חוות דעת|מפרט סוף סופי סופני 2500 ש'ח. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת|מפרט סוף סופי סופני 2500 ש'ח.

josef19

Recommended Posts

ברזולוציה שאתה עובד בה לא יהיה הבדל הניתן להרגיש עם עין אנושית.

ובעוד כמה שנים התיישנות תהיה גלובלית גם ל450 וגם 460. לכן ההבדל הוא ברזולוציה שאתה עובד בא.

450 טוב עד ל 1680X1050.

ה460 טוב עד 1920X1200 נכון לעכשיו.

אתה עובד על רזולוציה מאוד נמוכה. ועל מסך 22' לא ממש מוצדק לטעמי. במחשב חדש אתה תעבוד על רזולוציה טבעית של המסך שאני חושב היא מינימום 1680X1050.

לכן גם ה450 וגם ה HD5770 יהיה מעל ומעבר למה שאתה צריך לדעתי.

אפשר גם להכניס 580 אבל אתה עדיין לא תרגיש. עדיף לקנות עכשיו כ.מסך שיהיה טוב לצרכים שלך ודי תקציבי ובעוד שנתיים כתרגיש שהוא מגביל אותך לקנות אחד חדש שיחזיק כמה שנים. מאשר כ.מסך יקר שלא תשתמש בכל היכולות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי, מה אתם חושבים על TMS.CO.IL לעומת RSM.CO.IL?

אני פשוט מעדיף כבר לקנות מ TMS למה אהבתי מה שקראתי עליהם וכו', לא אוהב להחליף פתאום ברגע האחרון לחנות אחרת לגמרי וכו'.

אם אני יקח את המפרט הראשוני שפירסמתי והחליף את הכרטיס מסך ל 450 זה יהיה סבבה?

אגב אני דווקא מרוצה מהמסך 22 שיש לי, רזולוציה גבוהה מידי מקשה על קריאה כי הכל קטן ואני שונא את זה

והמסך שלי הוא FULL HD ככה שאם אני לא טועה, הטבעי/מקסימאלי שלו זה 1920 על 1080.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/article/geforce-gts-450-review-roundup/20

^^בנוסף למה שציין CRT, אתה יכול לראות כאן את הכרטיס ב-DIRT2 DX11 ברזולוציה הכי נמוכה שהיא עדיין גבוהה בהרבה משלך, כי למעשה שום אתר נורמלי לא יעשה השוואות ברזולוצית 1024X768, מה שאומר למעשה שתוכל להריץ את רוב המשחקים על הגדרות מקסימליות עם עודף פריימים אפילו.

ולכן אין שום הצדקה בכרטיס חזק יותר, ההפך אפשר ללכת על משהו חלש יותר.

עריכה:

המסך שלך FHD ואתה משתמש ברזולוציה לא טיבעית של 1024X768.

אוי ואבוי.

דרך אגב, המפרט השני בהודעה המקורית עדיף על הראשון בלי קשר לבחירת הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעלב אבל לא מעניין אותי טבעית או לא, אני משתמש במה שנוח לי, הרזולוציה הזאת נוחה לי אז בזה אני משתמש, אני לא ישתמש במשהו גבוה ויסבול את הכתב הקטן.

הבנתי לגבי הכרטיס, אפשר להרכיב לי מפרט מ TMS עם הדברים שהמלצתה עליהם? איך החנות שהבאתה ממנה את המפרט לעומת TMS?

נ.ב

אתה מדבר על המפרט שכרגע בפוסט הראשון שלי[זה שערכתי והוספתי מהאתר RSM] שהוא טוב יותר מזה שהבאתי מ TMS? במה בידיוק אגב הוא טוב יותר כי מבחינת מחיר שניהם אותו הדבר +- אז פי כמה יותר טוב כבר אפשר להביא באותה מסגרת מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה מילים, עדיף לעבוד על רזולוציה טבעית ולהגדיל את ה DPI אם קשה לך לקרוא או להקריב את המסך. מידע מפורט תוכל לחפש בפורום מסכים, או בגוגל.

