הייתם ממליצים ליקנות מערכת קירור מים של ZALMAN - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתם ממליצים ליקנות מערכת קירור מים של ZALMAN

Alroit

Recommended Posts

מכיר את הטבלה, חבר בOCN

המשאבה שיש בסט היא זאת http://www.xspc.biz/baypump750a.php

נתונים: 750 lph ו- head של 1.8m

תרכיב באותו סט את הMCP655 עם ה1200LPH וראש של 3.1 מטר ותראה את ההבדל בעצמך

בסופו של דבר יש פגם גדול בבדיקות מערכת בחול לעומת הביצועים שלהם בפועל בישראל... הטמפ' סביבה, המרכיב הכי חשוב בכל הוא שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כמו שאני ימליץ למישהו לקחת ATI 6870 שייתן ביצועים מצויינים ואז מישהו יבוא יגיד קח GTX580 ותראה את ההבדל, זה פשוט לא נחוץ בלופ כזה קטן עם בלוק בודד, אנחנו לא מנסים לבנות פה מערכת של 3 בלוקים לכרטיסי מסך, בלוק ללוח אם ובלוק למעבד.

לא משנה איך תסובב את זה המשאבה הזאת עושה עבודה מצויינת ללופ שכזה ולא סתם ממליצים עליה המון בOCN.

עריכה:

לגבי אופי הבדיקות של Martin הוא עושה טבלה של דלתא מעל טמפ' המים ולא הסביבה כך שהתוצאות שלו לא יהיו תלויות באופי הסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים -

אני שמתי לב שרובכם מתיחסים לקירור מעבד בלבד - למרות שציינתי שאני מעוניין בקירור מעבד + כ.מסך ואולי בעתיד גם את הגשר.

אני ממש לא רוצה להזמין משהו שיהיה חלש מדי לשניהם גם יחד אלא:

האם אני יכול להשתמש בTT 760 שיש לי היום לקירור הכ. מסך בלולאה ראשונה? ואת ה XSPC כלולאה שניה נפרדת למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה דעתכם על המע' המלאה הזו : http://www.frozencpu.com/products/8411/ex-wat-140/Swiftech_H20-220_Apex_Ultima_XT_Liquid_Cooling_Kit_Universal_Mount.html?tl=g30c321s818-

במקום XSPC

כי לפי תגובתכם אין לי צורך ברדיאטור משולש אבל כן במשאב חזקה כמו MCP655-B Pump של SWIFTECH

וגם נראה לי שמע' זו תחזיק שני לופים - מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני בונה לך מפרט חשוב לי לדעת את רמת השקט שתרצה, בהסתמך על זה אני בוחר לך את הרדיאטור.

עריכה:

צירפתי לך הצעה למפרט מאוד חזק, פחות משתלמת פר מחיר אך תענה על כל רצונותיך מעל ומעבר.

נקודות שלי למפרט:

1. קשה לי מאוד להמליץ לך לבזבז 100$ על בלוק מלא לכ. מסך מכיוון שזה הסכום שהכרטיס עצמו שווה כרגע ולא ניתן להעביר את זה לכ. מסך מדגם אחר אם תקנה.

2. המיכל ששמתי לך אמנם יקר אך הוא חוסך מקום במארז ומשמש כAftermarket Top לכל דבר (נותן ביצועים קצת משופרים למשאבה).

3. מכיוון שהמארז שלך לא יכול להכיל רדיאטור בגודל הזה בפנים צירפתי לך למפרט את הRadbox אשר נועד להחזיק רדיאטור מחוץ למארז (לדוגמאות כנס ליומן בנייה שלי).

4. שמתי לך כרגע רדיאטור שנועד למאווררים שקטים, אם תרצה להתפשר על שקט ולעלות ברמת הרעש אז אפשר לקבל הרבה יותר ביצועים מרדיאטור אחר באותו מחיר.

5. שמתי לך 6 מאווררים מצויינים למערך של Push-Pull, אני לא ממליץ לקנות מאווררים בארץ בגלל שאין הרבה מאווררים בארץ עם לחץ סטטי ראוי לרדיאוטורים והמאווררים ששמתי לך זולים פי כמה וכמה מכל דבר שתקנה בארץ.

