OC לR9500P ללא פריצת ביוס??? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC לR9500P ללא פריצת ביוס???

RoyShefy

Recommended Posts

לא פרצתי אותו.... כי אני לא יודע איך! ואני עושה אובר קלוק! ויש תסמינים שזה עובד! נגיד שזה מתחמם אז אני מתחיל ליראות נקודות וצרות מוזרות על המסך..... זה אפשרי שמתקיים OC ללא פריצת ביוס??????

עזרההה

זה ממש חשוב לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה מעלה את מהירות הליבה והזכרונות נכון? אז אתה עושה OC.

אם אתה רוצה לפרוץ ביוס זה יפתח לך עוד 4 צינורות עיבוד, אבל ב9500 פרן כבר יש 8 פתוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 9500PRO אפשרויות העלאה של מהירות הזיכרונות והליבה נעולות - בשביל זה יש צורך לפרוץ את הביוס. אך לדוגמא יש לי 9500PRO של HERCULES המגיע ללא נעילה זו וגם מגיע עם תוכמה ל OC והדבר עובד ללא כל בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כודם כל מוריד פלאשרום http://www.3dmaxx.net/articles/xtflash/files/flashrom1.3.exe

אחרי זה תוריד bootable דיסק התוכנה מאפשרת לך להכין דיסק בוט http://www.abitfaq.it/Files/drdflash.exe

עכשיו אתה מכין דיסקבוט(שהוא יהיה ריק) מעתיק את קיבצי הפלאש בפנים(שלושה קבצים, תעשה את זה דרך exrect ישר לדיסק)

אחרי זה, אתה מכניס את קובץ הבין שלך ועושה ריסטרט, תמתין שהיה רשום /A: ואז תרשום את זה:

flashrom -s 0 original.bin

אתה עושה את זה כדי לשמור את הביוס הרגיל שלך במקרה של אי הצלחה בפלאש.

אחרי זה אתה רושם dir ורואה את הקובץ בין שלך

ואז אתה רושם את זה

לדוגמה אם הקובץ נקרא "r9500.128.samsung.bin"

אז אתה רושם

flashrom -p 0 r9800.127.samsung.bin

תזכור כי אתה צריך לרשום את הקובץ לפי מה שרשום ב-dir ולא איך שהוא נקרא בwindows

אז בדיר הוא כנראה היקרא r9500~.bin

אז אתה רושם flashrom -p 0 r9500~.bin

במידה זה לא עובד אתה רושם flashrom -p 0 original.bin

וזה מחזיר את הביוס הרגיל שלך.

בהצלחה

עריכה: זאת הדרך הכי בטוחה לעשות לכל כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 9500PRO אפשרויות העלאה של מהירות הזיכרונות והליבה נעולות - בשביל זה יש צורך לפרוץ את הביוס. אך לדוגמא יש לי 9500PRO של HERCULES המגיע ללא נעילה זו וגם מגיע עם תוכמה ל OC והדבר עובד ללא כל בעיה.

אצלך זה מקרה מיוחד

יש לי את אותו הכרטיס והוא הגיע נעול לאוברקלוק. נאלצתי לפרוץ את הביוס בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה...

האם זה יפתח לי את האפשרות לעשות את OC הרגיל שלי בRADCOCKER... או שגם זה יפתח לי לעשות סופט מוד למרות שכתוב בפורום שזה בלתי אפשרי בOMEGA כתוב שיש סופט מוד ל9700NP לבעלי 9500 פרו או לא פרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Parker = אני

פשוט זה מחשב אחר ;o

אתה מבין אתה פשוט צריך להגיע לדוס איך שהו, אם יש לך win98 זה פשוט יותר אתה פשוט רושם את כונן הדיסקים (למשל :F או E: )שלך ואז אתה יכול לעשות ,אבל אז לא תוכאל להעתיק את הביוס האורגינלי בקיצור, זאת בעיה תסיג פלופי מחבר או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...