Galaxy S ברשת פלאפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S ברשת פלאפון

spiidx117

Recommended Posts

אהלן

אני מתכנן שבוע הבא לקנות את המכשיר מפלאפון.

אשמח לדעת כמה דברים

1.שמעתי שהם מוכרים גרסא אחרת של המכשיר - גרסא פחות טובה, זה נכון?

2. האם הם מגבילים אותי במערכת הפעלה? בדרך כלל החברות בארץ עושות דברים כאלה, ואם כן, אוכל לעקוף את זה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. מה פתאום? הם פשוט מוכרים אותו עם תאימות לתדר 850, שזה תדר הו הם משתמשים.

2. היא מערכת חופשית, מה שאומר שתמיד תוכל להסיר את הרום (גרסת מערכת ההפעלה) של פלאפון

ולהתקין משהו שימושי יותר כמו הרום של pilotx.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי , ואורנג' עובדים בתדרים של 900/2100 , פלאפון עובדת בתדרים של 850/2100 ,הI9000 שלהם תומך בתדר ה850 רק בGSM זאת אומרת 2G .

למזלי ,האיפון 4 שלי הוא Quad Band בHSPDA (3G) וגם בGSM . אז אין לי את הבעיות האלו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אני מבין, אתם בטוחים במה שאתם אומרים? כי אני רואה שכל מכשירי הגלקסי S תומכים ב-850. כתוב שזה ב-GSM דור שני בתיקום באורנג' כתוב # תמיכה ברשת GSM בתדרים 1900/ 1800/ 900 / 850

# תמיכה ברשת UMTS בתדר 2100/ 1900/ 900

בפלאפון כתוב 850/2100 HSUPA.

מה זה אומר בדיוק? שאני לא אוכל להנות בפלאפון מאינטרנט מהיר ב-high speed gsm כמו מקרה בו היה לי אייפון? והאם זה יפריע לי להנות מאינטרנט מהיר עם מכשיר שנרכש מפלאפון בחברות אחרות?

סורי על הבלבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באזור הפריסה של ה2100 גרוע אז כן זה יפריע לך מאוד .

בשביל הרשת של פלאפון אתה יכול פשוט להתעלם מהGSM ,הם עובדים רק עם HSDPA/UMTS , אתה צריך שבHSDPA יהיה לך את תדרי ה850/2100 .

בלי זה המכשיר במקומות שהרשת עובדת בתדר ה850 המכשיר פשוט ינסה להמשיך לעבוד עם תדר ה2100 ויש סיכוי לא נמוך שיהיו לך בעיות .

ככה שבכול מקרה כדי ומאוד מומלץ שהמכשיר יגיעה עם תמיכה בתדר ה850 בHSDPA . המכשיר שנימכר בפלאפון הוא גירסה רגילה לחלוטין של הI9000 רק שהמודם בו תומך בתדר ה850 במקום ה900 שנהוג ברוב העולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבל בין תדרים של דור 2 לתדרים של דור 3, זה בהחלט לא אותו דבר. ה-GT-I9000T שמשווק בפלאפון תומך בתדרים הבאים:

http://forum.xda-developers.com/wiki/index.php?title=Samsung_Galaxy_S/GT-I9000T

ובהתאם לכך, הוא מתאים לכמעט כל GSM שקיימת בעולם ומתאים באופן מלא לפלאפון, אורנג' וסלקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...