תתעררו !!! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תתעררו !!!

KoM

Recommended Posts

אתם לא רואים איזה מטומטמים המחשב שלנו ? אתם לא רואים איזה גלמים חסרי אונים הם ?

טיפה חום והם משתגעים, פחות מתח ? אז ההארדיסק מתחרפן, מחקת שורה ב-BOOT.INI ביי ביי מערכות הפעלה, שינית משהו לא טוב ברג'סטרי ? הוינדוס כבר לא זוכר מי הוא !

ביוס דפוק ? המחשב בעצמו כבר לא זוכר מי הוא ומתפגר. הדרייבר לא מתאים למערכת ההפעלה ומתנגש עם חריץ ה-PCI השישי שעליו מותקן כרטיס בהמהרה ? מסכים כחולים ותקיעות כל שנייה !

חייבים מהפך ! מהפך רציני בתחום, וכדאי שהוא יקרה בקרוב, אני לא רואה את המחשבים ממשיכים ככה, הם פשוט אידיוטים !

>:( >:(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שונא את הסלט של החוטים שנוצר מאחורי המחשב אם יש לי יותר ממקלדת + עכבר +מסך... זה ממש ג'ונגל. שמישהו ימציא כבר איזה SMART CABLE או קונקטור כללי כזה שמאחד את הכל לכבל אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים איזה מטומטמים בני האדם האלה ? אתם לא רואים איזה גלמים חסרי אונים הם ?

טיפה חום והם משתגעים, פחות חמצן ? אז המוח מתחרפן, הוצאת להם את הלבלב - ביי ביי לספיקת דם , נפלת לא טוב על הראש? הבן אדם כבר לא זוכר מי הוא !

חייבים מהפך ! מהפך רציני בתחום, וכדאי שהוא יקרה בקרוב, אני לא רואה את בני האדם ממשיכים ככה, הם פשוט אידיוטים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט אידיוטים !

חלק..

לא הבנת אותי, כשהמחשב יגיע לעשירית ממה שהגוף עושה אני ארד מהעניין, ומה הקשר בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AI.

כוח העיבוד של המחשבים הוא עצום, אבל ה"חוכמה" שלהם, ממש אפסית.

בני אדם, יציר מושלם, ומי שינסה לחקות את דרך בניתו, וליצור מכונה חכמה יותר, יכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה של המחשב זה אנחנו (בני אדם ;D) אני משנים לו את המתך אנחנו עושים לו OC עד כדי טרוף אנחנו מוחקים שורות מקבצים.

הידיד הכי רע של המחשב הוא אנחנו והכי טוב הוא המאורר ;D

המחשבים עובדים מעולה בלי שום בעיות אם אתה מוריד כמה תוכנות שינהלו את המערכת ואיזה תוכנת בק אפ קטנה וכל המערכת בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן אותך קצת KOM

במקרה של התקלות הבאות:

שינוי ה REGISTRY

ובעייה בקובץ BOOT.INI

יש פתרונות , ולא תמיד התוצאה היא "ביי ביי מערכות ההפעלה" או "המחשב לא זוכר מי הוא"

"הדרייבר לא מתאים למערכת ההפעלה ומתנגש עם חריץ ה-PCI השישי שעליו מותקן כרטיס רשת בהמהרה ?

מסכים כחולים ותקיעות כל שנייה !" - גם לזה יש פתרונות.

"טיפה חום והם משתגעים" -אם לא מתחילים "לשחק" עם הקרביים של המחשב ועם ניסויים של OC ,אז תאמין לי שהכל, אבל הכל בסדר.

צריך להבין שמחשב הוא רק קופסה של ברזל, ברגים ושפת מכונה, כל התקלות שנגרמות הם בגלל האנשים שגורמים לזה לקרות,

את אז אתם צריכים להבין.

מחשב לא קם בבוקר ואומר לעצמו - "היום אני רוצה להיות חולה" או "לעבור השתלה" (ברוב המקרים)

אני חייב לציין שחלק מין הדברים שאתה אומר נכונים (תלוי באיזה אתה עובד).

תגובות יתקבלו- לטוב ולרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הרעיון הכללי, וזה מה שחשוב... אני מתכוון למשל שאם יש לוינדוס בעייה עם לא תקינים אז הוא לא צריך להראות משהו מזופת בסגנון 00000XPIG8X007, אלא פשוט להסביר :-/

המערכת ההפעלה הראשונה שתדע לעשות לפחות את זה תתחיל מהפיכה למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הרעיון הכללי, וזה מה שחשוב... אני מתכוון למשל שאם יש לוינדוס בעייה עם לא תקינים אז הוא לא צריך להראות משהו מזופת בסגנון 00000XPIG8X007, אלא פשוט להסביר :-/

לי היו 2 256 ו 128 יום אחד הווינדוס עלה ועשה משחק כחול במסך הכחול היה רשום (u have dump memory)

אז השארתי רק את ה256 והכל היה טוב.

win 2000 לא יגיד לך שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת יהיה נחמד אם במקום המסך הכחול עם הרבה תווים מעצבנים שאף אחד לא מבין אותם חוץ מהמתכנתים של , המחשב פשוט יודיע לך, בקול שקט וסמכותי, לבדוק האם כבל העכבר מחובר כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...