מסך לכל תקציב - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לכל תקציב

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

LG F900P - מבוסס על שפורפרת הפלטרון של . נתונים יבשים : רוחב פס 235 MHZ (עלוב) , לפי אתרים שונים שראיתי הרזולציה המקסימלית עמדה על 1600X1200X85 HZ (עלוב מאוד) . מראה - איכותי וסטייליסטי , רוב האנשים ידלקו עליו (אבל במקרה שלנו , כשבוחרים מסכים בתקציבי ענק כאלו המראה כמעט שלא משחק תפקיד) .

המסך הזה הוא בסדר ולא יותר . במחיר שלו ניתן למצוא מסכים יותר טובים כמו ה-P95F+ ולכן הוא לא מומלץ לקנייה .

שמע אני כמעט בטוח שיש כאן איזושהיא טעות לא מובנת ...... שבא באופן תמוהה מאתר היצרן! הנתונים חייבים להיות טובים יותר ואגב זה אחד המסכים עם חדות התמונה הטובות ביחס למחירו, החדות של טקסט בפונטים קטנים היא חדה וברורה במיוחד.

לי למשל יש מסך מדגם http://www.lge.co.uk/mod_perl/go.pl/site/products/pc/monitors/crtmonitors/flatcrt.htm?product_uid=2410&category_uid=645

LG 795 FT+ (שמישהו יפוך את זה ללינק לא הולך לי ;) ) והנתונים שם לא נכונים ......... 800*600 המסך מריץ ב100 הרץ או אפילו יותר ... באתר lge.com כתוב במפורש שהריצוד הרשום לצד הרזולוצייה הוא *מומלץ* ולא המקסימאלי

כמו כן הרזולוצייה המקסימאלית היא Max Resolution : 2048 x 1536 / 69Hz לקוח מכאן ...http://www.lge.com/catalog/prodmodeldetail?catModel=2&actType=&modelName=&globalCode=FB910G&modelPrefix=40IF19&globalSuffix=000000&currentPage=&categoryId=CTG1000496&parentId=CTG1000439&modelCategoryId=CTG1000497#

לסיכום: מנסיוני מסכי הם בעלי תצוגה חדה וברורה ומציגים ביצועים טובים ואפילו מאוד למשתמש הביתי עד הגיימר העצבני ביותר

כמו כן המסכים נעים במחירים נוחים מה שהופך אותם לכדאיים לרכישה, הנתונים ה"עלובים" הם המלצת היצרן ע"מ לשמור על אורך חיים ארוך ותקינות המסך לאורך זמן ואין הם מציגים את המקסימום של המסך.

** ולא אני לא סוכן של החברה ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. דיברתי כבר עם פנדה וזה יגיע אליהם עוד 2-3 שבועות.

שאלה- - האם למישהוא מקוראי פורום זה יש נסיון עם MS Flight Simulator ועם מסך LCD? אני מאוד אודה על כל תגובה.

שי

יש כבר משהו שזכה לראות את המסך ? הוא אמור להיות כבר במלאי השבוע (לפי פנדה) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך LCD מומלץ לקנות עד 1800 שקל?

גם אני מתלבט כרגע בשאלה הזאת ובגלל טעמי מקום לא לוקח 19" CRT. נכון לרגע זה אני רואה את BENQ 557S כבחירה הכי טובה מפני שהוא זול ויש לו responde time של 16MS. גם אם אלו 16MS מדומים כמו במסך viewsonic 171B זה עדיין נתון טוב מפני שרוב המסכים בטווח מחירים זהה הם בעלי 25-30MS. בנוסף ראיתי גם את הוויוסוניק בשולחן העבודה וגם את הבנקיו בCS והתצוגה נראתה לי בסדר גמור. אני אעדכן אם אמצא משהו יותר משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SAMSUNG 959NF הוא מסך HIGH END של סמסונג אשר מבוסס על שפורפרת הדיאמנטרון . מאפיינים : רוחב פס שעומד על 300 MHZ (מצויין !) , רזולציה מקסימלית של 2048X1536X73 HZ (שוב , מצויין !) . מסך זה מצטיין בגרפיקה והצבעים חיים ו"איכותיים" .

כמו כן , יש לו מנגנון "HIGHLGHT" , שעושה את אותה המטרה כמו המנגנון של ויסוניק , כלומר להבהיר את המסך כאשר מה שאתה שרואה הוא חשוך מדי - שימושי במשחקים וסרטים .

מסך מצויין לראיית , מועמד מושלם לגיימרים , ומספק את העבודה בלי שום בעייה לכל מטרה . מראה - יש איכות .

עוד בונוס קטן - מבוססים היטב בארץ ולכן אין בעייה לממש אחריות או משהו דומה . השירות צריך להיות כמו שצריך .

מסך מעולה והמחיר שלו הוא בהחלט עוד קריצה בשביל לקנות אותו [glow=red,2,300](ניתן למצוא אותו אפילו ב-1850 ש"ח) [/glow] .

תגיד .. איפה אפשר למצוא אותו ב1850 ?

כי אני ראיתי אותו רק ב2200 וזה מלא :(

אם אני לא אמצא אותו ב1850 אני אצטרך להתפשר על מסך 19 פשוט של בסביבות ה1350 ש"ח ... :(

19" T910BU EZ Flat Monitor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה דכאון .....

אין את המסך הזה במלאי של אף חנות :(

איזה באסה !

