מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ישראל אוליי באמצע...אבל המס הכנסה ההזוי,האוכל הבסיסי היקר בטירוף,המים,חשמל שעולה,המע"מ שהבטיחו להוריד ועוד ועוד ועוד...

התחבורה הציבורית בישראל זוועתית ולכן חלקנו צריכים להסתמך על ,במיוחד החברה בפירפריה...והם יודעים את זה ומעלים את המחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, שמישהו יגיד לחבר'ה באוצר שאני מוכן לשלם על הדלק כמו באירופה-

במידה ואני אקבל שכר כמו השכר הממוצע באירופה בתמורה לאותו מספר שעות שהם עובדים בממוצע, שהמכוניות יעלו פה כמו שם, שהחלפים יעלו פה כמו שם, ואולי גם הביטוח.

במידה וכל התנאים למעלה יתממשו, אני מוכן לשלם גם 8 שקלים לליטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בושה מה שהאוצר מנסה לעשות. ומי בא להציל את העם? ביבי! :yelclap:

מעניין אם מישהו מאמין שהוא יוריד את המחירים. מקסימום יורידו את המס על הדלק ב 0.1% ויעלו את המע"מ ל 70%.

אין מנוס מהגזירות האלו אלא אם תיערך פה הפגנת ענק וחסימת כבישים בכל המדינה, בעיקר ליד הכנסת ובתי השרים.

אבל אין אף אחד שמוכן להוביל מהלך כזה. הייתי מצפה מ"שליחי הצדק" כמו מיקי רוזנטל / גיא מרוז / אורלי וילנאי ודומיהם לקום בקול זעקה אבל כנראה שהם עסוקים בלשקול שקיות במבה כדי שלא יסנג'רו אותנו בקנייה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=361713

שתי ציפורים במכה אחת. כבר אמרתי שנתניהו גאון? בחירות הבאות הוא מקבל את הקול שלי פעם נוספת. [br]פורסם בתאריך: 4.02.2011 בשעה 07:19:38

ישראל אוליי באמצע...אבל המס הכנסה ההזוי,האוכל הבסיסי היקר בטירוף,המים,חשמל שעולה,המע"מ שהבטיחו להוריד ועוד ועוד ועוד...

התחבורה הציבורית בישראל זוועתית ולכן חלקנו צריכים להסתמך על רכב,במיוחד החברה בפירפריה...והם יודעים את זה ומעלים את המחיר..

די כבר עם התגובות המתלהמות. מס הכנסה בארץ לא הזוי, מתייקר בכל העולם, במים יש מחסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי ציפורים במכה אחת. כבר אמרתי שנתניהו גאון? בחירות הבאות הוא מקבל את הקול שלי פעם נוספת. [br]פורסם בתאריך: 4.02.2011 בשעה 07:19:38

די כבר עם התגובות המתלהמות. מס הכנסה בארץ לא הזוי, מתייקר בכל העולם, במים יש מחסור.

לא נכנסתי ללינק אבל לא אמרת בדיונים קודמים שאתה שמאלני? קשה לי לראות אותך בוחר בנתיהו גם פעם ראשונה P=

האחוז היחסי מהמשכורת שמשלמים בישראל הוא גבוה מאוד, העלות על מוצרי מחייה בסיסייים היא גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם היית מקשיב באמת למומחים ובודק סטטיסטיקות היית מבין שמהירות היא לא מה שגורמת לתאונות.

אז העניים יסעו לאט והעשירים יעקפו אותם עם הג'יפ ב 130קמ"ש.. עוד צעד קדימה לעשירים , פחות יפריעו להם בדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נארגן כנופייה ונפרק מכוניות יקרות. איך הם מעיזים לנקר עיניים עם פירות עבודתם הקשה כאשר כל כך הרבה אנשים יושבים על הברזלים עם סיגרייה בפה ומרוויחים מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נארגן כנופייה ונפרק מכוניות יקרות. איך הם מעיזים לנקר עיניים עם מפירות עבודתם הקשה כאשר כל כך הרבה אנשים יושבים על הברזלים עם סיגרייה בפה ומרוויחים מינימום.

הבעיה היא שיש כל כך הרבה אנשים שעובדים קשה ומרוויחים מינימום או קרוב לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שמאוד קשה לסחוב ארגזים ולעמוד על הרגליים עשר שעות ביום במפעל רועש, אבל אין מה לעשות, החיים לא הוגנים ותמיד יהיו עניים. בדרך כלל מי שמנסה מתקדם בחיים, אפילו קצת. מי שלא מנסה ומאשים את כל העולם נשאר באותו מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שמאוד קשה לסחוב ארגזים ולעמוד על הרגליים עשר שעות ביום במפעל רועש, אבל אין מה לעשות, החיים לא הוגנים ותמיד יהיו עניים. בדרך כלל מי שמנסה מתקדם בחיים, אפילו קצת. מי שלא מנסה ומאשים את כל העולם נשאר באותו מצב.

אם ככה אז קדימה נעלה את המחירים למה לא?

דלק עשר שקל

ליטר מים לאדם לחודש

50 שקל לקופסת סיגריות

ירקות במחיר התחלתי של עשרים שקל.

הרי מה יקרה? לי יש מספיק כסף ומעולם לא היה לי חסר דבר והרי כסף גדל על העצים ויש עניים כי הם רוצים להיות עניים.

lev 27 פניני החוכמה נוטפות ממך.

מה הלאה?

אם אין לחם תאכלו עוגות?

ברגע שמדניה מעלה מיסים בקצב כזה ובכמות זאת הנטל נופל על השכבות החלשות, לא פעם כאשר המעמד הנמוך קורס גם שאר המעמדות יקרסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...