מזגני טורנדו, מישהו קנה ומרוצה ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזגני טורנדו, מישהו קנה ומרוצה ?

LazyCat

מזגני טורנדו, מישהו קנה ומרוצה ?  

1376 הצבעות

1. 1. מזגני טורנדו, מישהו קנה ומרוצה ?

• מרוצה
    • לא מרוצה
    • להתרחק כמו מאש

Recommended Posts

אשמח אם תציינו בשירשור את דעתכם ואת דגם המזגן וגודל החדר שהוא מקרר/מחמם.

היום שכמעט כל המזגנים מיוצרים בסין, ואף אחת מהחברות אינה אמינה כשהייתה (אלקטרה, תדיראן וכו'). אני מעוניין לקנות 2 מזגנים של כ- 18K BTU לסלון, ונתקלתי בשיווק אגרסיבי של חברת טורנדו (כמעט כל רשת/חנות שפניתי אליה שמתמחה במזגנים, דוחפת בנחישות את המזגנים של טורנדו).

בעבר הזהירו אותי ממזגני טורנדו, האם זה תקף גם להיום (שנראה כי כל המזגנים מיוצרים באותו מפעל בסין) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקירור עוד לא שמתי לב להפרשים גדולים בין מזגנים, ההבדל היחידי ששמתי לב אליו הוא הזמן שלוקח לחדר להתקרר.

בחימום (שאין שום סיבה להשתמש בארץ בתכלס) יש הרבה מזגנים שמייבשים וזה נורא לדעתי, המזגנים היחידים שעדיין שמרו על אויר נורמלי ששמתי לב הם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזגן הרבה יותר יעיל מכל מכשיר חימום אחר (כולם לוקחים את כל האנרגיה מהחשמל, מזגן לוקח חלק מהחשמל וחלק מהאוויר בחוץ)

מזגן גם לא אמור לייבש את האוויר כשהוא אל חום - הוא מייבש כשהוא אל קור. אם נראה לך שהאוויר יבש תשים מגבת רטובה לייד / אל המזגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזגן הרבה יותר יעיל מכל מכשיר חימום אחר (כולם לוקחים את כל האנרגיה מהחשמל, מזגן לוקח חלק מהחשמל וחלק מהאוויר בחוץ)

מזגן גם לא אמור לייבש את האוויר כשהוא אל חום - הוא מייבש כשהוא אל קור. אם נראה לך שהאוויר יבש תשים מגבת רטובה לייד / אל המזגן

יש הרבה מזגנים שנותנים לי תחושת חנק/ ייבוש, ואני לא היחידי שמתלונן על זה, יכול להיות שמזגנים שונים עובדים בשיטות שונות (אני מאמין שבעיקר כאלה עם הפרשי ייצור גדולים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר מרוצה...

יש לנו מזגן טורנדו בבית 3.5 כוח סוס והוא עובד סבבה לגמרי, אין תלונות. גם גם חימום.

הבעיה היחידה שלי, אבל זה עם כל המזגנים, היא שאין להם איזה מצב silent מצב עבודה שקט כלשהו... כולם עושים המון רעש.

בכל מקרה לשם השוואה יש לי בחדר אלקטרה 1 כוח סוס והטורנדו הרבה יותר טוב ממנו, החל מהשלט, רמת השקט, העיצוב, והאלקטרה מתלכלך יותר משומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מזגנים שנותנים לי תחושת חנק/ ייבוש, ואני לא היחידי שמתלונן על זה, יכול להיות שמזגנים שונים עובדים בשיטות שונות (אני מאמין שבעיקר כאלה עם הפרשי ייצור גדולים).

תשאיר קצת פתוח שייכנס אוויר (תמיד לא משנה באיזה דרך אתה מחמם)

תשים מגבת רטובה אל המזגן או לייד כדיי להוסיף לחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר מרוצה...

יש לנו מזגן טורנדו בבית 3.5 כוח סוס והוא עובד סבבה לגמרי, אין תלונות. גם גם חימום.

הבעיה היחידה שלי, אבל זה עם כל המזגנים, היא שאין להם איזה מצב silent מצב עבודה שקט כלשהו... כולם עושים המון רעש.

בכל מקרה לשם השוואה יש לי בחדר אלקטרה 1 כוח סוס והטורנדו הרבה יותר טוב ממנו, החל מהשלט, רמת השקט, העיצוב, והאלקטרה מתלכלך יותר משומה.

רוב המזגנים החדשים שמיוצרים בסין והיה לי ניסיון איתם, עושים רעש של פלסטיקה מתרחבת/מצטמצמת בעיקר בחימום.

האם הרעש במזגנים הללו ברמה הכי נמוכה נסבל (לסלון גדול, 70-80מ"ר) ?

בעקרון יש לי 3 אופציות:

1. 2 מזגני טורנדו בינוניים (אופציה הכי זולה).

2. מזגן אחד גדול אלקטרה/תדיראן (אופציה קצת יותר יקרה).

3. 2 מזגני LG/אלקטרה/תדיראן בינוניים (כל המוזכרים פחות או יותר באותו מחיר - אופציה הכי יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד דיי לא מזמן התדיראן הגדולים היו מיוצרים בארץ (אלה שביחידה החיצונית הרשת של המאוורר היא בצורת D). אם הייתי מוצא כזה שנתקע במלאי הייתי חוטף אותו

קיימים טורנדו גדולים כך שיש לך גם אופציה של טורנדו אחד גדול

אני הייתי מחפש אחד שבו הגודל של המזגן הכי גדול לאותו הספק, כלומר השטח של הצלעות / חימום ביחיד הפנימית הכי גדול (ואז הוא יכול לעבוד אם מהירות מאוורר נמוכה יותר ועדיין להיות אפקטיבי, כמו במחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מיני מרכזיים דיי גדולים, וניתן לחב אותו לחדר אחד וזהו (היחידה הפנימית נראית כמו קוביה ולא כמו מזגן ארוך רגיל, וניתן למקם אותה בתוך ספרייה בגודל מתאים (אם בונים ספרייה חדשה באותו שיפוץ) / תקרה קלה / ארון קיר של חדר לייד ולהעביר דרך הקיר / וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אישית טכנאי מזגנים שאמר לי להתרחק מטורנדו, הבנתי שאלה מזגנים מאוד חלשים ולא אמינים....

יש כאן אחלה כתבה על מזגני אינוורטר (אני מעריך שזה מה שאתה מתכוון לרכוש...) גם ייתרונות וגם חסרונות ככה שזה די מאוזן

http://www.traklin.co.il/content.asp?cc=123986

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי טורנדו 1כ"ס לחדר, נראה סבבה, דאגתי כי הוא לא הכי קירר בהתחלה אבל אחרי כמה זמן הוא התחיל להקפיא לי את הצורה!

מבחינת חימום אני האמת משתמש במפזר חום קטן שמחמם לי רק את הרגליים וזה תכלס מחמם את כל הגוף והחדר נעים+

המזגן עצמו שקט (היחידה נמצאת מתחת לחלון שלי) ולא מורגש גם בלילה..לפעמים שומעים רעשים של פלסטיקים מוזרים אבל זה נעלם

אבל החסרון הכי גדול זה השלט! הסוללות כל הזמן מאבדות מגע והוא מתאפס! מה שגורם לשעון להתאפס ואז כל מה שמתזמנים נהרס >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...