החלקים יצאו 507$ עם משלוח זה עוד 120$ כך שזה יוצא 627$ (2320ש"ח).

ניתן להתפשר על חלקים זולים יותר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jclarkk - באמת תודה על ההשקעה

וכן אני מחפש שקט - וגם ביצועים כמובן הכל יחסי לשקט/ רעש

אשמח לדעת באיזה אתר בנית את זה - בכדי שאוכל להזמין.

וכן נראה לי שאני לא יזמין את הקירור לכ מסך - זה המון כסף - וגם נראה לי שבמחיר הזה אני כבר יתחדש עם כ. מסך חדש ואז נראה.

עוד שאלה: היית משאיר את ה- TT 760 שיש לי לקירור הכ. מסך ללופ השני?

ואז אולי אפשר להזמין רדיאטור כפול ולא השלוש?

ככה אני יוצר שתי מע' קירור מים נפרדות למעבד + ונפרדת לכ. מסך.

מה אתה אומר?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שהחלטת לא ללכת על קירור לכרטיס מסך לבינתיים, בכל מקרה כפי שאמרתי כבר רבות בפורומים הללו אני הייתי מתרחק מTT ככל האפשר. שילוב של נחושת ואלומיניום בלופ של מים יכול לגרום לקורוזיה ותאמין לי שאתה לא רוצה קורוזיה ליד המערכת שלך ששווה הרבה כסף.

לגבי הרדיאטור הכפול עדיף כבר לקנות משולש מטעמי יחס עלות-תועלת כי כפול זה סה"כ 15$ פחות וביצועים שפוחתים מעל ל25% אז פשוט כבר עדיף משולש.

המפרט הורכב באתר:

www.performance-pcs.com

בדר"כ אני ממליץ על www.sidewindercomputers.com אבל לאחרונה חסר להם המון דברים במלאי.

שני לופים לא ייתנו לך תוצאות עדיפות על פני לופ בודד חזק, להשוואה:

http://www.swiftnets.com/technical/dual%20loop%20versus%20single.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח לעזור :)

משלוח לוקח כשבועיים-שלושה, מבאס אבל אין מה לעשות אני עדיין מחכה להזמנה שביצעתי לפני שבועיים של 1500$ (כן שמעת נכון ;D ) וזה מתסכל אבל בסוף שווה את זה.

אל תחשוש לבצע יומן פרוייקט עם תיעוד של ההרכבה, זה נותן להרבה אנשים השראה ורעיונות למקרה שגם הם יבחרו ללכת בדרך הזו.

אני ממליץ לך לשלוח לי לפרטי או לפרסם כאן את המפרט הסופי שלך לפני שתזמין כדי לוודא שלא שכחת כלום.

חוץ מזה יש לך עוד שני דברים קטנים שתרכוש כבר כאן בארץ והם:

1. מים מזוקקים - את הפיסת כסף ששמתי לך במפרט אתה שם בתוך המיכל והוא מונע מחיידקים להיווצר במערכת שלך, ביחד עם מים מזוקקים בלבד שתצטרך כ2 ליטרים ע"מ לשטוף את החלקים גם לפני שאתה מרכיב אותם (חשוב מאוד לבצע את השלב הזה כי לפעמים יש שאריות של חומרים בתוך החלקים במיוחד ברדיאטור). מים מזוקקים ניתן לרכוש בבתי מרקחת.

2. קאטר PVC, לחיתוך מדוייק של הצינורות ניתן למצוא את זה בחנויות טמבור למיניהם וזה נראה כך:

http://www.traderscity.com/board/userpix38/23605-wholesale-pvc-cutter-42mm-1.jpg

לבינתיים אני ממליץ לך לחפש אחר יומני בנייה וללמוד את כל הצעדים שהם נקטו כשהם בנו את המערכת.

הפורומים של .net או xtremesystems.org מלא ביומני בנייה.

אם יש לך עוד שאלות אל תהסס ותשאל! חשוב מאוד להיות סגורים על כל פרטי התכנון והבנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם -

ושלום גם ל jclarkk

טוב הזמנתי את המע' מים לפי המלצתך ולאחר קריאה מעמיקה והשוואות.

מאמת נראת מע' חזקה ומרשימה.

הינה הרשימה שהזמנתי - מה אתה אומר?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...