איזה דפדפן אתם מעדיפים?-"מלחמת הדפדפנים" - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן אתם מעדיפים?-"מלחמת הדפדפנים"

RUONXHEV

באיזה דפדפן אתם משתמשים? ולמה?  

1371 הצבעות

1. 1. באיזה דפדפן אתם משתמשים? ולמה?

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

firefox. השתמשתי בכרום ואכן הוא מעט יותר מהיר, אבל הוא לא תומך בהרבה אתרים, והרבה פעמים שיש תמונות לא ניתן לראות אותן. מה גם ש יותר יציב ולא נסגר מדי פעם. IE בכלל לא אופציה.

כרגע אני לא על המחשב שלי ד"א..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב, כרגע יש עוד 2 אנשים שמשתמשים במקסתון.

הממשק שלו נוח, התמיכה באתרים טובה (במיוחד מקסתון 3), קליל ועם מצב תאימות שמחקה את IE8 במקרה הצורך. הכל כבר מגיע מוכן מההתקנה ולא צריך תוסף בשביל כל דבר למרות שגם פה האפשרויות לתוספים קיימות אך לא משהו מהקצת שיצא לי להשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MAXTHON - בגלל שהוא עמיד והוא מהיר והוא מבוסס אקספלורר

INTERNET EXPLORER - בגלל שזה מובנה והוא הדפדפן הכי עמיד שהכרתי , ומציג את הדף בצורה הנכונה ביותר ,

( מייקרוסופט הייתה חלק מפיתוח ה-HTML )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

איזה חארטה שנאמרת בכזה ביטחון.... גדול :lol:

Since its first release, has added features and technologies such as basic table display (in version 1.5); XMLHttpRequest (in version 5), which aids creation of dynamic web pages; and Internationalized Domain Names (in version 7), which allow Web sites to have native-language addresses with non-Latin characters. The browser has also received scrutiny throughout its development for use of third-party technology (such as the source code of Spyglass Mosaic, used without royalty in early versions) and security and privacy vulnerabilities, and both the United States and the European Union have alleged that integration of IE with has been to the detriment of other browsers.

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_Explorer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תסביר את זה שכמה אתרים שנבנו בצורה לא מקצועית מכילים הודעה כזאת ?

כי אלו פיצ'רים שמותאמים ל-IE6 מכיוון שהקודים עבדו בפיתוח של מייקרוסופט , כמו Javascript וכד' ( לא כ"כ בטוח איזה קוד מדובר )

אני לא בטוח איזה קוד כמו שאני בטוח ב-100% שה-PHP הומצא בישראל...

וזה מה שבונה האתר בדיוק השתמש ,

מאז , הדפדפנים עלו מ-IE6 ל- IE7 ו-8

אך הקוד עצמו של הדף נשאר יישן ולא מעודכן ,

( זה ההסבר הכי הגיוני שיוכלתי לחשוב עליו ) , בכל אופן ,

או שהקוד - לא קיים יותר ,

או שפיתחו צורת קוד חדשה והמתכנת לא השתמש בו

העיקר ש"מנהל האתר" שכנראה למד במכללת מדיאטק Webmaster או בג'ון ברייס צוחק על אנשים אחרים וקוטל אותם ואחר"כ בורח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Opera.

פשטות ,עיצוב יפה נקי ונוח . יש הרבה (מאוד) קיצורי דרך באופרה ואפשר להגדיר כל אחד מהם בעצמך. הוא מהיר.

ואמרתי כבר מאוד נוח? כי הוא ממש נוח

אה עוד דבר שאני אוהב באופרה זה שכשאתה יוצא מהדפדפן הטאבים שלך נשמרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר השתמשתי בפיירפוקס כיוון שהיה מהיר יותר מIE, אך עדיין נאלצתי בלית ברירה להשתמש בIE לפעמים בגלל בעיות תאימות עם אתרים (לא הרבה, אבל היו ועדיין יש).

כרגע עם שלדעתי זז יותר מהר מפיירפוקס אך עדיין אותו העניין עם IE (למרות שבכרום אני פחות רואה את הבעיות תאימות האלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...