שרוצה מבין, צרכן שלא רוצה קונה ביותר

מי שעדיין לא הבין שתפקיד חנויות בעולם זה למכור כנראה מגיע לו לקנות ביוקר

אם אבא רוצה לקנות מחשב לבן והוא עיוור על מה שהמוכר אומר לו זה בעיה שלו

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא מבין כלום במקררים, ועדיין שהייתי צריך לקנות מקרר קראתי ביקורות ותכונות שאמורות להיות חשובות, לא הלכתי על מה שהמוכר אמר לי כאמת מוחלטת

ואני לא מבין מה אתה רוצים שיהיה כתוב בפרסומות? "מחשבים זולים ולא משהו אם אתם רוצים לשלם יותר נרכיב לכם משהו יותר טוב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק מוצף ב**** הזה:

מארז- מפואר הכולל 2 יציאות קידמיות-2מאווררים-ליציבות מקסימלית

מארז- מפואר הכולל 2 יציאות קידמיות-500W+מייצב מתח-ליציבות מקסימלית

לוח אם מקורי-Intel®GIGABYTE H55M/HDMI/DVI-שיא הטכנולוגיה של

מעבד-Intel®Intel i5 760 2.8GHZ-8M-לביצועים מעולם אחר

זיכרון-4096MB PC12800--1333Mhz--כולל צלעות

כרטיס מסך- GT430 1024MB/DDR3/HDMI-לגרפיקה מושלמת

דיסק קשיח-1000GB SATA II SEAGATE/WD-נפח איחסון אין סופי..

כונן -DVDRW X24 S.ATA-המהיר בעולם בטכנולוגית S.ATA

כ.רשת-Gigabit (10/100/1000 Mbits/sec) LAN subsystem

כ.קול-8-Dolby Home Theater* Audio subsystem-S/PDIF digital audio

סט מולטימדיה-מקלדת אינטרנט+עכבר אופטי ארגונומי

מתנה-אנטיוירוס 2010

הכל ב3000 ש"ח.

זה נראה לכם בסדר להרכיב מחשב לגיימרים עם מעבד I7 760 וכרטיס GT430?!

רק היום באתי לחנות מחשבים שלא אציין את שמה עם חבר שלי, הוא רוצה לקנות מחשב והם הציעו לו מעבד I7 760+ספק ג'נרי+מארז ג'נרי+כרטיס מסך GTS450

והכל עם חריגה של 1000 ש"ח מהתקציב (העלו ל4500 בלי דיסק קשיח)

הרכבתי לו בחנות מפרט אחר של מארז HEC+SEASONIC 520W+מעבד 640 X4 וכרטיס HD6870, הכל במסדרת התקציב של 3600 ש"ח כולל דיסק קשיח.

המוכר טען שהמחשב עם האינטל יהיה יותר מהיר ויהיה יותר חזק כי מדובר באינטל, ואינטל יותר חזק מAMD, חלשה במשחקים.

"הייתי בכנס של ומצאנו כי הרבה יותר טובה במשחקים"

אחר כך דיברתי איתו על הספק כוח הג'נרי והוא טען:

"הייתי בכנס של החברה הזאת וייבאנו אותם ארצה, SEASONIC זה סתם מותג והספק הזה *דרעאק 500* יביא לך את אותם הביצועים! הרכבנו איתו מערכת של GTX280 TRIPLE SLI!!!"

אחר כך דיברתי על המארז, והוא טען שהמארז המפואר שלו איכותי עוד יותר מכל HEC או CM שאני אביא לו

אז דיברנו על הכרטיס מסך והוא טען כי הHD6870 שהבאתי לו מחברת HIS גרוע בהרבה מה6870 מחברת , שספיר הם הכי טובים. הוא היה בכנס שלהם.

אז הוא שולף 9500GT של TWINTECH ומנסה להראות לי שהכרטיס שונה (השתמשו בPCB אחר) ואני חופר לו שכל עוד מדובר בכרטיס רפרנס עם אותו PCB ואותו הכל אותו חרא, הוא טען שהזכרונות בספיר יותר איכותיים מהHIS.

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק מוצף ב**** הזה:

מתנה-אנטיוירוס 2010

הכל ב3000 ש"ח.

