מחפש קירור שקט אמין וזול ל- core i3 540 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור שקט אמין וזול ל- core i3 540

Triple-z

Recommended Posts

שלום,

שדרגתי את המחשב בחלקים הבאים:

Core i3 540

H55M-D2H

Kingston KVR1333D3N9/2G *2

המעבד הגיע לי עם של EVERCOOL שלפי מה שאני שומע הוא לא שקט במיוחד

הייתי מעוניין בקירור שקט מאוד ובתקציב סביר (עד 200 נניח אלה אם זה ממש שווה להשקיע יותר)

אני לא מתכנן OC אני רק רוצה כמה שיותר שקט, נמאס לי להיות כל היום ליד הרעש רקע הזה של המאוורר.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת הרעש אין הרבה הבדל. ה-KATANA 3 פשוט משאיר לך מרווח מסוים ל-OC אם תרצה.

אם אתה לא מתכנן כלל OC אז ה-Alpine יהיה אפשרות משתלמת יותר עבורך. אין ממש הבדלים ברמת הרעש בין הדגמים ודגם ה-Pro שאליו קישרת יהיה מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אתה מתכוון?

ה-Alpine הוא אחד הדגמים החרישים והמשתלמים ביותר שיש.

ה-Katana 3 גם שקט מאוד ומציע יכולת מעט טובה יותר (ומכאן ההמלצה לגביו אם מתוכנן בעתיד OC כלשהו).

רק שחשוב להדגיש שביכולת גבוהה יותר הכוונה שהוא יכול להתמודד טוב יותר עם טמפרטורות גבוהות. בתדרי סטוק אין שום הבדל משמעותי ביכולת הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה החרטא שאתם ממליצים לו?

cooler master tx3 מעולה המעבד שלי מרובע ליבה של מגיע במנוחה ל20 ומשהו ובמאמץ לא עובר 38

arctic cooling freezer pro 7 rev 2

שני אלה עד 120 שווים כל שקל ושקטים חרישיים בשבילי כמובן יכול להיות אבל שהשמיעה שלך קצת יותר רגישה וגם אז ניראה לי הם יהיו חרישיים

לחבר שלי יש את הPRO 7 וכמעט ואין הבדל בין השתיים רק לPRO הוא טיפה רחב יותר בצלעות באיזה חצי סנטים אבל עולה 20 שקל יותר בהתאם ואני לא חשבתי ששווה את זה כי יש להם את אותם תוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SeeYouInHell, תגיד לי, מה זאת צורת ההתבטאות הזאת?

אם יש לך המלצה, דעה או הערה אתה יותר ממוזמן לחלוק אותן עם גולשי הפורום אך בצורה תרבותית.

ההודעה שלך לדעתי היא לא יותר מספאם.

ראשית אתה כותב אותה מעמדת התנשאות. אתה מתייחס לניסיון הפרטי שלך (שמושפע מההעדפות והשימושים שלך) כאילו הוא הדרך היחידה האפשרית, תוך שאתה מתעלם לגמרי מבקשת ודרישות פותח הדיון. וכן, רגישות לרעש זה משהו סובייקטיבי, וכן, אנשים שונים משתמשים במחשב לשימושים שונים ולא לכולם יש אותם הרגלי העבודה/רגישות כמו שלך.

אם יש לך משהו להגיד, תגיד אותו בצורה עניינית ותשמור על תרבות דיון. אם אין לך משהו ענייני להגיד, עדיף שלא תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער תיקנתי באמת היה בכלל לא לעניין אפילו לא שמתי לב שכתבתי בכזאת חוצפה אני לא עושה זאת בדרך כלל כנראה הייתי עייף

וטאו מה שאתה אומר על הTX3 ממש לא נכון באמת שהוא פחות מרעיש בפול מאמץ מכל חלק נע אחר במערכת יכול להיות שהאחד ששמעת היה תקול?

באמת ששמעתי כמה מערכות חרישיות ולא יודע אולי שלי יצא בbatch ממש טוב אבל הוא מאוד חרישי ושאני אומר מערכות חרישיות זה מערכות שגם אם אתה מצמיד תראש אתה לא שומע כלום פשוט והוא מאוד מתקרב לזה הממ מעניין אותי למה אומרים שהוא רועש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...