אופנועים - מה אני צריך לדעת? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אופנועים - מה אני צריך לדעת?

yot

Recommended Posts

לגבי האופנועי 600 שמוגבלים ל-33 כ"ס. האם ניתן, באופן חוקי כמובן, לאחר קבלת הרשיון A, להוריד את ההגבלה?

עם הגעתו לארץ של אופנוע קובעים את הספקו וכך זה נרשם ברישיון.

אם הוצאת רישיון על A1 ויש לה אופנוע שרשום ברישיון הרכב "עד 33 כ"ס" אז זה רשום כך ואי אפשר לשנותו.

או במילים אחרות: פיזית אתה יכול להוריד את ההגבלה (למשל באופנועי דוקאטי מונסטר זה קלי קלות) אבל חוקית זה אסור.

לא תוכל לשנות ברישיון הרכב את ההספק.

fullgaz-yqyj109668.jpg

אם תשאל אותי, לא שווה את זה.

גם אם אפילו אתה רוצה עכשיו להוציא רישיון A1 ולשדרג לבלתי מוגבל, מקסימום אתה תוכל לעלות על אופנועים בלתי מוגבלים עוד שנה, שזה ממש לא הרבה זמן.

,תקרא על זה עוד פה:

http://www.fullgaz.co.il/xpages/article.php?i=47861

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז מה אתה בעצם מציע להוציא רשיון A1 ולא לרכב עד שאתה משדרג ל-A ואז ישר לעלות על אופנוע עם 100+ כ"ס? נשמע כמו מתכון טוב למוות מהיר.

יש לי חברים שיש להם אופנועי ליטר ספורטיביים ונוסעים איתם בהכי רגוע שיש.

זה תלוי בך.

עזוב אותך, קודם תעלה על אופנוע, אח"כ תמשיך את השיחה.

אחרי שתעלה ותבין מה זה, אתה תשים לב שאתה מדבר יותר מדוייק ולא סתם זורק מילים מפוצצות וחסרות כל שחר.

יש הרבה אופנוענים ממועדון האופנועים הישראלי שמחזיקים כלים כבדים ונוסעים איתם ברגוע. תלוי עד כמה אתה מלטף את הגז.

אפרופו, לפחות 80% מהם אנשי היי-טק. יש להם גם כסף לצעצועים האלה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אתה פספסת את הנקודה לחלוטין. אתה הצעת להתחיל, כאופנוע ראשון אופנוע של 100+ כ"ס.

הבנת הנקרא?!

כתבתי שאני מכיר חבר'ה שנוסעים על ליטרים ספורטיביים על רגוע...

אם אתה הבנת שאמרתי לך לעלות על כאלה אז לא הבנת נכון.

מטרתי הייתה להבהיר לך שאפילו על אופנועים חזקים אפשר לשלוט, זה תלוי אך ורק בך.

בקושי מגרדים שם את ה-100 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת הנקרא?!

כתבתי שאני מכיר חבר'ה שנוסעים על ליטרים ספורטיביים על רגוע...

אם אתה הבנת שאמרתי לך לעלות על כאלה אז לא הבנת נכון.

מטרתי הייתה להבהיר לך שאפילו על אופנועים חזקים אפשר לשלוט, זה תלוי אך ורק בך.

בקושי מגרדים שם את ה-100 קמ"ש.

וזה שהם רוכבים רגוע זה אומר שהם התחילו מליטר? כפיר, סלח לי על ההתבטאות אבל תעשה טובה ואל תגיב בתרד הזה יותר.

B.D.B רוצה להתחיל מאופנועים? בחר לך אחד מה500ים שנמכרים עכשיו בשוק ממש בגרושים, רק צריך להשקיע בחיפוש אופנוע שמור, ואל תקפוץ מעל הפופיק עם ליטרים או 600ים, לא רוצה 500, וחושב גדול עליך? יש לך את YBR250 עם אחזקה ממש זולה, הוא ממש כמו קטנוע 250 עם הילוכים, בא לך עדיין להישאר עם הרגליים על הקרקע אבל לתת קצת יותר בראש עם יותר מהירות? יש לך את הבייבי נינג'ה שהוא אחלה מיני אופנוע שנותן אחלה שילוב של מנוע חזק עם ביצועים טובים למתחילים, בקרוב אני מאמין שהונדה יתחילו ביבוא של הCBR250 אבל לזה יש עוד זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שהם רוכבים רגוע זה אומר שהם התחילו מליטר? כפיר, סלח לי על ההתבטאות אבל תעשה טובה ואל תגיב בתרד הזה יותר.

B.D.B רוצה להתחיל מאופנועים? בחר לך אחד מה500ים שנמכרים עכשיו בשוק ממש בגרושים, רק צריך להשקיע בחיפוש אופנוע שמור, ואל תקפוץ מעל הפופיק עם ליטרים או 600ים, לא רוצה 500, וחושב גדול עליך? יש לך את YBR250 עם אחזקה ממש זולה, הוא ממש כמו קטנוע 250 עם הילוכים, בא לך עדיין להישאר עם הרגליים על הקרקע אבל לתת קצת יותר בראש עם יותר מהירות? יש לך את הבייבי נינג'ה שהוא אחלה מיני אופנוע שנותן אחלה שילוב של מנוע חזק עם ביצועים טובים למתחילים, בקרוב אני מאמין שהונדה יתחילו ביבוא של הCBR250 אבל לזה יש עוד זמן.

יאניק, הפז"מניק בתחום הוא אני ולא אתה, אז חלאס!

ושוב, תקראו, לא המלצתי לעלות על ליטר ספורטיבי, רק אמרתי שזה אפשרי בהנחה והבנאדם יודע לרסן את היד ימין שלו.

אבל בתור אופנוע ראשון זה גדול על כל אחד מאיתנו, לכן אנו מתחילים מאופנועים/קטנועים חלשים ומטפסים לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפז"מ שאתה מדבר עליו לא נותן כלום כפיר כאשר אתה פולט הרבה שטויות ולא מסביר את עצמך כמו שצריך.

זה שאתה לא התאמצת לקרוא לעומק לא אומר שאני פולט שטויות.

ואתה אמור להיות איתי ולא נגדי. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתעמק ולא היחיד, לכן קוטלים אותך על השטויות שאתה פולט פה, אני עם הרוכבים אבל לא עם רוכבים שפולטים שטויות. ::)

סלח לי, אבל אתה כזה א-ה-ב-ל, אתה רואה אותי ממליץ ביום יום על היבוסה בתור אופנוע ראשון? כמה פעמים אני יכול לחזור על אותו משפט עד שתבין?!

רק אמרתי שזה אפשרי לשלוט על כלים חזקים, זה תלוי בעיקר באדם. אבל בתור אופנוע ראשון מתחילים עם כלים חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...