Galaxy S מקבל עדכון 2.2.1 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S מקבל עדכון 2.2.1

m1ke

Recommended Posts

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה אומר שאם אני אצרוב את הרום של DOC עם ה ZIMAGE ששלפתי מתוך CF-ROOT JPU אז זה לא יעבוד?

הרי יש קובץ CF-ROOT מוכן שמבוסס על JPU להורדה. או שבעצם אתה אומר שעדיין צריך את התהליך שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה עובד ( אבל אני לא בטוח אם זה משתלב על הקרנל או מחליף אותו*

בכל מקרה הכנתי קובץ צריבה דרך ריקברי לקרנל ( שבטוח יעבוד לך )

יש לך ריקברי 2E\clockwork?[br]פורסם בתאריך: 9.12.2010 בשעה 15:37:03

עריכה:

תוריד את הרום של דוק

תחליף את כול הקבצים שצריך (framework , מקלדת וכו...)

ותחליף את הקרנל ( ZIMAGE ) ל ZIMAGE הזה : ( אני מעלה אותו עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנת אותי, עדיין לא צרבתי את הרום.

אני עוד מעט צורב את הרום של DOC עם זה כבר בפנים, כלומר אחרי ששילבתי את ה KERNEL של CF-ROOT ופשוט רציתי לדעת אם זה יעבוד כי אני שוקל לפרסם את הרום לטובת אלה שרוצים את כל התיקונים כבר בפנים.

וברגע שאתה צורב את הרום "נקי" כלומר ללא ה KERNEL הזה, אז ממילא אין לך RECOVERY 2E אז לא תוכל לצרוב את הקובץ שלך....

[br]פורסם בתאריך: 9.12.2010 בשעה 15:41:30

עכשיו ראיתי את העריכה שלך.

אני חייב להבין, ה ZIMAGE שאתה מעלה הוא שונה מה ZIMAGE שיש בלינק שנתתי לך?

כי אם לא אז עשיתי את זה כבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרנל שאני מעלה לך זה CF מולבש על הקרנל המקורי של הרום

אם עשיתה את זה כבר - אחלה , אתה לא צריך אותו :)

וטוב מאוד שאתה מפרסם :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 9.12.2010 בשעה 15:46:13

עריכה: הינה הלינק - http://www.multiupload.com/KS9KRPMAT7
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון CHAINFIRE אמר שיכול להיות שזה יעבוד אם אחליף את ה ZIMAGE ב ZIMAGE שלו.

אבל ה ZIMAGE שאתה שלחת לי הוא בגודל אחר.

כבר העליתי את הרום אבל עם ה ZIMAGE שאמרתי לך (פשוט שתלתי את ה ZIMAGE של CF-ROOT כמו שהוא).

האם לדעתך זה לא יעבוד?

אם מישהו אמיץ ורוצה לנסות, הנה הלינק לרום: http://www.multiupload.com/0C72GHLARC

אם אתה אומר שאני חייב את ה ZIMAGE ששלחת לי, אז אשלב אותו ואעלה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסתבכתם? :)

הקרנל של CHAINFIRE הוא הקרנל המקורי (במקרה הזה JPU) שמחליף את כמה קבצים בעליה הראשונה שלו

אם אתם משתמשים בביס של DOC לא צריך את זה, הרום כבר כולל רוט ורקוברי 2E

אתם בסה"כ לוקחים את הרום של DOC, מחליפים מה שאתם רוצים, מוסיפים/מורידים לפי הטעם האישי

מבשלים על אש קטנה במשך חצי שעה ומגישים

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח...

אני אסביר מה הבעיה.

DOC בעצמו הסביר שה KERNEL שהוא שילב (של HARDCORE) לא עובד בצורה מושלמת, והמליץ בשרשור שלו לצרוב או את ה KERNEL המקורי, או את ה KERNEL של CF-ROOT .

עכשיו, רציתי לשלב כבר בתוך הרום את ה KERNEL של CF-ROOT כדי למנוע עוד צריבה דרך ODIN , ולכן החלפתי את קובץ ה ZIMAGE של DOC בקובץ ה ZIMAGE של CF-ROOT .

AMADEY אומר שזה לא יעבוד וצריך קודם כל להתקין JPU ואז לצרוב CF-ROOT . הוא עשה את זה ושלח לי את הקובץ ה"מתוקן" שמשום מה הוא בגודל שונה מאשר הקובץ המקורי שמגיע עם CF-ROOT .

נשאלת השאלה האם במידה ואקח את הקובץ הרגיל של CF-ROOT (לא מה ש AMADEY שלח לי) זה יעבוד או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, תודה רבה על האישור שאכן זה יעבוד (מקווה שאנחנו צודקים בנושא....)

אז ככה:

הנה הרום החדש של DOC מבוסס JPU עם תיקון עברית (באדיבות OMRIJ) , עם SWYPE מ JP8 , עם MOD בטריה גרסה C , עם כמה תוכנות ש DOC השמיט ואני הוספתי, ועם KERNEL CF-ROOT שמכיל ROOT , BUSYBOX , RECOVERY 2E מובנה!

כל הקרדיט ל DOC מ XDA , ל OMRIJ על תיקון העברית, ול AMADEY על העזרה הפסיכולוגית...

הערה: אין פה את כל האפליקציות שמגיעות עם JPU כי DOC הוריד חלק מהן.

כמו כן אין את המקלדת העברית מהגרסה של אורנג' כי לדעתי היא מיותרת (מי צריך עוד מקלדת כשיש מקלדת של SWYPE שניתן גם להקליד עליה בצורה רגילה?)

אני הוספתי FLASHPLAYER , ועוד מספר מועט של אפליקציות, והעפתי את DRMUA.APK ואת SISODRMPROVIDER.APK שהם שירותים שאחראים על ניגון של תוכן מוגן (DRM) , אז לא תוכלו לנגן תוכן מוגן (מי צריך?) אבל מצד שני הבטריה תחזיק קצת יותר זמן.

מי שצריך את הקבצים, שיגיד לי.

ומי שממש רוצה עוד תוכנות שבאות עם הרום, שייכנס לשרשור של DOC ב XDA ויוריד את חבילת העדכונים לרום.

הרום עושה WIPE למכשיר אז מן הסתם תגבו מה שאתם צריכים לפני זה...

בבקשה לא לבוא אלי עם בעיות או תלונות כי אני סך הכל שילבתי דברים קיימים בתוך ברום של DOC .

אם יש בעיה שקשורה לרום שלו, תשאלו אותו בשרשור שלו.

אם יש בעיה בצריבה או משהו, תוודאו שאתם צורבים דרך CLOCKWORK RECOVERY .

והכי חשוב, הלינק: http://www.multiupload.com/0C72GHLARC

בבקשה, אם אתם צורבים, רק תגידו לי אם הרום עולה כמו שצריך ואם הכל פיקס אצל כמה אנשים אז אפרסם גם ב iandroid

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...