בג"ץ התיר הקרנת "ג'נין ג'נין" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בג"ץ התיר הקרנת "ג'נין ג'נין"

Dark_Phantom

Recommended Posts

קודם כל, אני מוריד בפניך את הכובע, אודי. ואני מתנצל אם גרמתי לך צער.

תפסת אותי אה? עם המכנסיים למטה.. בדיוק כשאני שם הודעה שמבחינתי אין על מה להתווכח כי כמעט אף אחד מאיתנו (חוץ מכמה בודדים מאוד) ראו את הסרט אז אתה דופק לי הודעה כזאת.. טוב, אין לי מה להגיב לך על זה חוץ מכל הכבוד וניצחת.

בוקר טוב לכולם

יהי זכרם של החיילים והאזרחים ברוך. - בשני הצדדים. (ולא, לא החיילים שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר דגל הדמוקרטיה.

אני מתחיל לשנוא את הדמוקרטיה הזו על שלא מגינה על רגשות הציבור.

זה הכל הטירניה של השופטים, שלא נבחרו על ידי העם ואף לא יכולים להיות נתונים להדחה אלא אם כן נעשתה עבירה בפלילים וגם ההדחה היא בגדר המלצה ואנו נתונים לרחמם או לשגעונותיהם

כבר לועדת צנזורה שהיא השומרת הפרקטית של העם אין זכות החלטה ובית המשפט מחליט מה יראו ומה לא , ולא בפעם הראשונה ולא האחרונה

יש דברים שלבית המשפט אסור להתערב ואסור לו לשנות החלטות של ועדות שהוקמו במיוחד לעשות עבודה זאת

ובכלל הסרט הוא בגבול הבגידה במדינה והיריקה בפרצוף החיילים וההורים השכולים ולא צריך להיות בכלל דיון על הקרנתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מציע שהשופטים ייבחרו בהליך דמוקרטי ע"י העם (מה שיפתח את הדרך לשחיתות רבתי, כמו שיש בכנסת)?

תפקידו של בג"ץ הוא לאכוף את חוקי המדינה ולהגן על הדמוקרטיה - אין הצדקה חוקית לפסילתו של "ג'נין ג'נין" כפי שאין הצדקה לפסילת תשדירי בחירות של חירות (והיה תשדיר אחד שנפסל, דרך אגב) ולכן העניין הגיע לבג"ץ מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מציע שהשופטים ייבחרו בהליך דמוקרטי ע"י העם (מה שיפתח את הדרך לשחיתות רבתי, כמו שיש בכנסת)?

תפקידו של בג"ץ הוא לאכוף את חוקי המדינה ולהגן על הדמוקרטיה - אין הצדקה חוקית לפסילתו של "ג'נין ג'נין" כפי שאין הצדקה לפסילת תשדירי בחירות של חירות (והיה תשדיר אחד שנפסל, דרך אגב) ולכן העניין הגיע לבג"ץ מלכתחילה.

נו בדיוק, אז אם פסלו את התשדירים של חירות (אני מניח שזה היה בגלל שהם כללו הסתה, שקרים וכו'), למה הם לא פוסלים את הסרט הזה ?

או שלחלופין, אם הם "לא רוצים\יכולים לקבוע מה אמת ומה שקר" (כפי שאחד השופטות טענה, לא בדיוק בניסוח הזה), ומחליטים לא לפסול את ג'נין ג'נין, אז למה הם פסלו את תשדירי הבחירות של חירות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...