מהי עמדתכם בנושאים שונים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי עמדתכם בנושאים שונים?

מר מקלדת

Recommended Posts

כמה שאלות של כן/לא...

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות? לא ולא

2. האם אתם צמים ביום כיפור? לא ולא

3. האם תמולו את בנכם? אולי

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים? כן, כולם

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל? כן

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל? כן

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"? תלוי, ועד גבול מסויים

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה? כן

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע? כן, וכן. ועבור כל עבירה חמורה יחסית, כולל אונס לדוגמא

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי? לא. אין לי בעיה עם הפלות.

אני חייב לשאול... מה מטרת הת'רד הזה?

לפחות מישהו טורח לעשות סיכום בשביל לראות מה הדעות הפופולריות של אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמה שאלות של כן/לא...

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות?

לא

2. האם אתם צמים ביום כיפור?

לא

3. האם תמולו את בנכם?

כן

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים?

כלל סוגי הסמים הטבעיים, אך בהדרגה - בהתחלה קנאביס ולאחר מכן לשאר הסמים הטבעיים. כימיים וסינתטיים צריכים להיות אסורים בגלל אחוז הרעילות הגבוה.

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל?

כן

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל?

כן

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"?

לא - אפליה מתקנת/העדפה מתקנת מנציחה את הפער במקום לנצח את הפער - כאשר אדם נשפט לפי מינו/צבע עורו/דתו במקום לפי תוכן אישיותו והאינטלגנציה שלו - הרי שלא השגנו בכך כלום.

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה?

לא - אך יש יותר מדי קשרי הון שלטון - הדרך לצמצן היא על ידי צמצום התערבות השלטון בהון, ולא ההפך.

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע?

כן - מדובר בטיעון מוסרי וכלכלי כאחד - אסיר עולה למדינה מאות אלפי שקלים בשנה. אין סיבה שאדם שרצח ואמור לבלות את שארית חייו בכלא יעלה לאזרחיה מיליונים. צריך וכדאי להרוג אותו.

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי?

זו בעיה קשה הנוגעת למתי מתחילים החיים, מתי הזרע הפוגש בביצית ההופך לעובר ההופכים לאדם חי. כרגע עמדתי בנושא היא כי הפלות הינן בסמכות האישה ולכן מוסריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות?

2. האם אתם צמים ביום כיפור?

3. האם תמולו את בנכם?

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים?

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל?

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל?

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"?

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה?

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע?

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי?

1-כאיש אני לא יכול להגיד שמשהו לא קיים.אלא רק שאני /אנחנו/או המדע עוד לא גילה אותו.שלילת קיום של צורת חיים כלשהיא היא סתירה מוחלטת של המדע..השאלה היא כאמור מהי אותה צורת חיים.האים היא גוף אנרגיה בעלת מודעות עצמית או שמא היא תרבות של חוצנים מתקדמת שהגיעה לצורה הגבוהה ביותר באבולוציה שלה-כדוגמת ה Q מ"מסע בין כוכבים".הכל אפשרי ולהגיד שמשהו לא קיים זה יהירות אופיינית לבני אנוש.אותו הדבר לגבי קיום של רוחות/נשמות וכו'..-אז כן אני לא שולל אף אחת מאורגניזם הזה.

2-כן,אני צם ביום כיפור

3-כן,אני אמול את בני בבית החולים

4-לא,אני לא תומך בלגיליזציה של סמים.

5-לא,אבל אני כן תומך במרוצי סוסים/מרוצי מכוניות וההימורים עליהם.

6-כן,אני תומך במיסוד הזנות בישראל.אבל תיהיה לי קצת בעיה עם העניין כאשר הפקידה בלישכת העבודה תישלך נערה לעבוד בזנות.

7-לא,אני לא תומך באפלייה מתקנת.כל אפלייה היא אפלייה.

8-לא.המדינה היא ככל המדינות.לא יוצאת דופן.

9-לא.כי אם משהוא הוא חף מפשע אתה לא יכול להחזיר את הגלגל אחורה.אני יותר תומך בלהחזיר לחברה את מה שלקחת ממנה (עין תחת עין כמטאפורה)

10-אני תומך בהפלות.גוף האדם הוא מבצרו ולאף אחד אין בעלות עליו חוץ מהאדם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - יש בזה משהו ברברי וקצת נורא לעשות לילד שלך.

בנוגע לבריא - ישנם הרבה דברים שניתן לעשות בשביל הבריאות שלך. השאלה זה כמה אתה מרחיק לכת.

ובנוגע לאסתטי - זה כבר קביעה אישית. ומאחר ובכל מקרה המצב שבו רואים את הזין הוא אינטימי בלבד (מלבד רופאים),

אז אני לא חושב שזה מאוד משנה. כמה פעמים במהלך ההיסטוריה מישהי באה לשכב עם מישהו ואז סירבה רק בגלל שהוא לא/כן נימול?

