hd 6850 vs 9800GTX PLUS רשמים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hd 6850 vs 9800GTX PLUS רשמים

rony1880

Recommended Posts

היי

לאחר שימוש בכרטיס החדש HD6850 ראיתי שבפועל עם מישחקים שונים אין ממש הבדל משמעותי בינו לבין הכרטיס 9800GTX PLUS.

מבחינת FPS גם אין שינוי דרסטי , ויש אפילו מישחקים שה9800GTX על העליונה מאשר הHD6850 החדש, ההבדל היחדי הוא בדייריקס 11 שאין ל9800 , וזאת אני בדקתתי עם מעבד Q9500 חזק מאוד , כך שלא תוכלו להגיד לי שיש צואר בקבוק .

כל האתרים שמראים בנצמרקים שונים זה רק סינטטי ,בפועל עם מישחקים זה לא כך, למי שיש כרטיסיי מסך 4870, 260GTX , 4890 ,250GTS,4850 , יכול בקלות לשחק ברמה טובה עם כל מישחק בתנאי שיש לו גם מעבד חזק , הכרטיסים החדשים לפי דעתי מיועדים יותר למישחקיי דייריקס 11 , ביננו כמה מישחקים כבר יש היום על דייריקס11?

אבל זה רק דעתי בנושא לפי שעשיתי השוואות רבות עם הרבה מישחקים כבדים.

ועוד דבר אחד,המישחק 7 עובד אצלי בלי תקיעות עם ה9800GTX .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד לכם ש זה בלוף אחד גדול, אני בעל כרטיסי NV בעבר ו בהווה החל מ HD2600XT ועד ל HD4870, אני רוצה להגיד לכם שאני פשוט לא קונה יותר . נכון אמנם רב המשחקים רצים אצלי חלק ברזולוציות גבוהות ... אבל לא פעם אני נתקל בכאב ראש כזה או אחר עם הכרטיס החל מבעיות ועד לבעיות ( נאלצתי לקנות אחר ).

לעומת זאת לאבא שלי תמיד היה NV ( עכשיו יש 9800GTX+ ) ואף פעם לא היו בעיות.

מה שבטוח שהכרטיס הבא שלי יהיה NV ... נכון הם יקרים יותר בבממוצע ... אבל כנראה לא לחינם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד לכם ש RADEON זה בלוף אחד גדול, אני בעל כרטיסי NV בעבר ו RADEON בהווה החל מ HD2600XT ועד ל HD4870, אני רוצה להגיד לכם שאני פשוט לא קונה יותר RADEON. נכון אמנם רב המשחקים רצים אצלי חלק ברזולוציות גבוהות ... אבל לא פעם אני נתקל בכאב ראש כזה או אחר עם הכרטיס החל מבעיות דרייברים ועד לבעיות קירור ( נאלצתי לקנות קירור אחר ).

לעומת זאת לאבא שלי תמיד היה NV ( עכשיו יש 9800GTX+ ) ואף פעם לא היו בעיות.

מה שבטוח שהכרטיס הבא שלי יהיה NV ... נכון הם יקרים יותר בבממוצע ... אבל כנראה לא לחינם .

אתה יודע מה משותף לך ולפותח הדיון?

שניכם לא מבצעים סקר שוק מקיף ולא מכירים מספיק את המוצר לפני שאתם קונים אותו.

מבחינתי תקלות יכולות לקרות הן בNVIDIA והן ב-. יכול להיות מישהו שיש לו HD5850 ואין לו תקלה אחת קטנה ויכול להיות אחד שרק סובל, אותו הדבר בכרטיסי . את כמות התקלות שיש לי עם כרטיס של כל חברה אני יכול להכניס לאחלה משוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים .

אני לא רוצה שתבינו אותי לא נכון, לא אמרתי שיש אכזבה מהכרטיס החדש, בBBC2 יש לי שינוי וגם בCRYSIS WARHET ,וגם בLOST PLANET2 . פשוט זה לא היה מוצדק להוציא כל כך הרבה כסף לשינוי קטן עבורי, ה9800 סיפק אותי לרזולוציות שלי, ה6850 טוב למישחקים של דיירקס11 ולרזולוציות של F.D ולמסכיי LCD גדולים, פשוט רציצתי להגיד שאפשר להיסתפק בכרטיסים הקודמים 4870 ן260GTX .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה משותף לך ולפותח הדיון?

שניכם לא מבצעים סקר שוק מקיף ולא מכירים מספיק את המוצר לפני שאתם קונים אותו.

מבחינתי תקלות יכולות לקרות הן בNVIDIA והן ב-. יכול להיות מישהו שיש לו HD5850 ואין לו תקלה אחת קטנה ויכול להיות אחד שרק סובל, אותו הדבר בכרטיסי . את כמות התקלות שיש לי עם כרטיס של כל חברה אני יכול להכניס לאחלה משוואה.

אתה מדבר שטויות.

בגלל שעשיתי סקר שוק ( לפני שנתיים שלוש .. ) לקחתי את ה .

ואני לא מדבר איתך על סקר לא סקר .. אני מדבר איתך על עובדות, רק ממש שאני רואה אצלי ואצל החברים שלי.

ושוב .. אני לא אומר שה רע ... אני אומר שה NV פשוט יותר טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה פשוטה ביותר.

מחקת דרייברים לגמרי עם DRIVER CLEANER / SWEEPER לפני שהתקנת את הכרטיס מסך מהחברה האחרת על המחשב?

לא עם מחיקה רגילה דרך התוכנה של ATI / , זה כולם יכולים לעשות ומנסיון זה לא מנקה הכל וגורם לפעמים לבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...