יש ברשותי מחשב נייד נטבוק LENOVO S10E , ואני מעוניין לפרמט אותו. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש ברשותי מחשב נייד נטבוק LENOVO S10E , ואני מעוניין לפרמט אותו.

Php-Styler

Recommended Posts

הינה המחשב :

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=728960

עכשיו המחשב איטי מאוד ויש בו וירוסים ואני מעוניין לפרמט אותו , עכשיו הוא מגיע עם כל מיני תוכנות של וגם בהתחלת המחשב לפני שעולה המערכת הפעלה WINDOWS XP HOME EDITION יש תוכנה של שעולה שמאפשרת גלישה באינטרנט שמיעת ועוד , עכשיו אני מפחד לפרמט אותו בעצמי ושכל זה יעלם לי , אולי יש אפשרות פירמוט דרך המחשב שהחברות הניידיות עושות אותו , זה קיים במחשב הזה ? (יש פירמוט ולהחזיר את המחשב כמו שהיה בהתחלה )

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, המושג disk format בכלל מובן לך? מה הקשר פה בין מה שהזכרת לזה?

הדיון מועבר לפורום מחשבים ניידים כי ממש אין פה שום קשר לWindows. בכללי אני גם מציע לך לעשות רק טיפה RTFM לפני שאתה פותח דיון ולראות איך משחזרים ל"מצב מפעל" כי זה קיים כבר שנים כמעט בכל (במיוחד כזה של Lenovo).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משחזרים למצב מפעל עם RTFM , אשמח לעזרה ממך , תודה רבה.

[br]פורסם בתאריך: 28.12.2010 בשעה 00:34:01

דר"כ ואחרי השיחזור מערכת למצב של המפעל מקורי , כל הוירוסים למיניהם נמחקים זה כאילו חדש חדש , ואם יש קילוגרים גם נמחקים ?

תודה רבה.

[br]פורסם בתאריך: 28.12.2010 בשעה 00:59:24

אני רוצה לשאול אותך שאלה קצת מאתגרת , יש אפשרות שאני יתקין על המחשב של ווינדוס חדש לצורך הדוגמא 7 , וגם יאפשר שיתשאר המחיצת שיחזור של וגם אם אני יתקין את ווינדוס 7 לאחר שפירמטתי רק את המחיצה של מערכת ההפעלה אני יוכל לשחזר "למצב מפעל" הכוונה כאילו להחזיר למצב כמו שקיבלתי אותו חדש עם ווינדוס HOME EDITION ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן - המערכת משוחזרת למצב שבו קיבלת אותה.

2. כן - אתה יכול להתקין Windows "נקייה" מבלי למחוק את מחיצת השחזור.

הערה: אם אתה נדבק בוירוסים ו-key-loggers באופן קבוע, כנראה שהרגלי השימוש שלך במחשב שגויים ומומלץ שתשנה אותם אחרת תמצא את עצמך כל פעם חוזר למצב הנוכחי.

אגב. את הפירוש של RTFM תוכל למצוא בחיפוש קצר ב-. אבל הכוונה היא שתקרא את חומרי התיעוד (החוברות) שצורפו עם המחשב כדי ללמוד איך לבצע פעולות בסיסיות כגון שחזור ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין לי הרגלים כמו שאתה חושב , פשוט לפעמיים אתה יכול להוריד משהו ולהידבק , אז סתם הקצנתי את השאלה כדי לקבל תשובה חותכת , שיש במידה כזאת ואני עושה שיחזור ליצרן זה מחזיר אותו כמו חדש ושום וירוס לא נשאר? כאילו קיבלתי את זה חדש מהחנות ?

ושנית כדי לא לדרוס את מחיצת השיחזור ולהישתמש בה אחר כך אני פשוט בהתקנת חדש ואחר מזה שקיבלתי עם היצרן אני פשוט מוחק רק את המחיצה של המערכת ההפעלה של היצרן ולא נוגע במחיצת שיחזור , ואז שאני ירצה להישתמש בה פשוט ללחוץ F11 בהפעלת המחשב וזה יקפוץ מייד ?

האפשרות לא תימחק , תודה רבה רבה.

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת ברשותי איך אני יכול ליצור מחיצה כזאת של שיחזור כמו היצרן ?

ושאלה שניה : האם יש אפשרות לגבות את מחיצת השיחזור של הייצרן במחשב נייד על ואז במידה ובטעות המחיצה הזאת נמחקת יש אפשרות לשחזר את המערכת כמו של היצרן ע"י הארד דיסק החיצוני ?

