מחפש מסך רחב 20"-24" לעבודה גראפית עד 2500ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך רחב 20"-24" לעבודה גראפית עד 2500ש"ח

nadavy11

Recommended Posts

היי

אני מחפש מסך בגודל עד 24" (אפשר בין 20-24 אם יש משהו מומלץ) , רחב - 16:10 או 16:9 (זה קריטי?) במחיר של עד 2500 ש"ח ,

אני לא מכיר במיוחד את כל הפאנלים , לכן אני מתייעץ אתכם כאן .

אני צריך את המסך בעיקר לעבודה גראפית - פוטושופ , שכן חשוב לי זוויות הצפייה , הצבעים ובהירות המסך (אני בונה על קניית מכייל מסך גם)

יהיה לו שימוש גם בסרטים , משחקים ועבודה אינטרנטית - עבודה כללית , אבל חשוב לי שיהיה טוב לעבודה גראפית .

ראיתי שלאחרונה הומלץ המסך דל U2410 , אבל אני לא יודע אם הוא מתאים גם לי .

יש גם מסכים של eizo ו nec אבל הלכתי לאיבוד בין כל הנתונים ..

קראתי את הביקורת של מסכי הגרפיקה - כאן http://hwzone.co.il/reviews/graphics/20inch/15 , אבל אני רציתי לשאול - אם יש משהו חדש או כדאי יותר היום ?

אשמח לקבל הצעות ,

חג שמח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה ,

אתה מתכוון ל - U2410 ?

חוץ מהתקציב , יש הבדל מהותי בין ה 23" ל 24" מבחינה טכנית כלשהי ?

אינצ' זה זניח בשבילי , חשוב לי שהמסך יהיה טוב לגרפיקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכזת USB דווקא יש גם ב23". ההבדל במחיר נובע, בנוסף להבדל בגודל, גם לכמות הגדולה יותר של הכניסות שמכיל הU2410 לעומת הU2311H (כגון DVI שני, , חיבור composite/component, וכן קורא כרטיסי SD/MS/MMC). סביר להניח שלשימושים רגילים זה לא יצדיק את ההפרש במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות הנוספות ,

DarkLloth ו - QttP ,

ראיתי ועשיתי השוואה בין השניים , ההבדלים לא באמת כאלה משמעותיים בשבילי ובמקרה שלי יותר כדאי לי לחסוך 1000 .

אבל עדיין משהו מפריע לי באי וודאות מסוימת , המסך הזה טוב לעבודה גרפית ?

לא מצאתי משהו שמזכיר את הנושא בכמה אתרים וביקורות שחיפשתי , כתוב שהוא טוב לעבודה משרדית וכללית וכו , אבל לפעמים יש קצת הבדל לעבודה גרפית (צבעים אמתיים וכו , למרות זה שאני מתכנן לקנות מכייל) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שגם אני באופן אישי מעדיף את האופציות ההרבה יותר זולות (למשל חיסכון של 1000 ש"ח) אני חייב לציין שלא כדאי למדוד את ההפרש בגימיקים שמסביב למסך עצמו כשמתייחסים לדרישות של פותח התרד אלא יותר לשטח העבודה שהוא לדעתי משמעותית יותר טוב לעבודה נטו במסך 24 עם יחס 16ל10 מאשר במסך 23 עם יחס של 16 ל 9.

כמובן זו רק הגישה לבדוק כדאיות, ההבדל של 1000 ש"ח עדיין זועק ורק פותח התרד ידע להחליט עד כמה נתון זה חשוב לו בכדי לדעת אם זה שווה את ההפרש הגבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות הנוספות

QttP -

עם הצבעים כנראה שלא , אבל ידוע לך במקרה איך זוויות הצפייה של המסך ?

ice2k -

הבחנה טובה , תודה .

בעיקרון ראיתי גם את זה - האינצ' הנוסף והרזולוציה הגדולה יותר , אבל בין השניים זה נראה לי זניח , כי ממילא הרזולוציה של ה 23 מספיקה בשבילי . ה 24 מכילה יותר אבל המחיר יותר מושך אותי אל ה 23 בכל זאת .

אבל בכל זאת יש כאן משהו שמרגיש לי מוזר - מה עושה את ההבדל כל כך גדול בכסף ? 1000 שקל רק על עוד כמה חיבורים , אינצ' ורזולוציה גדולה יותר ואולי קצת שינויים טכניים , דיי זניחים ? (בהשוואה בין שני הדגמים)

שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העוד אינטש והרזולוצייה הגבוה יותר אכן קשורים לשטח עבודה אבל התכוונתי גם ליחס התצוגה שזה גורם מכריע אצלי למשל, 1080 פיקסלים לגובה ממש לא מספיקים לי וכבר קשה למצוא היום מסכים עם 1200.

זה אמנם תלוי מאוד בצורה שאתה עובד ובמה שנוח לך אבל בהרבה מקרים רזולוציי אנכית יותר חשובה לעבודה לעומת רזולוצייה אופקית. זה בעיקר נכון בטקסט אבל ממש לא רק ובעיקר מאופיין על ידי אופי העבודה האישי.

בכל מקרה רק רציתי לציין, נראה שאת השיקולים עשית.

אולי כדאי גם לציין את ה2333T שיש לו פאנל PVA אקונומי כמו שלדל יש אקונומי (לVA יש יכולות טובות להציג שחור ולIPS זוויות טובות יותר). סביר להניח שהDELL מציג יתרונות אך כדאי לדעת שהסמסונג עולה משהו כמו 850 ש"ח - אפשר לקנות אפילו שניים :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה ,

אתה מתכוון ל - U2410 ?

חוץ מהתקציב , יש הבדל מהותי בין ה 23" ל 24" מבחינה טכנית כלשהי ?

אינצ' זה זניח בשבילי , חשוב לי שהמסך יהיה טוב לגרפיקה .

מסך 23" מגיע במצב מכויל ויש לו גם קונטרס טוב יותר מאשר 24"

ל 23" יש חסרונות אחרים אבל תכלס הוא מאד טוב לעבודה שוטפת ויחסית למחיר

לדעתי לא כולם צריכים את כל הכניסות והיציאות

למסך 24" ישנה שמועה שהמחליף שלו בדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...