מחשב חדש!!!! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש!!!!

Chain ReAction

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

com-כיף חאלכ?(אני רואה שגם אתה לומד את המקצוע המגעיל הזה)

מה זה Athlon Xp 1700(pentium4)??? אני לא מעודכן?

אממממ את'לון תוצרת שכם? לא מיצרים את זה באיזה מדינה מגעילה באסיה(למה באמת?? סתם)

גם הלוח אם זה A7V266-E(Pentium 4)? חחחחח

איכס!

לא לומד את המצוע הזה כבר 5 שנים, מאז כיתה ה.

יש לי הרבה סיפורים על מקצועות השפות שלי, אבל את החויות האלה נשאיר לחג אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך נפטרת מזה?!?!?!? אני בכיתה ח' לומד את זה, ולא יתנו לי פטור בגלל שבתעודה קיבלתי 95 וכל המבחנים השנה היו 100.... אז אני אסבול בשקט, או שיקרה משהו מצער למורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

com-כיף חאלכ?(אני רואה שגם אתה לומד את המקצוע המגעיל הזה)

מה זה Athlon Xp 1700(pentium4)??? אני לא מעודכן?

אממממ את'לון תוצרת שכם? לא מיצרים את זה באיזה מדינה מגעילה באסיה(למה באמת?? סתם)

גם הלוח אם זה A7V266-E(Pentium 4)? חחחחח

איכס!

לא לומד את המצוע הזה כבר 5 שנים, מאז כיתה ה.

יש לי הרבה סיפורים על מקצועות השפות שלי, אבל את החויות האלה נשאיר לחג אחר.

פסססט....ערבית שולט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תשלמו לי לא אלמד את השפה המגעילה הזאת!

יש לי מספיק קללות בשפה העברית, לא צריך ללמוד שפה נוספת שכולה נשמעת כמו קללה אחת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מספיק קללות בשפה העברית, לא צריך ללמוד שפה נוספת שכולה נשמעת כמו קללה אחת גדולה.

חחח פעם שניה שאני שומע את זה היום ממך, פעם שלישית סה"כ. ;D

מה שטוב אצלי זה שביום שלישי זה שעתיים ראשונות אז אני יכול לישון בשקט, ויום חמישי זה שעה ראשונה אז אני גם יכול לישון.

במילא אף אחד לא שם על המקצוע הזה ולמורה לא אכפת, אני מקווה שעד כיתה י' אני אפטר מזה, בגרות בערבית אני לא עושה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקורפיון אתה חתיכת ***, שמעתי כבר את השיטה שלך באיבחון "פשוט צריך לדעת איפה לטעות", הבעיה שלי לא יתנו לעשות את האיבחון בגלל הציונים שלי, ולא אני לא הולך להיכשל בכוונה.

נ.ב

איזה כיתה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תשלם אתה 1000 שקל על איבחון מסריח בשביל איזה מקצוע שממילא לא מעניין אז תוציא בו 60 תעתיק או משהו

אני אישית לא הייתי נכנס בכלל לשיעורים , ולא עושה איבחון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח פעם שניה שאני שומע את זה היום ממך, פעם שלישית סה"כ. ;D

מה שטוב אצלי זה שביום שלישי זה שעתיים ראשונות אז אני יכול לישון בשקט, ויום חמישי זה שעה ראשונה אז אני גם יכול לישון.

במילא אף אחד לא שם על המקצוע הזה ולמורה לא אכפת, אני מקווה שעד כיתה י' אני אפטר מזה, בגרות בערבית אני לא עושה!

אתה לא עושה בגרות בכיתה י אני עכשיו בכיתה י למזלי הרע אין לי פטור וזאת השנה האחרונה שלי ומי שלומד גם יא יעשה בגרות וזה כבר בחירה אז שילכו ל*** כל הערבים והשפה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...