תודה רבה, אשמח גם לתשובה לשאלתי הקודמת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה קראתי בספר באינטרנט שרשום שמה בהשחזור למצב מפעל לא מוחק באמת את הקבצים אפשר לשחזר אותם עם תוכנה מתאימה והקבצים עדיין שמה , וזה לא מנקה את המחשב מהקבצים , אז מזה זה השיחזור למצב מפעל אם נשארים לך דברים שמאטים לך את המחשב ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אל תקפיץ בבקשה הודעות לפני שעברו 24 שעות מאז ההודעה האחרונה שפרסמת. אם יש לך משהו להוסיף להודעה - ערוך אותה באמצעות הכפתור 'עריכה'.

1. אם במהלך התקנת מערכת ההפעלה לא תמחק את מחיצת השחזור אז היא תישאר עומדת על כנה.

2. אתה לא יכול ליצור מחיצה כמו של היצרן. אתה כן יכול ליצור Image (בעזרת תוכנה כמו Acronis True Image או Clonezilla) של מחיצת מערכת ההפעלה ואז לשחזר אותה כשאתה רוצה.

3. אתה כנראה יכול ליצור Image של מחיצת הגיבוי של היצרן אבל זה לא ייתן לה הרבה. אם כבר Image תיצור Image של מחיצת מערכת ההפעלה.

4. לא יודע מה בדיוק קראת, בעקרון מחיצת השחזור היא פשוט Image של מערכת ההפעלה במצב שבו קיבלת אותה. ברגע שאתה משחזר כל התוכן הקיים אמור להמחק והתוכן של ה-Image מחליף אותו. אם כתוב משהו אחר בחוברת, אז אתה צריך לפרט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה החוברת :http://www.laptopmanual.net/lenovo-ideapad-s10-2-user-manual/

תכנס ותוריד את הראשון : Download IdeaPad S10-2 User Guide

ושמה תקרא עמוד 164

דר"כ בנוגע לIMAGE של המחיצת שיחזור איך יוצרים אותה , אני פשוט אחר כך יעתיק אותה וידביק אותו בארד דיסק חיצוני ואז ישתמש בה .

שהמחשב עולה אני לוחץ F11 ויש לי שתי אפשרויות לבחור איזה מהם זה השיחזור של היצרן ?

תודה רבה אתה עזרת לי מאוד ועוזר .

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-Image שאתה יוצר לבד אין שום קשר למחיצת השחזור של היצרן. אתה יוצר ומשחזר בעזרת אחד מהכלים שהזכרתי בהודעה הקודמת.

עריכה: בקשר לחוברת - למה לא להוריד מאתר היצר? בכל מקרה יש שם שתי חוברות אחת מדריך ההפעלה ואחת עבור ה-OneKey Rescue System.

אם תקרא אז תראה שאם אתה בוחר ב-Restore to Factory Defualts, כל התוכן של המחיצה הקיימת נמחק ומוחלף בתוכן ה-Image שמאוחסן במחיצת השחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלקתי את המחשב ורשום ללחוץ או F11 או F12 אין לי מושג מה ההבדל בין הלחצנים אבל לחצתי F12 ואז רשום לי הודעה במסך

BOOT MENU

4. HDDףWDC WDC ....(S1)

6. LAN : MBA V11.0.14 SLOT 02000

וזהו אז איזה לבחור מבין שניהם ?

דר"כ אין לי איזה דיסק חיצוני כדי להכניס אלה אני בודק שיש מחיצה בפנים לשיחזור , אני צודק לגבי דגם זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת מקודם שאתה צריך ללחוץ על F11 כדי לשחזר לא?

F12 הרבה פעמים, וכנראה שגם אצלך לפי מה שכתבת, הוא ה-Boot Menu. אתה יכול לבחור מאיזה התקן לבצע אתחול. אין לזה קשר לשחזור.

כנראה שאתה צריך ללחוץ על F11 או על הכפתור המתאים לכך כפי שמצוין בחוברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוברת שהבאת לי? לא רשום שמה איזה כפתור וכו , רק הסברים כללים , איזה עמוד זה ?

אין לי את החוברת נעלמה לי ...

וגם הפעולת RECOVER גם מגבה את הקבצים שיש לך לארד דיסק חיצוני או רק מחזירה את המחשב לקדמותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...