אין גבול לחוצפה: שוהים בלתי חוקיים מאפריקה מתאגדים כדי "להלחם על זכויותיהם" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבול לחוצפה: שוהים בלתי חוקיים מאפריקה מתאגדים כדי "להלחם על זכויותיהם"

vic07

Recommended Posts

אני לא נכנס לשאלת העובדים הזרים כי זה לא רלוונטי.

נניח שיש צורך בעובדים זרים.

לא עדיף כאלו עם השכלה בסיסית דוברי אנגלית וללא רקע פלילי ?

החוכמה היא לא לאבד שליטה ולא לאפשר לגורמים מזיקים לפגוע בהדרגה בביטחון ואיכות החיים.

מי שמגיע לכאן לעבוד צריך לקבל אישור מגורמים אחראים ולהיות תחת פיקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם את התימנים העבירו בזמנו(טרם הקמת המדינה) את התהליך הדוחה הזה. מצידי כל הממסד הרבני שווה לתחת. לא סותר את עובדת היות בני הפלאשמורה יהודים, ובנחיצות העלאתם ארצה - ככל יהודי המבקש לעשות זאת.[br]פורסם בתאריך: 18.12.2010 בשעה 20:42:07

הם לא יהודים! (הם טוענים שכן, בדיוק מאותן סיבות שהסודנים מגיעים לארץ).

הם אפילו לא נכנסים לאץ מתוקף חוק השבות...

לש"ס פשוט יש אינטרס להביא אותם, בתור מצביעים לעתיד של המפלגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא הסתרתי את עובדת היותי פאשיסט. אני לא גזען במובן של "חושב שהעם\עדה שלו נעלים ביחס לאחרים", אבל אני חושב שלכל אדם הזכות להעדיף את בני עמו על פני עמים זרים, בוודאי שעל פני עמים זרים לא ידידותיים.

מוביל אותי למסקנה שאתה חושב שהיטלר עשה מצווה.

אולי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטלר ביסס את משנתו על שקרים ולקח אותה כמה צעדים רחוק מדי. אם היהודים בגרמניה של שנות ה20 וה30 היו מתנהגים כמו חלק מערבי (והמוסלמים בעולם) כיום, אז אולי אפשר היה לדון בטענתך ברצינות (ועדיין לא הייתי מסכים עמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטלר ביסס את משנתו על עובדה אחת-אם יש עץ מותר לך לקצוץ ולשרוף את הענפים ה"לא טובים".

הוא האמין שעל כל בני האדם להיות במשטר אחד (הגיוני לא?) והיהודים כביכול "הפריעו" לתוכנית הזו כי הגזע היהודי תמיד יהיה נבדל,לא משנה מה ולמה.

לכן היטלר האמין שיש להרוג את כל היהודים-כי זה מפריע לתוכנית שלו,ולא בגלל שהיהודים היו "בעייתיים" או שהיו כמה יהודים לא טובים-כי הגזע היוהודי לפי משנתו מדגימה את ההפך ממה שהוא מעוניין בו ואם משהו עומד בדרכו-הוא משמיד אותו באכזריות.

לכן ההשוואה הזו היא לא נכונה מהיסוד.

בקשר לגבול-זה לא קשור לפיזיות אלא קשור יותר למישור הרוחני-אם המסתנן מאמין שטוב בישראל הוא ינסה לבוא לפה לא משנה כמה הגדר גבוהה.

חוץ מזה זה מביא לנו בעיה אם שאר העולם.

צריך ליצור פשוט הגדה אורבנית שתרחיק אותם-אפילו לא צריך לעשות משהו יותר מדי פיזי.

אם נעשה בית כלא למסתננים אך נספק בו תנאים טובים,אולי העולם יכעס לשנייה (גם ככה העולם כועס תמידית על ישראל) אבל נרחיק את כיעד להגירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשואה שלי נכונה מאד.

אתה\ חלק גדול מהימין בארץ חושבים שערבים\פליטים הם נחותים היטלר חשב שיהודים נחותים.

מוביל למסקנה אחת...יש יורש להיטלר.

האנטי גזעניות שלך מעוורת אותך למציאות בדיוק כמו הגזענים.

אפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסודנים אני די מבין, רוצים רמת חיים יותר גבוהה.

החלאות האמיתיות הם כל יפי הנפש הצפוניים הצבועים שעוזרים להם (בדרך כלל מדובר בארגוני שמאל קיצוני/הקרן החדשה לישראל) להישאר פה מתוך אינטרס לגרום נזק למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...