אם כבר מדובר על מסך FHD והרזולוציה שתשחק היא טבעית לכן באמת יש טעם ללכת על 460.

המפרט השני עדיף לטעמי, מעבד מהיר יותר, לוח אם עדכני עם אפשרות להוספה של עוד שני סטיקי זכרון.

חנות תבחר מה שנוח וזול לך. שני החנויות מוכרות פה.

נ.ב

אני ממש אוהב את ספקי סיסוניק הם מצויינים, אך גם קראתי בדיקות על אנטק הזה והוא טוב.

לכן אני חושב הוספה של 40 ש"ח יכולה להביא אותך למצב שיש לך ספק חזק מאוד שלא יגביל אותך בOC וכו'. אין לי זמן להסביר את זה לעומק אך ספק שעובד פחות עמוס יהיה קריר יותר ושקט יותר. אך זה כבר שיקולך.

Cooler Master Elite 370 PLUS + SeaSonic S12II 430Watt, יחידות 1

₪485

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2200

Cooler Master Elite 370 Plus + Antec True Power Trio 550Watt, יחידות 1

₪525

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2205

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורום אחר כמה אנשים אחרים אמרו לי ללכת על הראשון מאשר על השני, בגלל שאמרו שהמארז שם יותר טוב ולא אמרו כלום על וכו'.

ככה שאני קצת בדילמה.

אני ילך על ה 450 כנראה כי באמת כנראה אין לי צורך ב 460 ברזולוציות הנמוכות, לגבי הספק והמארז אני עוד יחשוב על זה, מה שבטוח ששניהם טובים רק אני חושב שזה כבר העדפה של כל אחד מה הוא מעדיף, כי ממה שהבנתי אין אחד שהוא הרבה יותר טוב מהשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבאס אותך, אך אפילו לפי הכותרת "מפרט סוף סופי סופני" רואים שאתה כבר הרבה זמן מנסה לבחור את המפרט. ולפי תגובות מבינים שאין לך מספיק ידע בשביל להבין מה עדיף. וככל הנראה גם עד שתבחר את המפרט "הנכון" הוא יהיה כבר לא שווה. מחירים ומפרטים מתשתנים כל הזמן.

אמרו לך כמה וכמה פעמים איזה מפרט עדיף, וכל פעם נתנו הסבר. מה???, עדיין משהו לא מובן???

תבחר כבר!

בפורום אחר כמה אנשים אחרים אמרו לי ללכת על הראשון מאשר על השני, בגלל שאמרו שהמארז שם יותר טוב ולא אמרו כלום על וכו'.

ככה שאני קצת בדילמה.

אני ממש לא בדילמה, בתקציב כזה להסתכל איזה מארז יותר טוב זה מצחיק. (במיוחד שאין ביניהם הבדלים). מה הנימוק על מארז יותר טוב? או זה סתם מילים באוויר?

אין נימוק אז הטענה ריקה מבחינתי.

אני ילך על ה 450 כנראה כי באמת כנראה אין לי צורך ב 460 ברזולוציות הנמוכות.

כבר אמרתי שעדיף לעבוד על טבעי, לפחות במשחקים יפה יותר מדוייק יותר... למה אתה קונה מחשב חדש.... הFX סידר אותך בובלה.

שזה כבר העדפה של כל אחד מה הוא מעדיף, כי ממה שהבנתי אין אחד שהוא הרבה יותר טוב מהשני.

