למי שעוד לא הספיק להכיר - humblebundle.com בחבילה שבועית &#1495 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שעוד לא הספיק להכיר - humblebundle.com בחבילה שבועית &#1495

djelectric

Recommended Posts

http://www.humblebundle.com/

שלם כמה שתרצה! זה כל מה שהאתר הזה בא להגיד.

תרום סכום כסף כלשהו וקבל במתנה את חבילת המשחקים השבועית בשווי של 80$ ואף יותר.

כל המשחקים עובדים בצורה נהדרת ודורשים ממש מעט משאבים. מותאמים גם לוינדוס גם ללינוקס וגם למאק.

המשחקים הללו אינם דורשים מערכת ככה שברגע שתרמתם למשל 3$ והורדתם את המשחקים - הם שלכם, גם אוף-ליין.

רק מה שצריך זאת רק התקנה ואין גם הגבלת זמן על ההורדה.

התרומה שלכם היא צדקה נטו, כך גם התרומה של יוצרי המשחקים בפרוייקט המשותף הזה.

המשחקונים האלה עצמם קוטפים ציונים גבוהים (לפעמים מאוד) באתרי סקירות המשחקים.

אז תרשו לעצמכם להנות ולשמח גם אחרים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום. למי שזוכר, ה-Humble Indie Bundle הראשון היה לפני חצי שנה, וזכה להצלחה כבירה.

מבין המשחקים שיש בחבילה עכשיו אני מכיר רק את Braid הגאוני, והוא לבדו שווה כל סכום שתרצו להשקיע. למיטב זכרוני גם Machinarium קטף שבחים רבים.

נ.ב. מה שבועי בחבילה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי לא הכי מענינים המשחקים האילו . אני עדיין רוצה לקנות למישהו URW במתנה כמו שהמפתח ביקש (קניתי רשיון לכל החיים בזול לפני 10 שנים ואני רוצה להמשיך לתרום משהו).

אגב תשימו לב ש notch מקום ראשון עם תשלום של 2000$ . אני מנחש שזה המפתח של minecraft שגם ידוע בשם הזה . היה סיפור על זה בynet (אני קניתי בעקבות הכתבה) שאחרי שהמון אנשים נרשמו חסמו לו את חשבון הpaypal ו שבזמן קצר מאוד הוא עשה כ 5 מיליון יורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוויתי בהתחלה שMINECRAFT יופיע פה אבל בגלל שהוא עדיין בשלבי אלפא (בעוד שבוע ביטא :yelclap: ) אז זה לא יקרה.

minecraft מצליח מדי בשביל לבקש נדבות כרגע הם כבר הכניסו 7.5 מליון יורו. ואגב עם הכניסה לביטא המחיר יעלה ל 15 יורו . מומלץ למי שמעוניין במשחק לקנות אותו עכשיו ב10 יורו בגלל שהמחיר עומד לעלות. עדיין הוא יכול להתחיל לשעמם אחרי כמה זמן. אני שילמתי ואני לא כלכך משחק בו יותר בגלל שהוא קצת פתוח מדי והוא די קל (כמו שציינתי אני מכיר משחק דומה שרמת הקושי בו יותר הגיונית) . יש לי חברים בחו"ל שיש להם שרת אבל הפורמט של שרתים לטווח ארוך לא הכי מעניין אותי ויש שם גם lag עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שלחו לי עוד מייל והוסיפו לי בחינם את המשחקים של HUMBLE INDIE PACK #1. ממש נחמד מצידם!

ניתן גם להוסיף את מרבית המשחקים לסטים מי שרוצה ככה. ממש שימחו אותי אז אני אתרום עוד חח.

ממליץ לקנות ולתרום למי שעוד לא עשה!

מי שיתרום כרגע יותר מהממוצע הנוכחי (שעומד על 7.36$) יקבל גם את המשחקים של שהיו ב-HUMBLE PACK הראשון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה די נובית אבל לא מצאתי לה תשובה באתר שלהם.

האם מקבלים קוד הורדה לכל משחק בנפרד או שחייבים להוריד את כולם ביחד?

והאם יש הגבלה למספר הפעמים שניתן להוריד את המשחקים? (במקרה של פורמט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תורם - מקבל URL לאימייל

ושם לינקים להורדה של הכל, יכול להוריד הכל בו זמנית. בעקרון אני יכול לשים לך אפילו תיאורתית פה את הקישורים האלה הם קבועים

אבל כמובן שלא אעשה זאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...