בג"ץ התיר הקרנת "ג'נין ג'נין" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בג"ץ התיר הקרנת "ג'נין ג'נין"

Dark_Phantom

Recommended Posts

אני אישית ראיתי את הסרט (ואני ימני קיצוני מאד<---------)

הסרט שיקרי ומגעיל, מה שלא יהיה תמיד מאשימים את הישראלים ואת חיילנו הקדושים!.

בזיון של בית המשפט שאישר להקרין סרט כזה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא מפריע,

שישדרו...באמת ניראה על מה מדובר,

וחוץ מזה, אם יהיה בו חומר שיקרי, נצטרך להוכיח אחרת.

למרות שאני סומך על בג"ץ, אני מקווה שהם לא הכניסו גול עצמי למדינת ,

וחוץ מזה זה משודר בכול העולם, למה לא על המסך שלנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mini אתה בכלל ראית את הסרט שאתה יודע על מה מדובר?

אני לא ראיתי לכן אני אנסה שלא להטיף לכם בנושא יותר מדי. תראו, כמה שתרצו או תרצו, וכמה שקרים שיהיו שם - זה לא משנה, יש דבר כזה שנקרא חופש הביטוי, וחופש הביטוי כאן עוכב לחקירה לצערי.. מעניין אותי לדעת מה מופיע בתוך הסרט הזה ואני אלך לראות אותו בקרוב..

mini, ישנם אנשים שטוענים כי הסרט הזה מלא בשקרים ניפוח ומניפולציה של האמת, ובכן.. עוד לא ראיתי דוגמה אחת של "שקר" שהופיע שם, והוכח כלא נכון. ואני בטוח שאם היה כזה, אז אני הייתי שומע על זה.

enlighten me please.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה בכלל אם ישדרו או לא? כל העולם מחרבן על הסכסוך הערבי ישראלי, את אף אחד זה לא מעניין. מה גם שעוד 100 שנה כולנו נמות ואף אחד לא יזכור את בכרי, ולא אותנו. אז חפיף, הכל בר חלוף במילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי לכן אני אנסה שלא להטיף לכם בנושא יותר מדי. תראו, כמה שתרצו או תרצו, וכמה שקרים שיהיו שם - זה לא משנה, יש דבר כזה שנקרא חופש הביטוי, וחופש הביטוי כאן עוכב לחקירה לצערי.. מעניין אותי לדעת מה מופיע בתוך הסרט הזה ואני אלך לראות אותו בקרוב..

mini, ישנם אנשים שטוענים כי הסרט הזה מלא בשקרים ניפוח ומניפולציה של האמת, ובכן.. עוד לא ראיתי דוגמה אחת של "שקר" שהופיע שם, והוכח כלא נכון. ואני בטוח שאם היה כזה, אז אני הייתי שומע על זה.

enlighten me please.

ניתן להניח כי עצם העובדה שהצנזורה אסרה על שידור הסרט ושמשפחות החיילים שנהרגו הגישו תביעה כנגד מוחמד בכרי עקב שקרים לא נובעת מכך שהסרט מציג את האמת לאמיתה, אלא שהוא מעוות את המציאות ומציג שקרים.

אם הצנזורה טוענת שזהו סרט שפוגע ברגשות הציבור ומשפחות ההרוגים אז כנראה שיש דברים בגו (אין בכך כמובן כדי לאסור על הקרנת הסרט באופן גורף, אך החלטות מסוג זה הן מנומקות ולא ניתנות בהינף יד) ויתרה מכך, הסרט "הדרך לג'נין" עוקב אחר המתואר בסרט "ג'נין ג'נין" ומפריך את הטענות שמועלות שם אחת לאחת.

אם רצית דוגמה, אז ב"ג'נין ג'נין" נטען כי טנקי צה"ל ירו מספר רב של פגזים לעבר בית החולים במחנה הפליטים. צוות הצילום של "הדרך לג'נין" שהגיע למקום לא מצא ולו ראיה אחת לטענה זו. יתרה מכך, העובדה שבית החולים עומד על תלו מלמדת כי לא נורה לעברו שום פגז (בוודאי לא עשרות פגזי נגד אדם, כפי שטוען מנהל בית החולים, שהיו גורמים להרס מיידי של המבנה).

כמו כן, אנשים שראו את הסרט אמרו בפורום הזה ממש (תעשה חיפוש לת'רדים קודמים על הסרט) שקטעים רבים בו מוצגים רק לאחר שעברו עריכה וכך נוצרת אצל הצופה תחושה מוטעית (לדוגמא, נראה שטנק דורס בן אדם כאשר האמת היא ששני הקטעים אינם קשורים זה בזה אלא חוברו ביחד בעריכה).

אני רק אוסיף שאני כן רוצה לראות את הסרט, אבל זה רק בגלל שאני כבר יודע בדיוק מה אני אראה שם ובגלל שראיתי את הסרט "הדרך לג'נין" שמפריך את הטענות שמופיעית ב "ג'נין ג'נין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט שיקרי ומגעיל .. מן גרסא זולה של הפרוטוקולים של זקני ציון .....