בכל מקרה,

אם אני אמול את הילד שלי אני אתן לרופא כירורג לעשות את זה, ולא לאיזה שיכור שמתכוון למצוץ את הדם אח"כ...

עריכה:

ואם כבר אני אוסיף, בנוגע להפלות, שאין לי בעיה עם הפלות ואני חושב שזכותה של האישה להחליט מה שתרצה בנידון.

אבל אני חושב שאין לחייב גבר במזונות עבור תינוק שהוא לא רוצה בו ושהוא הביע התנגדות להביאו לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ברברי, זו פיסת עור שאין לנו שימוש בה ויכולה להזיק לנו. זה לא נורא, זה בדיוק עשר דקות של בכי, והרי היתרונות של אסתטיות ובריאות נשארים לכל החיים. ומה זה "עד כמה אתה מרחיק לכת", אפשר לחשוב איזו אופורציה מסובכת או השקעה זה לחתוך את הערלה... העובדה שיש דברים אחרים שטובים לבריאות שלנו לא קשורה בכלל לעובדה שזה בריא וקל.

העניין האתסטי הוא עניין מהותי. בישראל לפחות, כן תהיה דחייה מסויימת אם הבן אינו נימול. ותתפלא, אבל יש כאלה שמעדיפות בפירוש נימולים ואולי לא אצל כולן זה DEAL BREAKER אך למה לאבד נקודות על פארש? אני מניח שהבן שלך לא יחיה באיזו מדינת עולם שלישי, לכן אחוז הנימולים באותה ארץ יהיה גבוה וזה יהיה מוקבל ונורמאלי. לא שמעתי על מישהי שיש לה התנגדות נחרצת לנימולים, מצד שני כן שומעים על כאלו שמכריחות את הגבר לעבור מילה מטעמים אסתטיים, בריאותיים והעדפות אישיות.

בכל מקרה, ברית מילה, משום שאיננו דתיים, תתבצע בבית חולים. בחיים שלי לא ראיתי מוהל מוצץ לתינוק (וזה מגעיל אותי לחשוב על זה בכלל), אבל עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שאנשים לא רוצים למול את בניהם?

כלומר... זה בריא יותר. וזה בהחלט יותר אסתטי.

אני מבין נכון? ברית מילה?

אם כן אז, כשאתה עושה ברית מילה, האיבר המין שלך הופך לקרש לא רגיש, ואתה לא נהנה מהסקס כמו שאתה אמור להנות, אתה רחוק מזה וממש!

אני לא יכול להעביר לך את הרגשות האלו אם אתה עם ברית מילה מאז הולדתך, לכן אתה לא תבין אותי. אתה עדיין נהנה אבל ממש לא באותו מידה שתהנה עם בולבול טבעי.

לכן אני לא רוצה להרוס את חיי המין של הילד. שיחליט בעצמו עם לעשות או לא, אני לא רוצה לקבוע דבר שיכול להיות חשוב מאוד בחיו בעצמי, או כי "ככה מקובל לעשות במדינה יהודית".

לפי מה שאתה אומר זה פיסת עור שאין לה שימוש, אני חושב אחרת, הפיסת עור הזאת משאירה את הגרעין עצמו של הבולבול רטוב וחיי, ברגע שאתה חותך, הגרעין שלך מתייבש ונעלמת הרגישות החזקה הזאת, לכן אתה לא תוכל יותר להנות מסקס כמו שהטבע קבע, אתה תוכל רק להמשיך את הדור.

האומנם אני לא מצפה ממך שתבין במידה ועשו לך ברית מאז שנולדת, אבל אלו שעשו ברית בגיל מאוחר, יבינו אותי ויצדיקו אותי.

זה קורבן לאלוהים מאוד מאוד גדול, להקריב את חיי המין. שזה מעבר לגבול ההבנה שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאותך מלו בגיל מאוחר, לאחר שכבר היה לך ניסיון מיני רב, עשיר ומגוון, ומאז אתה מתוסכל מינית?

במידה ולא, הייתי מקצץ לך קצת מהיומרה לפני שנוגעים בקטן שם למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שאנשים לא רוצים למול את בניהם?

כלומר... זה בריא יותר. וזה בהחלט יותר אסתטי.

Nope, smegma won't hurt you and a shower will solve your problems.

Hey! I am so damn lazy and poor and there's no water around... look! my penis is full of this cheese :<

I'll.. just... cut.. OUCH this fucking thing and I won't have to take showers every day.. brilliant!! that'll save my sons the trouble of cleaning themselves too!

But my wife won't let me ;__; oh!! I know! I'll tell her god told me to, pfft she'll surely fall for that, haha! silly women.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות של כן/לא...

