ביקורת עכבר Razer Imperator - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת עכבר Razer Imperator

YairZ

Recommended Posts

המחיר מוצדק ביותר. הייתי מקודם עם MX518, נפל לי והפסיק לעבוד (תיקנו במעבדה ומת אחרי שנתיים)

קניתי לא מזמן את הrazor, נפל לי כבר שש פעמים (אל תשאלו למה), עובד כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

רד מזה, גם לי יש MX518 (מ-2008 או 2007, לא זוכר במדויק, כשהייתי בכיתה ח'/ט' ועכשיו אני בי"ב) והוא מתקלף ביותר. מצד שני קניתי באייבורי, ככה שאני לא בטוח שהמוצר עצמו באותו הגיל... (מכיוון שלא הרבה קונים באייבורי בחיפה, אם בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
בעקבות ההמלצות פה, אני חושב שאני אקנה לעצמי אחד.

לפני הקניה שים את היד שלך עליו כדי לראות שאכן נוח לך. ממליץ גם לבדוק את הDeathAdder שמעט גדול יותר ובעל מחיר יותר ריאלי (250~ שקלים).

אתם אומרים לעדכן FM ודרייברים ברגע שהוא מחובר?

כן, הוא מגיע ללא דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אם אתה מזיע אז אתה מזיע, זה לא קשור לחומר שבא במגע עם כף היד. הבעיה היא בגוף שלך ולא בעכבר.

חוץ מזה שהפלסטיק הזה אינו חלק, כלומר המשטח עצמו מוגדר כחלק ומבריק אבל היד עצמה אינה מחליקה שם כל עוד שלא מזיעים, יש אחיזה ממש טובה בכל העכבר.

אמרת שיש לך ידיים גדולות אז מה שהיית אמור לרשום כאן זה "אין טעם בעכבר הזה אם יש לכם ידיים גדולות".

אני אומר את זה כי לי יש ידיים בינונית והוא פשוט מתאים בצורה מושלמת, שלא להזכיר את האפשרות להזיז את כפתורי ה-back/forward לנקודה המתאימה למשתמש.

ממש ממש לא. זה תלוי בכמה החומר מתחמם בקלות-

ב-G500 וב-MX518 אין בעיה של הזעה אצלי, בעוד שב-CM STORM SENESTIEL היד שלי ממש מזיעה, העכבר מתחמם בקלות (לא בעצמו, מהמגע של היד שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...