מה נראה לכם בכלל שמשהו דרס סתם ככה ....

אני זוכר במוצב בלבנון ובעזה שנהג במחלקה שלי דרס שני מחבלים עם נגמש בשעה שירו עלינו צרורות ....

אז מה זה אומר מי כאן לא בסדר .. ומה זה משנה עם נהרג מנגמש או מפגז ??

כך לא סוכנו חיי אדם לפחות ואלה שנדרסו כנראה הגיע להם ...(כן כן אני יודע ולא אכפת לי ) אבל להראות אותם קשורים

ושטנק דורס אותם ??????? חוצפה

גנין תמיד הייתה קשה ואותו זמן נהרגו שם הרבה מחבלים זה אני יודע 2 חברים שלי נפצעו שם קשה

ואחד ששירת איתי בתור גשש בכיר סיפר לי כמה קשה זה היה להלחם שם ואני מאמיו לו

שבוע וחצי באכזרית ( נגמש ממוגן ) 8 חיילים + כל הציוד בלי מקלחת אוכל ושינה

איפה הכבוד להרוגים ולמשפחות אנשים איבדנו את הבושה איך אפשר להסתכל לאמא שקולה בעיניים ... אהה

מעציב מאוד >:( :-[ אייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להניח כי עצם העובדה שהצנזורה אסרה על שידור הסרט ושמשפחות החיילים שנהרגו הגישו תביעה כנגד מוחמד בכרי עקב שקרים לא נובעת מכך שהסרט מציג את האמת לאמיתה, אלא שהוא מעוות את המציאות ומציג שקרים.

אם הצנזורה טוענת שזהו סרט שפוגע ברגשות הציבור ומשפחות ההרוגים אז כנראה שיש דברים בגו (אין בכך כמובן כדי לאסור על הקרנת הסרט באופן גורף, אך החלטות מסוג זה הן מנומקות ולא ניתנות בהינף יד) ויתרה מכך, הסרט "הדרך לג'נין" עוקב אחר המתואר בסרט "ג'נין ג'נין" ומפריך את הטענות שמועלות שם אחת לאחת.

אם רצית דוגמה, אז ב"ג'נין ג'נין" נטען כי טנקי צה"ל ירו מספר רב של פגזים לעבר בית החולים במחנה הפליטים. צוות הצילום של "הדרך לג'נין" שהגיע למקום לא מצא ולו ראיה אחת לטענה זו. יתרה מכך, העובדה שבית החולים עומד על תלו מלמדת כי לא נורה לעברו שום פגז (בוודאי לא עשרות פגזי נגד אדם, כפי שטוען מנהל בית החולים, שהיו גורמים להרס מיידי של המבנה).

כמו כן, אנשים שראו את הסרט אמרו בפורום הזה ממש (תעשה חיפוש לת'רדים קודמים על הסרט) שקטעים רבים בו מוצגים רק לאחר שעברו עריכה וכך נוצרת אצל הצופה תחושה מוטעית (לדוגמא, נראה שטנק דורס בן אדם כאשר האמת היא ששני הקטעים אינם קשורים זה בזה אלא חוברו ביחד בעריכה).

אני רק אוסיף שאני כן רוצה לראות את הסרט, אבל זה רק בגלל שאני כבר יודע בדיוק מה אני אראה שם ובגלל שראיתי את הסרט "הדרך לג'נין" שמפריך את הטענות שמופיעית ב "ג'נין ג'נין".

טוב, mini.. לוויכוח הזה אין טעם מכיוון שאף אחד מאיתנו לא ראה את הסרט הזה עוד, ותאמין לי שיש לי איך לענות לך על כל מה שאמרת אבל באמת מה הטעם להתווכח על זה. פשוט חבל.. מבחינתי אני אחדש את הדיון הזה ברגע שיצא לי לראות את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

enlighten me please.

חיטוט קצר בהסטוריה של HWzone : http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=21;action=display;threadid=24924

Vega - אכן הויכוח הזה אינו מוביל לשום מקום וגם בילבולי השכל שלך על "להביא עובדות " וכ... באמת מתחילים להמאס עליי ועל חברים אחרים כאן.

אני מאמין לפרס כשאמר שלא נעשה טבח בג'נין. אז מה אתם רוצים ממוחמד באכרי והסרט שלו?

מילא אמרתי החיילים שהיו שם סיפרו אחרת, אבל פרס ! פרס בכבודו ובעצמו אמר כי לא נעשה טבח בג'נין לכל הרוחות !

עובדות ? איזה בדיוק עובדות שכל ישראלי שפוי עם רגליים על הרצפה צועק שיש שם עיוות נפשע של עובדות !

אם כבר מדברים על חופש ביטוי אז אפשר כמובן להחזיר את סרטי גבלס ופרוטוקול זקני ציון לתושבים הערבים של המדינה. הריי זה תרבותם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד כתבתי :

אם אתה לא רואה קשר - צר לי.

