אין גבול לחוצפה: שוהים בלתי חוקיים מאפריקה מתאגדים כדי "להלחם על זכויותיהם" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבול לחוצפה: שוהים בלתי חוקיים מאפריקה מתאגדים כדי "להלחם על זכויותיהם"

vic07

Recommended Posts

כבר אמרתי, נכון, צריך למגר את התופעה.

אבל אתה רוצה לגרש אותם על פי חשד, גם אתה לא יודע אם הם בורחים ממשהו או באו לעשות עלינו קופה.

במקרה הזה אני מאמין בחפותם עד שיוכח אחרת. אתה מאמין בהפך.

אני לא יודע.

אולי הם באמת פושעים-מהגרי עבודה-חלאות.

אני לא יודע.

אבל עד שיוכח שהם מהגרי עבודה אין לי שום כוונה לסלק אותם.

חובת ההוכחה היא עליהם.

כך נהוג בכל מדינה תקינה.

אתה רוצה להגר ? תוכיח שאתה אדם שומר חוק מועיל לחברה ולא מסוכן.

זה מה שתלמד את הילדה שלך ?

אם זר דופק בדלת אז פותחים לו כל עוד לא הוכח שזה אנס/רוצח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי עוד מה לתרום לדיון הזה.

כן, תפסיקו את ההסתננות, אין לי על כך ויכוח.

נכון, הם נכנסו בדרך לא דרך אבל אולי יש משהו בדבריהם, לפני שאתם ממהרים לשנוא אותם ולנסות לגרש אותם, תנסו להסתכל רגע מה באמת קורה.

אולי הם סתם מהגרי עבודה. אולי הם פליטים.

אני לא יודע מה הם. ואם אתם כן יודעים בביטחון הסבירו.

היו שלום :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הדגים

תוסיף את הכתובת שלך לארוח של משפחות סודנים וניגרים שיכורים , לך תדע אותי גם תמצא לך כלה מבינהן , דרך אגב השרותים שלהם זה בגינות והסלון שלהם זה צמוד לפח האשפה השכונתי http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3992051,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת דויד.

זה שיש פרצות הגירה - ברור.

זה שרבים מהפליטים הם בעצם מסתננים - ברור.

זה שרובם מהגרי עבודה - ברור.

אבל מפה ועד לקרוא להם סודנים שיכורים? אני מבטיח לך שהם לא שיכורים יותר מרוסים, אשכנזים, ספרדים ואפילו מהרב עובדיה יוסף. זו גזענות וזנופוביה לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבן אדם האחרון שאפשר לקרא לו גיזעני - את זה אתה יכול להיות בטוח

אולי פטריוט , אולי אחד ששומר על מה ששלי , אולי שומר ואוכף חוק , אבל גיזעני ? למה אפ אלו היו מסתננים מבולגריה אתה חושב שהייתי אומר אחרת ? אלו שיכבה ארורה של גנבי גבול ומהגרי עבודה , כן ארורה , כי אני ראיתי מה זה עושה למדינה וזה שיש אנשים שמוכנים לסכן את שאר התושבים כל עוד הם מוגנים בשכונות יקרות זה רק מראה כמה כל הנושא הזה הוא ארור , הוא אפילו לא צריך לעלות לדיון , בשביל זה יש חוק , כדי שיהיו דברים שלא צריך לדון עליהם מפני שכבר למדו לקח מהם , יפי הנפש רוצים דמוקרטיה אבל אחרונים לשמור על החוקים שלה ( קשקשנות מטומטמת , הם צריכם להיות בכלא ולגורש מכאן בלי כלום - את הזכויות שלהם שידרשו במדינה שלהם - בקטע הזה אני מצדד בדעה של אלי ישיי ,) במחיר האגו שלהם . אני לא אומר שלא לעשות כמו שבגין עשה ולקבל כמה מאות בצורה הומניטרית אבל את רובם ככולם לגרש , כן גם אם הם מסתננים משוודיה או מארה"ב .