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות? כן

2. האם אתם צמים ביום כיפור? כן

3. האם תמולו את בנכם? כן

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים? תומך בלגליזציה לכל סוגי הסמים

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל? בהחלט

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל? בהחלט

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"? לא, אפליה זו לאפליה

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה? כן, אבל לא בהרבה

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע? יש מקרים שבהם זה מוצדק

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי? כן, אבל אני נגד הגבלה חוקית על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאותך מלו בגיל מאוחר, לאחר שכבר היה לך ניסיון מיני רב, עשיר ומגוון, ומאז אתה מתוסכל מינית?

^THIS^

בנוסף לא דיברתי על המובן היהודי של המילה. אני אתאיסט מוחלט, והמסורת היהודית (שכן חשובה לי במידה מה) לא באה לידי ביטוי בברית המילה. לא דיברתי על מה שמקובל במדינה יהודית, דיברתי על מה שמקובל במדינות המערב. וכן, במדינות המערב מקובל לחתוך את העורלה משום שהיא עלולה להוות נזק בריאותי.

המחקר האחרון מ-2007, שבוצע ע"י האקדמיה לרפואה משפחתית בארצות הברית, קובע:

"No valid evidence to date supports the notion that being circumcised affects sexual sensation or satisfaction"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי? לא. פשוט יש הרבה מאוד סיפורים שונים של אנשים, שמספרים מהנסיון שלהם.

חשבתי פעם לעשות, אבל לא רוצה.

לגזור חלק מהגוף זה דבר טיפשי, הטבע יצר אותי ככה וככה אני מעדיף להשאר.

חוץ מזה, מה הקשר ליומרה? זה דבר אמיתי לגמרי וזה עצוב שאתה לא יכול להבין את זה.

יואב, זה שטות מוחלטת.

עשית ברית מילה? במידה ולא, תיכך תעמיד את החבר שלך, ותיגע בראש שלו, יעבור לך זרם של כיף בגוף, תשאיר אותו באוויר הפתוח ותן לו קצת להתייבש כ-10 דק, ותיגע אחרי זה, אתה בקושי תרגיש משהו בכלל (לאומת מה שהרגשת). או תבקש מחבר שלך לעשות את זה(מישהו שלא עשה), ושיגיד לך מה ההבדל.

אני אומר לך, יש הבדל עצום, פשוט אני לא יכול להעביר לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות של כן/לא...

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות? לא סגור על זה. כרגע אני מאמין שיש איזשהו כוח עליון שברא את הכל פה. אבל אני לא מאמין באיזה דת או מאמין שצריך לפעול לפי א', ב', ג' וכד'... וברוחות אף פעם לא האמנתי וגם לא יאמין.

2. האם אתם צמים ביום כיפור?לא.

3. האם תמולו את בנכם?לא יודע.

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים? כן לחלוטין. וכן בעד שימוש ולגליזציה של כל הסמים

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל?כן.

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל?לא יודע

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"?לא יודע

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה?כן

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע?כן. ולא רק למשפחות הפשע. לכל הטרוריסטים והבוגדים השמאלנים במדינה.(טלי פחימה וחברים)

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי?לא סגור על זה, פעם הייתי אנטי הפלה קצוני היום אני לא כזה סגור איפה אני עומד לגבי הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות של כן/לא...

1. האם אתם מאמינים באלוהים (לאו דווקא זה של התנ"ך או של כל דת אחרת)? ברוחות? לא.

2. האם אתם צמים ביום כיפור? לפעמים כן, לפעמים לא. לא משהו קבוע.

3. האם תמולו את בנכם? לא.

4. האם אתם תומכים בלגליזציה של קנאביס בישראל? סמים קלים אחרים? כל סוגי הסמים? כן, קנאביס בלבד.

5. האם אתם תומכים בפתיחת בתי קזינו חוקיים בישראל? כן, אבל בפיקוח הדוק. עריכה להסבר: בכדי לצמצם את התופעה של ההימורים הבלתי חוקים. אנשים יהמרו בכל מקרה, אז למה שהמדינה לא תרוויח כסף מזה? זה במקום שהכסף הזה יגיע למקומות מפוקפקים אחרים.

6. האם אתם תומכים במיסוד הזנות בישראל? כן. עריכה להסבר: יצמצם את הסחר הבלתי חוקי בנשים ורווח נוסף למדינה.

7. האם אתם תומכים באפלייה "מתקנת"? לא.

8. האם אתם חושבים שישראל היא מדינה מושחתת ביחס למערב אירופה? כן.

9. האם אתם בעד עונש מוות בישראל? לגבי משפחות הפשע? עונש מוות כן, רק במקרים שזהות האשם הוכחה ב-100% ע"י בדיקות DNA. ללא קשר למשפחות הפשע.

10. האם אתם רואים בהפלות משהו בלתי מוסרי? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...