רק היום באתי לחנות מחשבים שלא אציין את שמה עם חבר שלי, הוא רוצה לקנות מחשב והם הציעו לו מעבד I7 760+ספק ג'נרי+מארז ג'נרי+כרטיס מסך GTS450

הרכבתי לו בחנות מפרט אחר של מארז HEC+SEASONIC 520W+מעבד 640 X4 וכרטיס HD6870, הכל במסדרת התקציב של 3600 ש"ח כולל דיסק קשיח.

המוכר טען שהמחשב עם האינטל יהיה יותר מהיר ויהיה יותר חזק כי מדובר באינטל, ואינטל יותר חזק מAMD, חלשה במשחקים.

"הייתי בכנס של החברה הזאת וייבאנו אותם ארצה, SEASONIC זה סתם מותג והספק הזה *דרעאק 500* יביא לך את אותם הביצועים! הרכבנו איתו מערכת של GTX280 TRIPLE SLI!!!"

אחר כך דיברתי על המארז, והוא טען שהמארז המפואר שלו איכותי עוד יותר מכל HEC או CM שאני אביא לו

אז דיברנו על הכרטיס מסך והוא טען כי הHD6870 שהבאתי לו מחברת HIS גרוע בהרבה מה6870 מחברת , שספיר הם הכי טובים. הוא היה בכנס שלהם.

אז הוא שולף 9500GT של TWINTECH ומנסה להראות לי שהכרטיס שונה (השתמשו בPCB אחר) ואני חופר לו שכל עוד מדובר בכרטיס רפרנס עם אותו PCB ואותו הכל אותו חרא, הוא טען שהזכרונות בספיר יותר איכותיים מהHIS.

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :bash: :bash:

למה אתה בכלל מתווכח עם מוכרים שהיו בכל מיני כנסים?

תבקש ממנו הצעת מחיר, תוודא זמינות מלאי ולך לשלום. לו משלמים בשביל להתווכח איתך ולדחוף לך שטויות למחשב, לך לא משלמים על הזמן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מחשבים כאלה בד"כ כן נמכרים ב1500 שקל.. יש אנשים שלא רוצים להוציא יותר על מחשב חדש

ואם תנסו לבנות להם מחשב בסיסי עם הטכנולוגיה האחרונה אתם תראו שהמחיר יקפוץ פלאים.. אין ספק שהמחשב שתבנו יהיה טוב יותר

אבל מבחינתם? גרמתם להם להוציא יותר כסף ולא בטוח שיש להם צורך ביותר.

אין ספק שזה שיקרי והם מציגים את המחשבים כהכי מתקדמים או מחשב לגיימרים שהדבר היחיד שטוב בו זה המעבד והכרטיס מסך

הוא בכלל של שתי דורות קודמים.. בואו נגיד שאם הדודה רוצה לעשות לכם הפתעה ולקנות לכם מחשב למשחקים אתם הולכים להדפק!

אבל זאת התחרות, אנשים יראו בעמוד אחר "מחשב לגיימרים" אמיתי ב6K ואז יגידו "החנות הזאת יקרה מאוד! לא נקנה שם" עם זאת שזה מחשב לגיימרים אמיתי.

המודעות האלה מופנות לפלח שוק חסר הבנה שמחפש את המקום הכי זול .. אז את מי אפשר להאשים?

כרגע זה בסדר, אבל מה יקרה בעוד שנתיים, כשנעבור לWin חדש והתוכנות יתקדמו?

תנסה להריץ Explorer8 על מערכת "משרדית" שנקנתה לפני שלוש שנים. המחשב ימות.

אני שמתי לב שכמה שלא ינסו ללמד מתכנתים ליעל את התוכנות שלהם, רוב התוכנות לא יותאמו למחשבים ישנים. מחשב משרדי שתקנה עכשיו (כמו שפורסם בתחילת הדיון) יריץ כיום WIN7 עם כל התוכניות הסטנדרטיות, אבל בעוד שנתיים התוכנות שיצאו לא יעבדו לך טוב כמו עכשיו.