אם לא תשמור על החוק החוק לא ישמור עלייך - כמה מטומטם צריך להיות כדי לא להבין את המשפט הזה :kopfpatsch:

לכו לשם ופעלו לסדר אותם , אתם עצלנים קשקשנים - כמה מכם הלכו לאפריקה להילחם במרצחים שלהם ? כמה מיכם שכרו להם דירה בשכונה שלכם ?

ועל השיכורים וכו' מספיק לראות את הכתבה שצרפתי מקודם וכמו כן מספיק טיול קטן באזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אבל מסיוריי הרבים בשכונות דרום ת"א ודומות להן - העובדים הזרים לא מצטיירים בעיניי כשיכורים ואנסים - אלא להפך - אנשים חרוצים בהרבה מהישראלי הממוצע והמפונק(ואני ביניהם) - רובם עובדים מספר דו ספרתי של שעות ביום וגרים בדירת רבע חדר. אז לקרוא להם שיכורים וכו'... דבילי.

אני גם חושב שפחות צריך לתקוף "אותם"(את המסתננים) אלא את הפירצה המאפשרת להם להסתנן. כן, הם עדיין פושעים - אבל לבוא עכשיו ולגרש כל מסתנן זה לא פיתרון, בעיקר כי זה לא כלכלי - נשים כרגע בצד את עניין המוסר.

נוסיף במאמר מוסגר שמעטות הן המדינות שיש להן גבול יבשתי עם מדינות עניות אשר הצליחו לסגור את הגבולות שלהן. הדוגמא הטובה ביותר לכך היא ארה"ב והגבול שלה עם מקסיקו - ככה שגם לקרוא לכל שר שני בממשלה אימפוטנט זה גם מטומטם ומראה על רמה נמוכה של אנשים שאוהבים רק להתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תפסיק לבלבל את המוח - אם הם פושעים אז הם פושעים , עאלק , "הם פושעים אבל אני אעשה להם הנחות כי הם לא אנסו את אחותי עדיין והם רק לוקחים את העבודות של בוזגלו ועבדאללה ? או אני אעשה להם הנחות כי אני הגיזעני האמיתי ואני יעני יוותר להם כדי שלא יראו שאני גיזעני ?" אלו שרוצים להשאיר אותם כאן הם הגיזענים אלא רק זו גיזענות הפוכה !

אתם מוותרים להם כי אתם גיזענים ורוצים להסתיר את הגיזענות שלכם !

מקום הפשעים הוא בכלא ולא ברחובות . כן ולא גם בבתים בצהלה שיהיו עבדים :nono:

הכנסה של גורם לא חוקי בכמות הזו מערערת את המערכת , הם עובדים בשחור והמעסיקים שלהם משלמים להם בשחור , נוצרת כאן כלכלה שחורה שפוגעת באופן ישיר בכל אזרח למעט כמובן לקיחת העבודות ויצירת עודף של עובדים בעבודות כפיים מה שמנציח את העוני במדינה ופוגע ישירות בשיכבה מוחלשת של האזרחים שנזקקים לקיבצאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אבל מסיוריי הרבים בשכונות דרום ת"א ודומות להן - העובדים הזרים לא מצטיירים בעיניי כשיכורים ואנסים - אלא להפך - אנשים חרוצים בהרבה מהישראלי הממוצע והמפונק(ואני ביניהם) - רובם עובדים מספר דו ספרתי של שעות ביום וגרים בדירת רבע חדר. אז לקרוא להם שיכורים וכו'... דבילי.

אני גם חושב שפחות צריך לתקוף "אותם"(את המסתננים) אלא את הפירצה המאפשרת להם להסתנן. כן, הם עדיין פושעים - אבל לבוא עכשיו ולגרש כל מסתנן זה לא פיתרון, בעיקר כי זה לא כלכלי - נשים כרגע בצד את עניין המוסר.