יש גבול לסיבולת שקבוצה מסויימת יכולה לסבול ולקבל. שקר וסרטי הבל שמוצגים במוסד אקדמאי יכול לפרוץ את גבול הסיבולת של קבוצה כזו או אחרת של אוכלוסייה, ולכן מקום הצנזורה - שריר וקיים.

אחד מהרוגי קרב ג'נין הוא אייל צימרמן ז"ל שסיים תואר שני ועבד בביטחון של האוניברסיטה שבה אני עובד ולומד. הסרט הזה פוגע בי (לא שזה מזיז לך) ולעוד מס' לא קטן של משפחות (אולי הם חסרי תרבות בשבילך ) בארץ.

ניפנוף דגל ה"דמוקרטיה" ו"חופש הביטוי" לא משחק כאן, כיוון ששופטים החליטו מהיא רמת סובלנות ואיך אפשר להתגונן נגד אווילות מצד סרט כזה או אחר.(או, הינה שופטים החליטו ולא אני - לדידך ושמחתך).

ועדת הצנזורה היא גוף השייך למשרד התרבות המדע והספורט. עצם הקרנת הסרט הוא בגדר כפייה על תלמדי קורס (ממש לא מעניין אותי איזה קורס זה).שולמית אלוני שמה ללעג את הוועדה (שכנראה לא מדובר באנשים פרטיים ) בטענות מלחמת "נאורות" ומוסריות מטומטמת לחלוטין.

הנושא הוא לא בדיוק שולמית אלוני כי אם "ג'נין ג'נין - הסרט".

"...המצדיקה הגבלה של חופש הביטוי במסגרת צנזורה על סרטים..."

לזכר הנופלים בקרב ג'נין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברי השופט ברק:

"חברה דמוקרטית, מעצם אופיה ומהותה, מבוססת על סובלנות לדעות הזולת. בחברה פלורליסטית הסובלנות היא הכוח האחד המאפשר חיים משותפים. על-כן, כל אחד מבני הציבור נוטל על עצמו את 'הסיכון' של פגיעה מסויימת ברגשות, הנובע מהחלפה חופשית של דעות. אכן, חברה המבוססת על פלורליזם חברתי, חייבת לאפשר החלפת דעות, גם אם יש בכך כדי לפגוע ברגשות המתנגדים לאותן דעות... על-כן, מעצם מהותו של המשטר כמשטר דמוקרטי מתבקשת הכרה ברמה מסויימת של חשיפה לפגיעה ברגשות בני הציבור. פגיעה 'קשה, רצינית וחמורה', המצדיקה הגבלה של חופש הביטוי במסגרת צנזורה על , היא אותה פגיעה העולה על 'רמת הסיבולת' בחברה דמוקרטית... 'רמת הסיבולת' של החברה שלנו להבעתן של דעות חולקות, הנעשות על-פי החוק, היא גבוהה ביותר. רק במקרים נדירים ויוצאי דופן ניתן יהא להצביע על פגיעה 'קשה, רצינית וחמורה' של סרט... אלה חייבים להיות מקרים המזעזעים את אמות הספים של הסובלנות ההדדית".

שננסה להסביר פשר ההגדרה פגיעה קשה, רצינית וחמורה ? לא מספיק 13-23 חיילים הרוגים אשר הגנו על המולדת ורדיפת רוצחי יהודים/ישראלים?

העיקר דגל הדמוקרטיה.

אני מתחיל לשנוא את הדמוקרטיה הזו על שלא מגינה על רגשות הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה וחרפה שנתנו לזה להתפרסם.

זהו סרט מלא שקרים שמציג את חילינו כפושעים שלמעשה הם הגנו עלינו.

אני מתגייס עוד שבועיים לנחל ואני מוכרח לציין שזה מוריד לי את המוטיבציה בטירוף.

מה שכן משמח אותי זה שיש כאן אנשים ריאלים...

הבעיה בסרט הזה הוא שהוא בתור סרט דוקומנטרי...

עכשיו סרט מהסוג הזה אינו יכול להיות מלא שקרים כי מן הסתם ברגע שיש הרבה שקרים זה נהפך להיות כמו

כל סרט הולוודי אחר.... רק עם תקציבים נמוכים! :)

אם היו מציגים אותו בתור סתם סרט... סיפור מופרח הייתי איכשהו מבין את זה... חופש הביטוי וזה אבל פה משום מה הסרט הזה למרות שקריו עדיין נשאר בהקשר לסרט דוקומנטרי!

בנוסף לכך הסרט הזה לא עוזר לנו בעולם...גם ככה המצב מסריח אבל זה מה יש :\

ונסיים בנימה אופטימית:

"קקקרררנננבבבבל בנחל קרנבל! מי שלא יבוא חבל! מי שלא, יבוא, חבל! "

יאללה נחל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר פעם שראיתי סרט בערוץ 1 אם אני לא טועה שמסביר חלק חלק בגינן וגינ'ן ומראה למה הוא שיקרי

אז שישדרו את הזבל השקרי הזה! אבל אני מקווה שלאחר זה יוקרן הסרט שמראה את השקרים שלהם!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...