עזרה| מסך כחול גם לאחר תיקון מערכת ושחזור מערכת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| מסך כחול גם לאחר תיקון מערכת ושחזור מערכת

Lishay

Recommended Posts

שלום, אתמול בלילה התקנתי עדכונים של וינדוס (למען האמת לא זכור לי שאישרתי משהו, כלומר בדרך כלל הוא מודיע שיש עדכונים, אני בוחר להתקין והוא מתקין)

אך יכול להיות ששכחתי כבר מה עשיתי, בכל מקרה,הוא ביקש לעשות ריסט למחשב לאחר עדכונים, שמרתי הכל ועשיתי ריסט, אחר כך הוא בא לעלות את המחשב חזרה, מגיע לקטע של עליית הוינדוס (בלוגו) קצת לפני לפעמים, או אפילו מגיע לקטע של כניסה למשתמשים, ואז עושה מסך כחול תוך כדי ריסט וחוזר חלילה!!!

עברתי מדריכים, הכנסתי דיסק של וינדוס (וינדוס 7) ועשיתי שחזור מערכת לאתמול (כנראה השחזור לפני התקנת העדכונים), שחזר, לא עזר, הלכתי לאפשרות השניה

של תיקון מערכת כשהיא עולה ( האפשרות הראשונה שאתם רואים פה בתמונה: )

http://itbananas.com/blog_heb/wp-content/uploads/2009/12/System-Recovery-options.png

והכל היה נראה טוב ויפה, עשה ריסט הגעתי לקטע שזה נכנס למשתמשים, רשמתי סיסמא והופ ריסט עם מסך כחול :\

מה אני עושה?

המסך הכחול נראה משהו כזה, תמונה שמצאתי בפורום אחר ממזמן על אותה בעיה:

http://img511.imageshack.us/img511/5451/dsc01138hg0.jpg

בבקשה ת ע ז ר ו - לי

עריכה: שיחזרתי אפילו לנקודה טיפה יותר ישנה של לפני שבוע, ועדין לא עזר

הנה תמונה שצילמתי מהמסך הכחול:

img1750e.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא ממש נתנו שם פתרון מוחשי וסתם יותר מידי דיבורים (וקראתי את רוב מה שהם כתבו שם)

ובגדול הוא נתן להם שם את הקבצים של ה minidump משהו, ככה שכל מקרה לגופו, אני עדיין לא מצאתי פתרון ואני משתגע כאן

אני חייב את המחשב לעשות עבודות, לא אכפת לי לבצע פירמוט כי כבר חשבתי על זה אבל קודם אני צריך להעביר את כל הקבצים לגיבוי כלשהו ורוצה קודם לבדוק אפשרויות לסדר הכל, בבקשה תעזרו :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הוא מצא 5 שגיאות או קריסות (ככל הנראה כל פעם שהפעלתי ונוצר עוד פעם מסך כחול, כיוון שבכל ה 5 כתוב אותו דבר, אולי שינויים מינוריים שלא שמתי אליהם לב)

האחרון שנכתב כתוב בו כך:

On Thu 16/12/2010 18:09:03 GMT your computer crashed

crash dump file: C:\Windows\Minidump\121610-23259-02.dmp

This was probably caused by the following module: epfwwfp.sys (epfwwfp+0x30BC)

Bugcheck code: 0xA (0x0, 0x2, 0x1, 0xFFFFFFFF832CB3B6)

Error: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

file path: C:\Windows\system32\drivers\epfwwfp.sys

product: ESET Smart Security

company: ESET

description: ESET Personal Firewall driver

Bug check description: This indicates that or a kernel-mode driver accessed paged memory at DISPATCH_LEVEL or above.

This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.

A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: epfwwfp.sys (ESET Personal Firewall driver, ESET).

Google query: epfwwfp.sys ESET IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

ממה שאני מבין זה קשור לאנטי וירוס ESET שנכון משום מה בפעם האחרונה שבדקתי הוא היה אדום (יעני לא מעודכן) אבל לא היה אפשר לעשות איתו כלום לא לשנות כמעט הרבה בהגדרות, משהו דפוק איתו

וכנראה כעת הוא דופק לי הכל, עכשיו נכנסתי לתוכנות אין הוא לא נמצא שם, אני רוצה למחוק אותו טוטאלית, תביאו לי פיתרון בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה עים אותו אנטי וירוס שרצתי למחוק אותו הוא פשוט לא נימחק,

קרא פה עוד איך להיתמודד עים מסכים כחולים עמוד 7-9 או בקיצור BSOD

יכולים להיות מספר גורמים.

http://hwzone.co.il/guides/pc_problems_guide/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון בציניות?

כמו שרשמתי יכול להיות מספר גורמים למסכים כחולים לפעמים חומרה ותוכנה גם יחד,

לא אמרתי בהבעיה היא באנטי וירוס למורות שיכול להיות שהוא אחראי לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה עים אותו אנטי וירוס שרצתי למחוק אותו הוא פשוט לא נימחק,

קרא פה עוד איך להיתמודד עים מסכים כחולים עמוד 7-9 או בקיצור BSOD

יכולים להיות מספר גורמים.

http://hwzone.co.il/guides/pc_problems_guide/7

אתה סתם מחזיר אותי להתחלה, בסדר ניתחנו את ה DUMP, מצאתי שזה קשור לאנטי וירוס, אוקי האנטי וירוס משום מה כבר לא קיים במחשב בכלל, אפילו בדקתי עם התוכנות הללו שמוחקות סופית תוכנות, אין כלום לא נשאר כלום משום מה מהאנטי וירוס,

אבל עדיין - המסך הכחול קיים, מה אני עושה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...