אין גבול לחוצפה: שוהים בלתי חוקיים מאפריקה מתאגדים כדי "להלחם על זכויותיהם" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבול לחוצפה: שוהים בלתי חוקיים מאפריקה מתאגדים כדי "להלחם על זכויותיהם"

vic07

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3999859,00.html

בא לי פשוט לירות בכולם - לא רק במסתננים האלה שבאו מהשד יודע איפה ועכשיו מתלוננים שהם נאלצים לגור 10 איש בדירת חדר וש"מצב בריאותם מדרדר עקב אי הוודאות", אלא גם בישראלים שעוזרים להם להסתנן לפה, למצוא דירה או עבודה או עוזרים להם בכל דרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שאין קשר לצורך של ענפים כגון חקלאות ובניין בעובדים.

האנשים האלה הגיעו לכאן באופן מכוון כדי להתעלק על מה שקיים כאן.

אני לא אומר שאני לא מרחם עליהם, אני לא אומר שהם לא בני אדם שמגיע להם יחס סביר.

אבל לעודד את התופעה - בהחלט לא צריך, בלשון המעטה.

הבעיה העיקרית שלנו היא שצריך לסגור את הגבול טוב יותר.

מי שכבר הפך לישראלי - הוא ישראלי. וישראלי הוא ישראלי, לא אישית לא איכפת מה המוצא שלו ומה הדת שלו.

אבל הם עדיין לא ישראלים. :nixweiss:

נ"ב:

הטענה העיקרית אשר לדבריה יש להגן ולרחם עליהם, היא שהם פליטים. ואני מסכים עם הטיעון שעלינו להתייחס בצורה סבירה והוגנת לפליטים, אך ורק בשל היותנו יהודים. עם זאת, לדעתי, יש פה איזשהי פירצה בין בגבול שבין "פליט" לבין "מהגר". אני לא בטוח שהאנשים האלה אינם מהגרים ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובם המוחלט להבנתי מהגרי עבודה וככאלה אפשר לשלוח אותם אחר כבוד חזרה למקום ממנו באו...

יש כמובן גם חשיבות עליונה בסגירה הרמטית של הגבול עם מצרים.

אנחנו לא ארצות הברית והאתוס שלנו הוא לא:

Give me your tired, your poor,

Your huddled masses yearning to breathe free,

מדינת קמה מתוקף הזכות של היהודים להגדרה עצמית.

בנוגע למעטים שהם פליטים- בשביל זה יש אמנה בין לאומית, צריך לנהוג בהם לפי החוקים ולעיתים גם לפנים משורת הדין,

אבל כאמור רובם כפי הנראה אינם פליטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה - רוב המסתננים בכלל לא עובדים (כמו שהם מודים בעצמם בכתבה הזו).

אני לא מדבר על הרוב. אתה שאלת מי עוזר להם ואני השבתי לך.

לדעתי בסופו של דבר, במינון נכון, יש לנו צורך גם בעובדים זרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3999859,00.html

בא לי פשוט לירות בכולם - לא רק במסתננים האלה שבאו מהשד יודע איפה ועכשיו מתלוננים שהם נאלצים לגור 10 איש בדירת חדר וש"מצב בריאותם מדרדר עקב אי הוודאות", אלא גם בישראלים שעוזרים להם להסתנן לפה, למצוא דירה או עבודה או עוזרים להם בכל דרך אחרת.

נאצי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא הסתרתי את עובדת היותי פאשיסט. אני לא גזען במובן של "חושב שהעם\עדה שלו נעלים ביחס לאחרים", אבל אני חושב שלכל אדם הזכות להעדיף את בני עמו על פני עמים זרים, בוודאי שעל פני עמים זרים לא ידידותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: כמובן בהתאם למצב הנתון כיום קרי חלוקה לעמים ולגזעים וכמו כן למדינות , קשה לי כרגע לראות כיצד העולם יתנהג בצורה שהיא שיויונית ושיתופית זו צריכה להיות עליית מדרגה בתודעה אבל בינתיים חיזוק . ( זה לא אומר שבעתיד אני אסכים לכך אבל ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל האנושיות שיש בי, ויש... אותם אנשים מאפריקה רחוקים מאיתנו שנות אור.

זה שחלקם סובלים שם (מבני עמם) והמצב שם רע (בגללם) לא אומר שהמדינה שלנו צריכה לתת לכל דורש להיכנס או להישאר כאן.

אתה לא יודע על האנשים האלה כלום.

אין לך איך לדעת.

רובם יכולים להיות מהגרים לצורך עבודה, ולא בסכנת חיים אמיתית.

פשוט היה חרא שם והם חושבים שכאן גן עדן.

אולי חלקם הגדול שמע שמועות שהפיצו אנשים שהגיעו לכאן וחייהם השתפרו באלפי אחוזים.

חלקם יכול להיות גם פושעים או אנשים עם מוסר רופף שיכולים להוות סכנה אמיתית.

צריך לשלוח את כולם לארץ המוצא שלהם, וכמה שיותר מהר יותר טוב.

אם מישהו חי כאן כבר הרבה זמן (בגלל אוזלת יד של הרשויות) ויש להם ילדים שגדלו כאן והטמיעו את התרבות שלנו באופן שיקשה עליהם מאוד עד בילתי אפשרי בשבילם לעשות את המעבר חזרה לארץ מוצאם או מוצא הוריהם אז צריך לאפשר להם להשאר כל עוד הם עומדים בקרטריונים מחמירים.

ועכשיו לקטע הלא נעים...

כדי למנוע מגלים עצומים של אנשים לעשות את המסע לכאן ולחצות את הגבול באופן לא חוקי, צריך לתפוס את כל מי שעובר, לתת להם לייבש אותם בכלא לא נוח איזה שנה, ואז לשלוח אותם חזרה לאפריקה שיספרו לחברה שזה ממש לא רעיון טוב לחצות את הגבול כגנבים בלילה.

יש מדינות עם פחות בעיות, ויותר שטחים, ויותר תקציבים וכוח אדם להתמודד עם הגירה ועם בעיות העולם.

אנחנו בקושי מסוגלים להתמודד עם הבעיות הקיימות שיש לנו עם הפלסטינים והבעיות הפנימיות במדינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...