תקח מחשב "ממוצע" לשנת 2007 למשל. (מחשב שבשנה ההיא היה סביר ועכשיו נהפך לעגלה) ותנסה להריץ עליו תוכנות של היום. אני רוצה לראות שלא תקלל את כל העולם בזמן שלתוכנה ממוצעת אחת לוקח מספר דקות להפעיל את עצמה.[br]פורסם בתאריך: 2.01.2011 בשעה 19:48:02

השוק מוצף ב**** הזה:

מתנה-אנטיוירוס 2010

הכל ב3000 ש"ח.

אפשר להתעניין, מה המטרה של המוכר שדיברת איתו? הרי החלקים שרצית לקנות לחבר שלך עולים יותר. אז למה הוא בכלל מתווכח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אנשים שעד היום עם P4 ישנים שגולשים יופי באנטרנט ..

אל תשכח שלא כולם מחפשים גרפיקה ולא כולם רוצים את הWIN הכי חדש

בד"כ אותם אנשים משדרגים זכרונות מקסימום..

מה גם שאותם אנשים אחרי תקופה מסויימת גם אם יהיה להם i7 980X המחשב שלהם יזחל כי הם יפוצצו אותו

בזבל ותוכנות ובארים ולא ינקו אותו לעולם ויתפלאו למה הוא כלכך איטי ולא זז והם קנו חרא של מחשב..

הייתה לי לקוחה שביקשה שאבוא להתקין לה משחק, התקנתי לה סימס 2 וכמה הרחבות וועוד משחק שהיא קנתה IV

המפרט שלה

P4 2.8(משהו כזה) עם 1GB וכרטיס מסך 6200...

אמרתי לה שאין סיכוי בעולם שהמחשב שלה יריץ את זה ושהיא צריכה כבר לקנות מחשב חדש, ושבשביל משחק כזה היא תצטרך

להוציא בסביבות ה3K אולי יותר.. היא אמרה לי שזה המון כסף...

אחרי שבועות ראיתי אותה במקרה והיא אמרה לי שהיא שדרגה את המחשב ושהיא צריכה שאבדוק כמה דברים.. תכלס אין לי מושג מה היא שדרגה אבל ממה שנראה לי אני אצטרך לאכזב אותה בשנית ולהגיד לה שהמשחק עדיין לא יוכל לעבוד אצלה.. בקיצור כבר אין לי רצון לחזור אליה ולבאס אותה.. את העזרה שלי כבר הצעתי אבל מה כבר אפשר לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שיש כמה שמבינים את הנקודה ומנסה להבין איך יש כמה אחרים שעדיין לא ירדו לסוף דעתי.

דווקא בגלל שיש הרבה לקוחות שלא מבינים במחשבים הנקודה הרעה היא שהחברות מנצלות את החולשה הזו למכור להם מחשבי זבל במסווה של "מחשבי על חדשניים ומתקדמים".

אני לא רואה שום דבר פסול בלמכור את המערכת הזו בתיאור של "מחשב תקציבי" או "מחשב ביתי". אפילו ארחיק לכת ואגיד שאין בעיה לצרף אפילו איזה "טוב" לעסק. זה לא יפגע במכירות. אבל מפה ולהגדיר מערכות כאלה כחדשניות, מתקדמות ומטורפות וכד' זה כבר מעשה נוכלות, אני לא יכול לראות את זה אחרת.

גם הרכבת "מחשב גיימינג קטלני" שעולה הון תועפות במחיר של איזה , עם איזה GeForce GT230, מארז וספקי זבל אבל i7 -משהו זה נוכלות.

אם מדובר במחדל של המוכרים שנובע מחוסר ידע, -שאני יכול להניח שמדובר בהרבה מאוד מהמקרים שמהם מתחילות מכירות כאלו-, מחובתם להבין יותר בתחום לפני שהם מוכרים מחשבים ועוד מכנים אותם בשמות שפשוט מאדירים אותם לשווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו יפרסם רכב מרצדס וירשום שזה רכב מדהים והכי טוב שיש במחיר של 10K זה ישמע לך אמין?

אם אנשים רוצים מחשבים טובים הם צריכים להבין שאין מציאות ב1500 שקל.

