מהי עמדתכם בנושאים שונים? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי עמדתכם בנושאים שונים?

מר מקלדת

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מבין שאותך מלו בגיל מאוחר, לאחר שכבר היה לך ניסיון מיני רב, עשיר ומגוון, ומאז אתה מתוסכל מינית?

במידה ולא, הייתי מקצץ לך קצת מהיומרה לפני שנוגעים בקטן שם למטה.

לדעתי היומרה נמצאת דווקא אצל מי שחושב שלחתוך איברים מהגוף בלי סיבה הגיונית זה כיף.

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות? לא.

2. האם אתם צמים ביום כיפור? לא.

3. האם תמולו את בנכם? לא.

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים? כן.

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל? כן.

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל? לא.

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"? כן.

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה? שאלה מפגרת, יש הרבה מדינות במערב אירופה, תן דוגמא ספציפית.

יחסית לאיטליה לא, יחסית לגרמניה כן.

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע? נגד עונש מוות בכלל.

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי? אין לי בעיה שייעשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שזה לא יהפוך לדת ואמונה V אנ'לא יודע כמה.

כמה שאלות של כן/לא...

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות? לא בטוח, אני כן מאמין שיש משהו אדיר שאי אפשר לתאר אבל אם הדבר הוא אכן בהגדרה של "יצור חי" אזי לא אכפת לו מכלום ולכן לא צריך לקיים מצוות. סטיבן הוקינג יקרא לזה "כוח הפיסיקה", צוות "הסוד" יקראו לזה "חוק המשיכה", דוסים יקראו לזה "אלוהים". קרה לכם שהתענינתם במשהו, שאלתם מישהו שענה לכם ובדיוק באותו היום במקרה נתקלתם בזה לדוגמה בטלויזיה, כאילו עונים לכם באופן ישיר על השאלה? ורוחות זה סתם המצאה זולה של כמה חולי נפש הודים.

2. האם אתם צמים ביום כיפור? לא

3. האם תמולו את בנכם? בוודאי, זה מוריד את הסיכון לחלות בכל מיני דברים.

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים? כן, אבל אך ורק בבית לא בבתי קפה או מסעדות, וזה כולל סיגריות. גם לא ברחוב. סמים קלים בלבד.

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל? בערבון מוגבל (באופן יחסי מסך הכסף שיש לאותו מהמר), עד כ 40% ממה שיש לך.

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל? לא ולא.

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"? ממש לא.

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה? לא, אבל זה רק נראה כך כי התקשורת גורמת לפרפר להפוך לצבי.

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע? עונש מוות בהחלט, אבל רק אם הרצח היה גם מוכח ובדוק ב 100%, ורק אם הרוצח רצח קטין או מספר אנשים.

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי? תלוי. אם הוא בן חודשיים + זה בלתי מוסרי בעליל. פחות מזה-אני מניח שהוא עוד לא מודע לסביבה אז לא. אבל: אם האישה ההרה היא קטינה, אז הפלה היא מוסרית בלי קשר לחודש, בגלל שילדה בת 16 או 17 (ואפילו פחות) שהיא אם זה דבר פחות מוסרי מאשר הפלת אובר.

סליחה על החפירה. אני מקווה שהדיון הזה לא יתגלגל כאן 800 עמודים עד שאיזה צדיק ישכיל לנעול אותו.

לגבי העניין של הברית מילה: לבן שלי אני אעשה את זה רק אצל רופא מוסמך בבית חולים ולא איזה מוהל חצי עיוור עם סכין חלודה. Overshot-יכול להיות שמי שלא עבר ברית מילה נהנה יותר במיטה מאשר מי שכן עבר, אבל אם חותכים לו את העורלה בגיל שבועיים אני לא חושב שהוא בדיוק ירגיש בהבדל.. נכון? מה גם שזה מקטין דרסטית (וכשאני אומר דרסטית, אני מתכוון כ 70% ) את הסיכוי לחלות באיידס ובמחלות נוספות. מה גם שבישראל אני מניח שיש נשים שנגעלות מגבר שלא נימול (בכל זאת, טכנית מדינת היהודים...).

