הייתם ממליצים ליקנות מערכת קירור מים של ZALMAN - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתם ממליצים ליקנות מערכת קירור מים של ZALMAN

Alroit

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסיר את סימני השאלה המיותרים מהכותרת ..תודה..

מה המחיר שתרכוש אותה ? שכן היא מציעה ביצועים סבירים..אבל הכל תלוי במחיר..שכן כבר היום ב200+- שקלים יש קירורי אוויר שיציגו ביצועים זהים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי לגבי הסימני שאלה - ZALMAN שמו במקומו מונח!

האמת אני אמור לקבל מתנה כל מ"ע שאני רוצה - לכן אשמח להמלצה של מע' מים קומפלט בעלת לא ביצועים סבירים אלא ממש טובים.

אני רוצה משהו רציני, חזק - כי יש מצב ממש גדול שאני משדרג את המחשב שלי.

אשמח להמלצות חמות על מע' מים רציניות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין מערכת סגורה שמגיעה מכונה שבאמת שווה את המחיר שלה ביחס לביצועים..עדיף כבר אוויר חזק..

או לבנות מחלקים בחו"ל..היו על זה לא מעט דיונים..תריץ חיפוש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בשביל מה לקנות את הZALMAN למחשבים של ימינו, לא ישרוד את החום

לקנות מיים זה רק להזמין סט מחול... המחיר מתחיל ב1500+

לא בהכרח, אפשר למצוא קיט מצויין של XSPC עם משלוח לארץ 200$ סה"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי מע' שלמה של קירור מים: http://www.frozencpu.com/products/12222/ex-wat-162/XSPC_Rasa_750_RS360_Universal_CPU_Triple_Radiator_Water_Cooling_Kit_Hot_Item.html?tl=g30c321s1310

מה אתם אומרים ? לגבי המע'?

האם החנות אמינה? מנסיון של מישהו פה?

והאם יש מכס על זה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה -

תראה אני לא רוצה מע' טובה יחסית - יש לי כ- 2000 ש"ח להוציא מהתקציב עבור מע' קירור

מה כן מומלץ במחירים האלו? עבור מע' טובה ואפילו טובה+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המחיר שתרכוש אותה ? שכן היא מציעה ביצועים סבירים..אבל הכל תלוי במחיר..שכן כבר היום ב200+- שקלים יש קירורי אוויר שיציגו ביצועים זהים..

אתה בוחר להתעלם בכווונה ? שנה בבקשה את הכותרת בהתאם לחוקים תודה.

כמו כן מה אתה חפש בקירור ? OC? שקט ? שכן אף אחד לא אמר שאתה צריך לבזבז 2000 או 1500 שקלים לקירור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק המערכת שאליה התכוונתי רק שזו הגרסה היקרה יותר עם רדיאטור משולש שלדעתי קצת מיותר רק בשביל המעבד.

החנות עצמה מאוד אמינה.

מערכת נחמדה יחסית למחיר, אבל אל תצפה ליותר מדי... לא מדובר על מיים ברמה גבוהה יחסית

שטות מוחלטת, מדובר בבלוק למעבד שמפסיד רק לEk Supreme במעלה אחת בודדת. חוץ מזה שאר החלקים ללופ בודד למעבד הם מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jclarkk, צברתי מספיק קילומטרז בנושא הזה...

המערכת כולה סבירה, הפאשלה היחידה היא המשאבה הזאת.... 750LPH ואני מניח שגם הלחץ עצמו נמוך מדי. שימוש במשאבה נורמלית יהפוך את הסט הזה לטוב, אבל לא לפני זה

לגבי הביצועים של הבלוק עצמו... המבנה של הXSPC כולם הוא מבנה בסיסי, במקרה של הRASA מדובר על מבנה מיקרו פין רגיל עם זרימה אמצעית

תאמין לי שמזמן כבר לא ראיתי מבנה חדש בנוגע לקירור מיים, כולם התפתחו מה CROSS FLOW של WW ועברו להשתמש במיקרו פינים מרובעים/עגולים/יהלום

4543571815_3905964f4c.jpg

שוב, הבלוק הוא לא הבעיה, הבעיה במערכות מהסוג הזה היא בעיקר המשאבה

האפקטיביות של הבלוק תלויה במשאבה עצמה, וההבדל בין בלוק לבלוק אולי קיים אבל לא גדול כמו ההבדל בין משאבה נורמלי ומשאבה שהיא בדיחה

יחד עם מפלצת כמו האהים 1260 שלא סביר להניח שמישהו בפורום הזה שמע עליה בכלל או עוד זוכר אתה, כל בלוק כמעט יציג ביצועים לא אנושיים בגלל הזרימה והלחץ שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.overclock.net/attachments/water-cooling/180272d1289606540-flow-rate-estimator-spreadsheet-v1-7-skinneelabspumpandradoptimizerv41alpha.zip

תבחר ברשימת המשאבות את הXSPC Dual Bay, זה אותו המשאבה ותראה בעצמך את התוצאות ע"י Martin שיש לו קצת יותר הוכחות וניסיון ממני וממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...