אתה יודע מה יותר עצוב? חברות סלולר שמוכרות למבוגרים סמארטפונים שהם בקושי מצליחים להגיע לספר טלפונים

יותר עצוב זה שראיתי מוכר בחנות חשמל שמשכנע לקוחה לקחת מסך פלסמה ולא LCD במחיר שערורייתי ועוד משקר לה שהמסך FHD

כשבוודאות ראיתי שהמסך ועוד לחשוב שקניתי אצלם את הסאב כמה חודשים לפני, אני אישית בדקתי לפני מחירים ודגמים אבל אני לא חוזר לקנות שם

רק בגלל אותו מקרה של עבודה בעיניים.

בקיצור יש המון רמאים, בין אם זה בעיתון ובין אם זה בחנויות עצמן.. שוב אני לא מסכים עם זה אבל זה המצב ואם אנשים בוחרים להשאר טיפשים

זאת כבר בעיה שלהם.. דווקה היום בעולם האנטרנט כל המידע נגיש וזמין, לא צריך דוד או חבר שמבין אלה רק להכנס לכמה פורומים ולקרוא לפחות ביקורת אחת או טיפים לקניית אותו מוצר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OReeh, באיזה מחיר הם הציעו לך את המחשב ?

לפני חודש, דוד שלי רצה לקנות מחשב, נכנס לאיזושהי חנות שכונתית וכמעט קנה...

הם היציעו E5500 (ולא E5700 כמו אצלך), זיכרון 2GB DDR 3 במהירות 1333Mhz, דיסק WD 500GB (ולא SAMSUNG), לוח G41, צורב ג'נארי, ספק ומארז ג'נארים ב 1600 ש"ח...

שכנתי את דוד שלי לבטל את ההזמה ובניתי לו מפרט של ...

בחנות אמרו לי ש מתקלקלים ונשרפים מהר, E5500 יותר חזק מ Athlon 2 x3 445, סמסונג גם מתקלקל יותר מ WD ושאלו אותי למה אני צריך HDMI, eSata ו 4 סלוטים של זיכרון, זה סתם מיותר...

אם מישהו יפרסם רכב מרצדס וירשום שזה רכב מדהים והכי טוב שיש במחיר של 10K זה ישמע לך אמין?

לא, אבל לבן אדם שלא יודע מה זה מרצדס ולא יודע כמה הוא אמור לעלות זה כן ישמע אמין...

אפשר להתעניין, מה המטרה של המוכר שדיברת איתו? הרי החלקים שרצית לקנות לחבר שלך עולים יותר. אז למה הוא בכלל מתווכח?

אני לא יודע בקשר לחנות של אור, אבל החנות שדוד שלי ניסה להזמין ממנה פשוט לא מוכרים , הם דוחפים את מה שיש להם במלאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קחו עוד שאלה..

יש מחשבי מותג של HP וכו' וכולכם מבינים שהם מחשבים טובים אבל מבחינת מחיר אפשר לקנות את אותו המחשב במאות אם לא אלפי שקלים פחות

אז מה זה שונה מהם? הרי החנות היא גם סוג של מותג בפני עצמו והם הרכיבו מחשב משלהם גם במחיר מוגזם.. זה אותו דבר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לגראפיקה מושלמת"... זה פשוט שקר. גס. מאוד. גם "שיא הטכנולוגיה" זה שקר גס. תחקור כמה שאתה רוצה, זה עדיין לשקר לצרכנים בפרצוף. ואיך שלא תסובב את זה, העונש על זה הוא קנס מאוד מאוד גדול.

לבחור למעלה:

לא. זו חברה, *שםשלחנות* זו חנות. זה לא אותו דבר, כי החנות לא מייצרת את המוצרים אלא רק מוכרת אותם.[br]פורסם בתאריך: 3.01.2011 בשעה 18:48:14

אם מישהו יפרסם מרצדס וירשום שזה מדהים והכי טוב שיש במחיר של 10K זה ישמע לך אמין?

אם אנשים רוצים מחשבים טובים הם צריכים להבין שאין מציאות ב1500 שקל.

אנשים מבוגרים לא יודעים את זה, בדיוק כמו שבנאדם שלא התעסק בחיים שלו עם מכוניות לא יחשוב ש-10K זה ממש זול למרצדס. תתפלא כמה אנשים נופלים להאדרות השם של חנויות עם מפרסמים רמאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...