כנראה אני אקח כבר את ה F900P ב1836 מ

www.pchardware.co.il

כי הם אמרו לי שהם יוכלו לספק לי ב3-4 ימים ...

אתם במקרה מכירים עוד חנות שיש סיכוי שיהיה לה במלאי את המסך של ?

ואם לא אז אתם יודעים איפה אפשר למצוא את המסך של במחיר יותר סביר ?

בתודה מראש,

יאיר ב.א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מתכנן לקנות את הLGF900P שעולה 1880 שקל בערך אבל לפי מה שהבנתי ה IIYAMA 19 PRO 454 הוא המסך הכי טוב עכשיו השאלה אם שווה לחסוך עוד איזה 600 700 שקל ולקחת אותו?

עריכה:

מה ההבדלים בין הIIYAMA 19 PRO 454 אצל פנדה שעולה 2500 שקל לבין הIIYAMA 19 PRO 454 אצל KSP עולה 2200 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא ש KSP עובדים בעיקר עם היבואן של iiyama

לא סתם יש להם קונטנרים של מסכי iiyama אם יצא לך לבקר במחסנים שלהם, אז ברור שהם יכולים למכור במחיר יותר אטרקטיבי מסכי

iiyama מחנויות אחרות.

ד"א

מי שמעוניין במסך "19 אז ההמלצה שלי היא על ה IIYAMA 454PRO

קניתי אותו אולי חודשיים לאחר צאתו ,כמובן שלמתי עליו בערך 500 שקל יותר ממחירו כיום

ואני לא מצטער אפילו על אגורה

מסך איכותי סוףףףףףףףף (עושה לי חשק לכבות את המחשב לפעמים סתם בשביל לראות את המסך נדלק מחדש ;) )

באיכות לא מתפשרים במיוחד אם מדברים על מסכים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתלבט כרגע בשאלה הזאת ובגלל טעמי מקום לא לוקח 19" CRT. נכון לרגע זה אני רואה את BENQ 557S כבחירה הכי טובה מפני שהוא זול ויש לו responde time של 16MS. גם אם אלו 16MS מדומים כמו במסך viewsonic 171B זה עדיין נתון טוב מפני שרוב המסכים בטווח מחירים זהה הם בעלי 25-30MS. בנוסף ראיתי גם את הוויוסוניק בשולחן העבודה וגם את הבנקיו בCS והתצוגה נראתה לי בסדר גמור. אני אעדכן אם אמצא משהו יותר משתלם

הייתי ממליץ לבדוק את ה-IIyama E380S אשר מציג ביצועים יפים עם זמן תגובה של 23MS. במידה וניתן למתוח את התקציב ב-100 שקלים יש את ה- 151S המעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה: קודם כל, מחבר הנושא, דארק מיינד, אני לא יודע אם התכוונת אליי שאמרת שמשתמשים חדשים פותחים נושא להשוואת צגים ללא חיפוש קודם לכן אבל... ככה: ראשית כל, המענה בפורום על שאלות כאלה אינו מלא במיוחד (לא שיש לי טענות, כן...) - אבל.. תסתכל כמה אנשים שאלו בנושא הזה ולא קיבלו תשובה... בכל מקרה, אני אישית, חיפשתי לפני שפרסמתי את ההודעה שלי, אבל משומה מנגנון החיפוש בפורומים פה בHWZ קצת פגום משהו ולא תמיד בכלל מוצא לי משהו (ואני יודע לחפש... לפעמים לא יוצאות תוצאות למילות מפתח בסיסיות מאוד). אז... לצערי גם הפעם מנוע החיפוש לא כל כך עזר לי...

אגב, גם פה וגם בנושא שאישית אני פתחתי לא כל כך קיבלתי תשובה לגבי השוואה בין צגי CRT 17"...

אולי בכל זאת מישהו יכול לעזור לי?

בתודה מראש, כמובן, לכל העונה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי התכוונתי אליך? הדיון הזה קיים כבר יותר מחודש וכמו שכתוב בהתחלה זה לא נועד להעלים דיונים פרטיים אלא לרכז קצת מידע. אנשים לא תמיד עונים כי באמת לפעמים הם ענו על זה פעם (בחיפוש נסה לעשות חיפוש מתקדם, לבחור בפורום גראפיקה ושם לכוון את הימים לחיפוש).

בכל מקרה, בקשר לדיון המקורי שלך נראה שהמאג והLG פועלים באותה רזולוציות של הסמסונג באותם רפרש רייט לא? 1600x1200 @75Hz)) אני לא חושב שבכלל תשתמש ברזלוציה כזאת כי גם במסך 19" זה לא נוח לקריאה ובמשחקים זה דורש כרטיס מסך חזק מאוד.

אהה אז אתה אומר שאין הבדל פשוט בפנדה זה יותר יקר בגלל שקי אס פי עובדים אם היבואן

KSP הם אחד מהיבואנים, יכול להיות שפנדה עובדים עם אחר.

quote author=Mentally link=board=18;threadid=53089;start=msg500443#msg500443 date=1071601297]

הייתי ממליץ לבדוק את ה-IIyama E380S אשר מציג ביצועים יפים עם זמן תגובה של 23MS. במידה וניתן למתוח את התקציב ב-100 שקלים יש את ה- 151S המעולה.

אני אבדוק לעומק את הIIyama למרות שאני די סגור על BENQ כי כל הנתונים שלו ברמה גבוהה חוץ מזה שאין לו DVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...