עזרה בהרכבת מחשב גיימינג חזק עד 7500 - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מחשב גיימינג חזק עד 7500

JOsh777

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפותח השירשור,

כתבו פה שלושה מומחים בינתיים, שלושתם אמרו את אותו הדבר - קח כרטיס אחד.

אני הרביעי שכותב בשירשור שלך, ובלב שלם אני מצטרף להמלצתם.

על פניו, נראה שאתה מתעלם מכל מי שאומר לך משהו שונה ממה שאתה רוצה לשמוע, ומחפש מישהו שיסכים איתך. הבעיה היא שכשמדובר בפורום יש מספיק דעות בשביל שמישהו בסוף ינסה לרצות אותך, וקיבלת בינתיים ערימה של עצות ומפרטים מכל כיוון אפשרי.

שים לב שאף אחד מאלו שאמורים להבין בנושא לא ייעץ לך להמשיך בכיוון שאתה מתכנן.

לדעתי היות ולפי דבריך אתה לא סתם ילד שמפוצץ כסף של ההורים אלא מישהו שחסך בשביל שיהיה לו מחשב שיוכל להנות ממנו לאורך זמן, העצה הכי טובה שקיבלת הייתה כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=485613.msg4155407#msg4155407

וכהערת שוליים, היות והנושא קרוב לליבי - שני כרטיסי מסך לא עולים בקנה אחד עם מחשב שקט מאוד, ובחירת סוג הכרטיס קריטית לשקט של המערכת.

הנה השירשור, מתומצת. אולי זה יעזור לך במשהו.

שוב , כרטיס אחד יעשה את העבודה מעל ומעבר

אנשים טרחו כאן' date=' המליצו לך על בחירות הגיוניות ואתה מתאונן על כך שמנסים לחסוך לך ולכוון אותך למשהו הגיוני ונכון.

[/quote']

מה אני אגיד לך...פראיירים לא מתים..

אם אתה נהנה לשלם יותר ולקבל פחות בבקשה, מפרט מבוזבז בצורה מזעזעת

סוף סווף אחד שמקשיב למה שביקשתי ונותן לי מפרט שמוצא חן בעיני

זאת באמת טעות לקחת מערך שכזה (קח כרטיס בודד ובעוד שנה-שנתיים תחליף אותו לאחד מתקדם יותר), זה גם יחסוך אלפי שקלים מהמפרט על הדרך.

אתה צריך להפעיל פה שיקול דעת בריא, במחירים של היום ניתן לבנות מערכת גיימינג ב- שאתה תיהיה מבסוט ממנה על השמיים.

אני מסכים איתך ב-100%, אבל אני רוצה שתתן לי את המפרט האולטימטיבי שאני יוכל להשיג בכסף שלי +הסתכלות על העתיד.

יש לי פה מפרט שאותו הרכיב לי אחד פה באתר. מומלץ?

בהסתכלות לעתיד אין ממש מוצא "משתלם" ממפרט שכזה.

אתה מבזבז כסף על כלום.

מפרט מבוזבז מיותר וטיפשי, אך בהתאם לבקשות ולדרישות שלך.

עשה לעצמך טובה, אנשים פה בעדך ולא נגדך. עצור ותנסה להבין למה כולם חושבים שאתה טועה. הרי מדובר פה בלא מעט כסף ובאנשים שמבינים בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אם קודמי-תנצל עכשיו 3000-3500 (אם אתה מתעקש אפשר 4000-5000) ובמקום לזרוק כסף על שדרוג ודברים ש"יהיו שימושיים עוד כמה שנים") תחכה אם הכסף שנשאר ותקנה עוד 3 שנים מחשב חדש.

חוץ מזה,יש מספיק דברים לזרוק עליהם כסף בגיימינג מאשר המחשב-כך מקלדת,עכבר ופד מקצועיים (ואולי גם גיימפאד איכותי יהיה נחמד למשחקי ספורט) מערכת סראונד מקצועית (וגם לקנות משחקים עכשיו בsteam זה ממש לא רעיון רע :xyxthumbs:) ואז אני חושב שבאמת תוכל לנצל את כל ה7500 לחוויית גיימינג מושלמת.

שלא תבין לא נכון,מנסים פה לעזור לך-אבל מעבר ל5000+ למחשב אין הבדל בגיימינג...

עוד המלצה אחת קטנה-אולי כדאי שתשקול לנסות את ה3Dvision של nevidia (מסך 3D אם והכל-כמו אווטר) זה עולה בסביבות ה3000-4000 ש"ח וזה משדרג את חווית המשחק בכמה רמות.

קח בחשבון שזה לא הכי נכנס בתקציב שלך ויתכן שתצטרך להוסיף פה עוד ככה 1000 ש"ח.

הנה משהו שעשה פה על הטכנולוגייה הזאת ביקורת:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=466598.0

כשזה מגיע לגיימינג אתה צריך לדעת איפה להשקיע ולא סתם לזרוק כסף לכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...