עריכה: http://news.nationalgeographic.com/news/2005/07/0726_050726_circumcision.html

ויש עוד המון אתרים שמאמתים את הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב - עברת ברית מילה בגיל מבוגר, שאתה יכול להשוות בין לתת לזין שלך לעמוד באוויר לבין לחתוך את העורלה?

לא רוצה ממש להיכנס לזה, אבל אם אתה מעוניין תריץ חיפוש בגוגל למושג "התקרנות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מחלוקת בקשר לרגישות פין שאיננו נימול ביחס לפין שנימול ,

פין ערל יותר רגיש ולו רק מהטעם שיש יותר קצות עצב על שטח פנים גדול יותר ( מבחינה עיצבית עבר מספיק זמן כדי שקצות העצבים יתאחו במקום הצלקת )

זה מהבחינה הפיזיולוגית .

כל שאר האספקטים של אסטיטקה ויזואלית/בריאותית הן נושא נוסף , למצער הוא שהנימול איננו יכול להחליט על כך ( תינוק ) , אני מתאר לעצמי שההקרבה היא מאוד גדולה למי שעובר מילה בגיל מבוגר ( כי כמו שאמרתי לקצות העצב לוקח המון שנים כדי להתאחות ובגיל מבוגר זה יפגום מאוד בהנאה הפרטית של הנימול המאוחר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקרנות זו תופעה פיזיולוגית די כללית, לא משוייך ספציפית לברית מילה ולא בהכרח נגרם ממנה.

בדיוק כמו שתגיד שזיהומים בדרכי השתן זו תופעה שנגרמת בגלל שאנשים לא נימולים.

נכון, אבל לאחר חיפוש הוא היה מבין מהי התקרנות ושעטרת פין נימול עוברת התקרנות (בהכרח) ולכן הרגישות יורדת.

זה לא ממש נושא הדיון ואם מישהו רוצה להמשיך לדבר על זה עדיף שיפתח דיון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגישות של הפין עצמו נשארת כמו שהייתה, פרט לחלק קטן מאוד שזה הכיפה, היא מתייבשת ואפשר לשבור איתה קירות, עד שלא תתייבש כל נגיע קטנה מעבירה זרמים של כיף בגוף.

אז הכיפה, היא מאוד מאוד רגישה, כמו ה-CLITORIS בשפה הרפואית אצל הנשים, ולמי שלא יודע מה זה CLITORIS, הנה תרשים : קליק

וברגע שהכיפה מתייבשת....הלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Overshot

אתה כמובן מגזים וחוטא לאמת

שני האספקטים הם :

הפרש בשטח הפנים ואי לכך בעיצבוב ( אולי פאנגי יתן איזו הערה יותר מדוייקת מימני כאן ) לטובת הערלים

מעטפת שאיננה מגנה על העטרה של הפין .

לגבי סעיף הראשון - במקרה של מילה בגיל מאוד צעיר ( תינוק ) העיצבוב יחזור למקום הצלקת ויהיה רק הפסד של שטח פנים מעוצבב קרי רגיש .

לגבי הסעיף השני הדעות חלוקות באשר לניקיון .

לגבי "ליחלוח" והן לגבי העור ( עורלה ) אינני יודע אם זה מצב עיניינים רצוי בגלל שהאדם נהפך ליצור שמתלבש ואי לכך הן ההגנה על ראש הפין והן הלילחלוח אינן מועילות בלבד אלא גם מזיקות בהיותן מקום לפעילות בקטריאלית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חלאס הכותרת היא "מהי עמדתכם בנושאים שונים" ולא "מהם ההבדלים בין פין של מישהו שנימול למישהו שלא נימול, האם הדבר מוסרי ואיך הוא משפיע על ההנאה"

אז מספיק לפני שפשוט ינעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חלאס הכותרת היא "מהי עמדתכם בנושאים שונים" ולא "מהם ההבדלים בין פין של מישהו שנימול למישהו שלא נימול, האם הדבר מוסרי ואיך הוא משפיע על ההנאה"

אז מספיק לפני שפשוט ינעלו.

אולי כדאי שיפתחו שרשור נפרד על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...