נוסיף במאמר מוסגר שמעטות הן המדינות שיש להן גבול יבשתי עם מדינות עניות אשר הצליחו לסגור את הגבולות שלהן. הדוגמא הטובה ביותר לכך היא ארה"ב והגבול שלה עם מקסיקו - ככה שגם לקרוא לכל שר שני בממשלה אימפוטנט זה גם מטומטם ומראה על רמה נמוכה של אנשים שאוהבים רק להתלונן.

:hizuk: :goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אוהב את מדיניות הממשלה - מצד אחד מעלים על מטוס 50 סודנים, ומצד שני מחליטים להביא לארץ אלפי בני פלשמורה...

בני הפלשמורה הם יהודים. אין זכות קיום למדינת כמדינה יהודית אם היא אינה קולטת יהודים בצרה מרחבי הגלובוס.

אז תפסיק לבלבל את המוח - אם הם פושעים אז הם פושעים , עאלק , "הם פושעים אבל אני אעשה להם הנחות כי הם לא אנסו את אחותי עדיין והם רק לוקחים את העבודות של בוזגלו ועבדאללה ? או אני אעשה להם הנחות כי אני הגיזעני האמיתי ואני יעני יוותר להם כדי שלא יראו שאני גיזעני ?" אלו שרוצים להשאיר אותם כאן הם הגיזענים אלא רק זו גיזענות הפוכה !

אתם מוותרים להם כי אתם גיזענים ורוצים להסתיר את הגיזענות שלכם !

מקום הפשעים הוא בכלא ולא ברחובות . כן ולא גם בבתים בצהלה שיהיו עבדים :nono:

הכנסה של גורם לא חוקי בכמות הזו מערערת את המערכת , הם עובדים בשחור והמעסיקים שלהם משלמים להם בשחור , נוצרת כאן כלכלה שחורה שפוגעת באופן ישיר בכל אזרח למעט כמובן לקיחת העבודות ויצירת עודף של עובדים בעבודות כפיים מה שמנציח את העוני במדינה ופוגע ישירות בשיכבה מוחלשת של האזרחים שנזקקים לקיבצאות .

זה שתכתוב דברים בפונט גדול לא הופך אותך לחכם או צודק.

יש מבין? יופי.

אף אחד לא אומר שאני מוותר להם כי הם פושעים, ולהכניס לכאן אונס זה טימטום - בדיוק כמו שלא שופטים אדם שחצה כביש שלא במעבר חצייה למאסר עולם בניגוד לרוצח.

אני אומר שעכשיו to round up את הפושעים *עצמם*, זו התעלמות מהבעיה - כי הפירצה בגבול תימשך(ופירצה קוראת לגנב כפי שאומרים) ומדובר במהלך כלכלי מפגר לכל דבר ועניין. זה יקר, והתמורה מעטה כיוון שימשיכו להסתנן. מה השגת בזה? כלום, מלבד שוטרים שיחשבו שהם אלוהים וידפקו מכות למסתננים. אני לא בעד לתת לשום שלטון או ממשל בעולם יותר כוח מההכרחי - ולשלוח עכשיו שוטרים לסיורים חודשיים בשכונות הדרום לאתר מהגרים לא חוקיים ולהכניס אותם לכלא זה מתכון לצרות.

להזכירך גם בני נוער עובדים אינם משלמים מיסים ורוב המעסיקים משלמים להם בשחור - לכלא ומיד! רגע שנייה, אני אכתוב את זה מודגש כדי שזה יראה מרשים:

לכלא ומיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O0

אתה מעדיף להיות עבריין אתה רק חושב שיש לך סיבה ריגשית לזה , אז מה ההבדל בינך לבין ערס שדוקר מישהו כי הוא עיצבן אותו ? אין הבדל , אתה מעודד ותומך בהפרה של החוק מסיבות ריגשיות , אז באמת ממש כמו לערס שאי אפשר לדבר איתו גם באותיות גדולות גם איתך זה לא יעזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...