קניית SSD להתקנת ווינדוס 7 - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית SSD להתקנת ווינדוס 7

Master Boo

Recommended Posts

כן, התכוונתי לנייחים.

כל אחד ההעדפות שלו, זה מהמצבים שאין בהם תשובה נכונה נכונה או לא נכונה. לי באופן אישי הבדלים של עוד כמה שניות פחות משנים ולא מצדיקים את הפשרות (מבחינת נפח ומחיר) שדור כוונני ה- הנוכחי דורש מהמשתמש לעשות.

בחתך פעולות רוחב ממוצע, רוב המשתמשים לא באמת זקוקים לקריאת נתונים רציפה באופן יום-יומי ולאורך רוב זמן העבודה שלהם עם המחשב (שוב, משתנה בין משתמשים שונים) ולכן אני עדיין בדעה שגם ה-Momentus יכול להיות פתרון לא רע למחשבים נייחים במצבים מסוימים ולדרישות מסוימות.

העניין הוא שמשווקים את ה- כאיזה רכיב "פלא" שאיתו כל חווית השימוש במחשב משתנה וכל פעולה לוקחת שבריר שניה. זה לא בדיוק נכון ויש חתך משתמשים מאוד מסוים שבאמת ירוויחו (מבחינת עקומת עלות-תמורה) מרכישת כונן שכזה.

זאת דעתי לפחות, כמו שאמרתי, זה לא אומר שהיא נכונה. כל אחד והשקפת עולמו ואמצעיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יחס העלות לנפח של ה-SSD לא מישתלם ביחס העלות לנפח בכונן מכני אבל להגיד שחווית הזימוש זניחה ולא מורגשת .. it's just dead wrong ..

+ חווית עבודה הרבה יותר מהירה ושוטפת

+ מולטי טסקינג הרבה יותר מהיר

+ זמני טעינה בתוכנות וישומים הרבה יותר מהירים

+ unpacks , installs, setups הרבה יותר מהירים

לא רק הקריאה הרציפה הישתפרה אלה גם קריאה/כתיבה רציפה ורנדומלית

זה לא Must have אבל בהחלט לא מזיק ומיותר ועם יש לך את הכסף אני אומר לך על זה בלב שלם רק תיבחר סדרות ה-SSD's המומלצות שנכון לעכשיו כל מה שמבוסס בקר SandForce1200 וסדירת C300 של Micron/Crucial

ב-KSP יש אחלה מחירים ל- 60GB Phoenix Pro ו- 60GB Vertex 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם לא יכולים לחכות אפשר לקנות יד"ש משהו קטן ולחסוך ל החדשים טובים והזולים יותר

לתת תרופה לזמן המתנה הארוך ומרגיז הזה

ה נותנים הרבה אבל בדור הבא נראה הבדל מהותי בניהם ואז נאלץ לשדרג עוד פעם [אני מתכוון יותר לממשק ה PCI-E ה SATA כבר נוצל ]

לכן עדייף ללכת על משהו זול ולהמתין עוד חודש חודשיים במקרה הטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...