הבנת נכון. אותה חברה דגמים שונים והספקים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח קשה לי לבחור, לא מבין בזה טוב ונאלץ לסמוך על אחרים ולא אוהב להיות תלוי באחרים, אוהב להבין בנושא ולהחליט על הכל בעצמי. אני מבולבל =/

ב FXP כולם[10 אנשים] אמרו לי ללכת על הראשון, פה אתה והבחור השני אומרים לי ללכת על השני, גם שם יש אנשים שמבינים גם פה יש אנשים שמבינים, לא יודע מה להגיד לך =/

הבנתי שהלוח אם עדכני יותר ושיש מקום לכרטיסים וכו' ובכל מקרה אני מבולבל =/

אז לקחת 460 ולשחק ברזולוציה גבוהה אתה אומר...או 450 ולקנות כמה שנים אחד הרבה יותר טוב..לא יודע, קשה להחליט כשאתה לא מבין בנושא ונאלץ לסמוך על אחרים =/

תוסיף אם יש לך מה עוד להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FXP נחשב פה כעלבון לאינטיליגנציה האנושית. המפרט השני עדיף בהחלט אבל גם יקר יותר כמובן, שים לב שהמפרט הראשון כולל הרכבה והשני לא.

אם יש לך מסך FHD קח את ה- 460 אם אתה מחפש הגדרות גבוהות או את ה-450 אם אין לך בעיה להתפשר בהגדרות ובפילטרים.

כמובן שלפחות שאתה משחק, תשחק עם הרזולוציה הטיבעית של המסך לקבלת תמונה אופטימלית (ושתראה מה אתה עושה בכלל במשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך פה זה לא FXP אז תפסיק להתבטא בצורה כזאת. כאן זאת לא שכונה ולא חברים שלך. תשמור על כבוד ותכבד אחרים.

אנשים עוזרים בזמנם החופשי ללא תמורה אז תתיחס בהתאם. אם ברצונך לדבר בצורה כזו אז כאן זה לא המקום.

ה430 כן יספיק לך אבל די גבולי מבחינת OC .. בתוספת של 40 ש"ח אתה יכול לקחת את ה 550W ששווה את התוספת הזאת.

אני הייתי קונה את האנטק למרות שאני ממש אוהב את סיסוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אמרתי לא במקום? O.o התייחסתי בכבוד...

אני לא רוצה ספק גבולי, עדיף שיהיה מקום, אם יהיה לי 550 אז החשמל יקח 550 וואט כל הזמן או שזה ייקח בידיוק כמה שהחשב צורך?

עוד פעם חוזר, אפשר לבנות את התפריט כמו שאתה ממליץ עם 550 מ TMS.CO.IL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה ראשונה מילים אחרונות :-\ של ההודעה האחרונה שלך.

חחח קשה לי לבחור, לא מבין בזה טוב ונאלץ לסמוך על אחרים ולא אוהב להיות תלוי באחרים, אוהב להבין בנושא ולהחליט על הכל בעצמי. ***** אני מבולבל =/

תודה.

הספק 430 יספיק לך בהחלט, רק אם תרצה להעשות OC או לשדרג כ.מסך שצורך יותר מ160W יהיה כבר גבולי.

לכן אמרתי שהוספה של 40 שקלים סוגרת לך את הפינה שספק לא יגביל אותך בשדרוג או OC.

הספק צורך כמה שהוא צריך באותו רגע. הוא יכול להיות 550W וכשהמערכת לא בעומס היא תצרוך סביבות 200W.

כמה הוא יקח מהשקע תלוי בנצילות של הספק, אתה יכול לקרוא על זה בויקיפדיה. עקרונית ככל שהספק בעל נצילות גבוה ככה הוא פחות "מבזבז" חשמל.

כלומר אם ספק בעל נצילות של 80% נותן למערכת 80W אז מהשקע הוא לוקח 100W. בפועל זה הרבה יותר מסובך אבל ככה על קצה המזלג אתה תבין קצת.

תפריט אני חושב תסתדר לבנות כבר לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין, אני לא מצליח לבנות את אותו המפרט מTMS כי אין אותם חלקים בידיוק, אין אותו מעבד ואין אותו מארז עם ספק כוח[הם בנפרד] תוכל לעזור לי בזה בבקשה? אם תגיד שלא אפשרי ושהחלקים שם פשוט לא תואמים אז אני יאלץ לקנות מאיפה שהמלצתה, אגב כמה עולה משלוח/הרכבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...